Turkcell Bedava İnternet 2020

Mart 2020 Bedava İnternet Paketleri

Mart 2020 Bedava İnternet Paketleri

Baharın habercisi olan Mart ayının gelmesi ile birlikte GSM operatörleri de kampanyalarına hız verirken, düzenledikleri kampanyalar sayesinde mevcut abonelerini memnun etmeye çalışırken; yeni abone kazanmayı da hedeflemektedir. Bunun içinde ciddi bir rekabet söz konusudur.

Mart 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri sayesinde abone memnuniyetini artırmayı amaçlayan Vodafone kampanyaları ile dikkat çekmektedir.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında olan Vodafone Yanımda uygulaması bedava internet kampanyası kapsamında hem hattınız ile ilgili işlemlerinizi yürütebilir hem de uygulamayı sanal mağazalardan ilk kez indirenler arasında iseniz; 3 GB Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını Android’ler için Google Play Store üzerinden indirirken, İOS’lar için App Store üzerinden indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kayıt olmanız durumunda 3 GB internet paketi otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet

Vodafone aboneleri tarafından az bilinen hatta birçoğu tarafından haberdar olunmayan bir kampanya Süper 2GB kampanyası ile Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Kampanya için faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmemektedir. Tek yapmanız gereken ‘’SUPER2GB’’ yazarak 3636’ya SMS göndermeniz durumunda 8 GB internet hattınıza yüklenecektir. Ama kampanyada dikkat edilmesi gereken husus, ay sonunda fatura kesilmeden önce paketin iptal edilmesidir. Yoksa paket bedeliniz TL yüklemelerinizden düşürülecek ya da faturanıza yansıtılacaktır. Kampanyayı iptal etmek adına da ‘’SUPER2GB IPTAL’’ yazıldıktan sonra 3636’ya kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Mart 2020 Bedava İnternet Paketleri

Vodafone 60 GB Bedava İnternet

Faturasız hat kullanıcısı olarak hattınızı faturalı hatta çevirmeniz durumunda Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri olarak aylık 5 GB internet hediye edilecektir. Ama bedava internet paketinden faydalanmak için faturalı hatta geçtikten sonra ‘’Vodafone Uyumlu’’ ya da ‘’RED’’ tarifesine geçmeniz gerekmektedir. Böylelikle her ay 5 GB olmak üzere toplamda 60 GB Vodafone bedava internet paketi size hediye edilecektir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Mart 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri ile rakiplerine fark atmaya çalışırken, yeni aboneler kazanmak adına da kampanyalar düzenlemektedir.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom GSM operatörüne yeni kayıt olmanız veya numaranızı var olan GSM operatöründen Türk Telekom’a taşımanız durumunda Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri kapsamında aylık kullanabilmeniz için 4 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir. Üstelik abonesi olduğunuz Türk Telekom hattınıza 40 TL’lik yükleme yaparken, kampanyaya abone olmak için ‘’BALLI 4GB’’ yazarak 2070’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet

4.5G ile 30 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri olarak değerlendirebileceğiniz bir diğer kampanya ise, 4.5G ile 30 GB İnternet Kampanyası’dır. Halen 3G olarak internet hızınızda farkındalık yaratmamış iseniz, 4.5G uyumlu SİM kartınızı alarak Türk Telekom Mağazaları’ndan ücretsiz olarak alarak ayrıcalığı hissedebilirsiniz ve 30 GB Türk Telekom bedava internet paketinizin de hattınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz. 30 GB bedava internet kampanyası için yeni hattınız üzerinden ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Dönüşen Tarifeye geçmek için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Türkiye’nin 1 numaralı GSM operatörü Turkcell ile farkındalık yaşamak için Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Genç 1 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri kazanmak için 26 yaş altı olan Turkcell’liler için Hazırlanmış olan Turkcell Genç ile abonesi olmanız yeterli olmaktadır.  Kampanyadan faydalanmak için 3 TL yükleme yaptıktan sonra BİP uygulaması üzerindeki ‘’KEŞFET’’ sekmesine tıklayıp GNÇ kanalına girerek ‘’GNÇ1GB’’ yazmanız yeterli olacaktır. Buarada önemli olan işlemlerin doğru sıra ile yapılması olmakla birlikte 1 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza otomatik yüklenecektir.

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Bip Uygulamasıyla 1 GB Bedava İnternet

Hazır kart ya da faturalı hat kullanıcısı olarak BİP uygulamasını sanal mağazalar üzerinden indirerek Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kayıt için gerekli bilgileri doldurmanız durumunda hattınıza 1 GB bedava internet paketi yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası 2019

Mart 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom alt yapısı ile hizmet veren ve abone sayısını artırmayı amaçlayan BİMcell, Mart 2020 BİMcell bedava internet paketleri sayesinde başarılı olacağını göstermektedir.

BİMcell Yeni Hat Kampanyası

Mart 2020 BİMcell bedava internet paketleri içerisinde değerlendirilebilecek ve BİMcell’e yeni gelen müşterileri için koşul aramaksızın bedava internet ile birlikte hem hediye konuşma hem de SMS paketi verilmektedir.

Yeni hat sahipleri ya da diğer operatörlerden numara taşıyarak BİMcell’li olan aboneler için düzenlenmiş kampanya kapsamında 4 GB bedava internetin yanında her yöne 250 dakika konuşma paketi ile birlikte 250 SMS otomatik olarak hatlarına tanımlanacaktır.

Bimcell bedava internet kampanyası için tıklayın

BİMcell 25 TL Yükle 1 GB Bedava İnternet

Faturasız hat kullanıcılarına yönelik düzenlenmiş olan ve Mart 2020 BİMcell bedava internet paketleri arasında yer alan kampanyaya katılım için 25 TL yükleme yapılması yeterli olmaktadır. 25 TL yükleme karşısında BİMcell abonelerine 1 GB BİMcell bedava internet paketi ile birlikte 500 SMS paketi hediye edilmektedir. Öncelikle TL yüklemenizi yaptıktan sonra 30 günlük süreniz dolmadan ‘’BONUS’’ yazarak 4551’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mesajınız sonrasında bilgilendirme mesajı gönderilecek olup, detaylar hakkında bilgi verilecektir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

22 Yorum

  1. * internet o kadar büyük, o kadar güçlü ve anlamsız ki bazı insanlar için hayatın yerini tamamen alıyor.

  2. İnternetin güçlü yanlarından biri, tüketicilerin dijital bir samanlıkta doğru iğneyi bulmalarına yardımcı olma yeteneğidir.

  3. Günlük yaşamın bir parçası olarak yapmak istediğiniz birçok şey artık internet üzerinden yapılabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı