Turkcell Bedava İnternet 2020

Korona Virüs Sebebiyle EBA 3 GB Bedava İnternet

Korona Virüs Sebebiyle EBA 3 GB Bedava İnternet

Dünya da hızla büyüyen Korona virüs salgını, maalesef ülkemizde de çıkmaya başladı. Korona virüsün daha hızlı yayılmasını engellemek için tüm dünyaya örnek olacak tedbirler alınmaya başlandı. Bu kapsamda okulların erken tatil edilmesini sağlayan MEB, 1 haftalık tatilden sonra uzaktan eğitim verilmesini kararlaştırdı.

Uzaktan eğitimin internette EBA ismi verilen bir kanal/uygulama üzerinden yapılacağı duyuruldu. Bu nedenle Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcılarına EBA üzerinden kullanabilecekleri 3 GB bedava internet verileceği duyuruldu.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Hediye İnternet Yollama

EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir?

MEB tarafından uzaktan eğitim ile Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ismi verilen bir sosyal eğitim platformunda verilecek. Öğrenciler 7/24 bu kanal üzerinden online eğitim alabilecek.

EBA 3 GB Bedava Ne Zamana Kadar Geçerli?

Korona virüs sebebiyle öğrencilerin uzaktan eğitim almaları için tasarlanan EBA 3 GB bedava internet, 22 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli olacak.

Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet

Turkcell Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet

Turkcell aboneleri, EBA 3 GB bedava internetten yararlanmak için öncelikle BİP uygulamasına sahip olmalı. BİP uygulamasında yer alan ‘’Keşfet’’ butonunun altında hemen ‘’EBA Kanalını Takip Edip Mesaj Gönder’’ butonuna basmalı. Ardından açılan sayfada ‘’Hemen Başvur’’ butonuna tıklayarak Korona virüs sebebiyle verilen EBA 3 GB bedava internet kampanyasından yararlanılabilir. Ayrıca telefonunuzun SMS kısmından ‘’EBA’’ yazıp 5555’e göndererek de kampanyaya başvurabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Ocak 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcıları da diğer operatörlerde olduğu gibi telefonlarının kısa mesaj uygulamasından EBA yazıp 5555’e göndererek, EBA 3 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilecektir.

Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone aboneleri EBA 3 GB bedava internet başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip etmeli;
Telefonunuzun SMS uygulamasına giriş yaparak EBA yazıp, ardından 5555’e kısa mesaj atıyoruz. Vodafone’dan size SMS geldikten sonra bedava internetiniz hattınıza yüklenmiş olacaktır.

Bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Ben aslında bimcelliyim ve eba 3 gb internet nasıl alınır bilmiyorum. Lütfen internet gönderin. Ve eba için 3 gb nasıl alırım lütfen öğretin.

  2. Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate
    your efforts and I am waiting for your further post thank you once again.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı