Bedava İnternet

Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2022

Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2022

GSM Operatörleri tarafından akıllı telefonlarda kullanılmak üzere faturalı ya da faturasız hat kullanımlarına göre sınırlı ya da limitli internet paketleri sunulmaktadır. Ama kullanıcılar özellikle sınırlı internet paketine sahip olan hediye internet veren uygulamalar 2022 sayesinde internet aşım ücreti gibi bir problemi çözümlemek isterler. Bu uygulamaların bazıları Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone firmalar tarafından kendi kullanıcılarına yönelik düzenlenmektedir ve kullanıcıları için ücretsiz internet kampanyaları düzenlenmektedir.

Aynı zamanda ülkemizde çok bilinmemekle birlikte kullanıcılara; avantaj, satış ve TV uygulamaları gibi farklı uygulamalar aracılığıyla da hediye internet veren uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaların kullanımı da çok kolay olup, indirilmesi ve kullanılması ile beraber bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenir. Böylelikle wi-fi olmayan yerlerde acil internet kullanımı gerektiği zamanlarda bu hediye internet veren uygulamalar sayesinde kazanılan internet paketleri kullanılabilir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2022

Ücretsiz ve Hediye İnternet Veren Uygulamalar

İnternetin gelişmesi ile birlikte firmaların pazarlama ve anket çalışmaları ya da müşteri analiz araştırmaları ve tüketici ihtiyaç ve istekleri değerlendirilerek ürün tanıtımı ve reklam gibi değerlendirmeler farklı çalışma ortamları hazırlamaktadır. Bu durumda tüketici lehine imkanların oluşmasına olanak sağlamakta ve tüketiciler için hediye internet veren uygulamalar 2022 gibi farklı şekillerde avantaja dönüştürülmektedir. Üstelik bu uygulamaların çalışma prensibi de oldukça basittir. Uygulama cihaza yüklenir ve gerekli olursa üyelik işlemi tamamlanarak, uygulama kullanılmaya başlanır.

Hediye internet veren uygulamalar tarafından reklam tıklama ya da video izleme gibi verilen görevler tamamlanarak, bedava internet kazanılır. Uygulamanın özelliğine göre, istenen görevlerin yerine getirilmesi ( reklam tıklama, video izleme, yorum ya da puanlama yapma gibi).

Hangi Uygulamalar Sayesinde Hediye İnternet Kazanılabilir?

İnternet kullanıcıları tarafından bedava internet kullanımı oldukça cazip olmakla birlikte, bunu fark eden firmalar tarafından hediye internet veren uygulamalar ile ilgili sayı her geçen artmaktadır. Üstelik bu tür uygulamalara internet arama motorları sayesinde de kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Ama kullanıcıların kolay bir şekilde bilgilenebilmesi için hediye internet veren uygulamalar hakkında bilgi vermek, işlerinin kolaylaşmasına yardımcı olacaktır. Bilgi vereceğimiz hediye internet veren uygulamalar Apple Store ile Google Play kullanılarak mobil cihazına ya da akıllı telefonlarınıza kolay bir şekilde indirilebilir.

KickBit ile Hediye İnternet Kazanma

Farklı ürünlerin reklamlarını içeren ve ürünlerin beğenilmesi ilkesi ile çalışan KickBit, hediye internet veren uygulamalar arasındadır. Aynı zamanda uygulama kullanıldıktan sonra paylaşılarak kullanıcı sayısının arttırılması sonucunda kazanılan hediye internet miktarı da artış göstermektedir. Uygulamayı kendiniz kullandıktan sonra tanıdıklarınıza kullanım davetiye göndermeniz ve davet gönderdiğiniz kullanıcı tarafından kullanılmaya başlanılması üzerine bedava internetler hattınıza yüklenecektir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Freenet ile Hediye İnternet Kazanma

Freenet adlı sistemi telefonunuza ya da mobil cihazına yükledikten sonra belirtilen görevleri yerine getirmeniz durumunda puan yüklemesi yapılacaktır. Bu uygulama da hediye internet veren uygulamalar arasında yer almakta olup, üye olmanız  sonucunda kazandığınız puanlara göre bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Databack ile Hediye İnternet Kazanma

Hediye internet veren uygulamalar 2022 arasında yer alan Databack, uygulamayı yüklemeniz ve üye olmanız durumunda hemen 120 Mb bedava interneti hattınıza yüklemektedir. Reklam videolarından oluşan uygulama ile videoları izlemeniz sonucunda internetiniz hattınıza yüklenir. Çok fazla tercih edilen hediye internet veren uygulamalar 2022 arasındaki Databack, aylık 1 GB’a kadar hediye internet kazandırmaktadır. Aynı zamanda video izleme dışında uygulamaya davet göndermek de bedava internet kazandırmaya yardımcı olmaktadır.

Hike Messenger ile Hediye İnternet Kazanma

En fazla hediye internet veren uygulamalar arasında yer alan Hike Messanger, yükleme ile birlikte üyelik işleminin yapılmasıyla birlikte bedava internet yüklenmeye başlanır. Her davetiye gönderdiğiniz kullanıcının uygulamayı kullanmaya başlamasıyla birlikte de 20 MB bedava internetiniz hattınıza yüklenir. İnternet kazanmak için farklı opsiyonlara sahip olan Hike Messanger ile bedava internet kullanımın keyfine varabilirsiniz.

Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2022

Bip Messenger ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell kullanıcıları tarafından kullanılabilen BİP Messanger uygulaması, hediye internet veren uygulamalar arasında yer almaktadır. Uygulamadan internet kazanmak için uygulama üzerinden konuşmak ya da mesajlaşmak gerekir ya da uygulama üzerinden bilgi yarışmasına katılmak yeterli olmaktadır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Gigato ile Hediye İnternet Kazanma

Gigato hem hediye internet veren uygulamalar arasında bulunmakla birlikte veri alışverişinde de tasarruf sağlamaktadır. Eğer kullandığınız uygulama 4.5G gerektirmeyen bir uygulama ise, 2G ya da 3G olarak veri akışını sağlamaktadır. Bu özelliğinden dolayı da hediye internet veren uygulamalar arasında fark yaratmaktadır.

Myidea ile Hediye İnternet Kazanma

Hem yapısı hem de özellikle sayesinde hediye internet veren uygulamalar 2022 arasında farklılık yaratan Myidea, kullanıcılarına hizmet sunumu sağlarken bedava internette kazandırır. Uygulamayı indirdikten sonra yapacağınız fatura ödemeleri ve finansal işlemler, dergilere ulaşmak gibi hizmetler ücretsiz olarak ilk ay için kullanıcılarına sunulur. Uygulamayı indirip üye olmanız durumunda 48 saat içinde 512 MB ya da 1 GB internet paketiniz cihazınıza göre hattınıza yüklenir.

Hediye internet veren uygulamalar arasındaki Myidea ile bedava internet limitinizi üye daveti yaparak artırabilir, reklam izleme ve ürün tanıtımı gibi hizmetler sonucunda kazandığınız bedava internetler sayesinde kendi paketinizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Hatta bu uygulama sayesinde kazandığınız internet paketlerini kripto para cinsinden satarak para kazanmanız da mümkün olmaktadır. Hediye internet veren uygulamalar arasındaki Myidea ile para kazanmak biraz uzmanlık gerekmektedir. Bunun için bu konuyu ayrıca araştırmanızı tavsiye ederiz.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğiz. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

30 Yorum

      1. Karşılanır dediniz karşılanmadı üzüldüm bu kadar denilenin olup bişey yapılmamasına erişim için ben size bilgilendirme yapıp yardımcı olucam demiştiniz yazınızda ama olmadınız bekledim 🙁

  1. Emeği geçenlere teşekkürler.. Bakalım bekliyoruz internet gelecek mi ? Gelirse yorumu mu okursunuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu