Turkcell Bedava İnternet 2020

Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

25 yılı aşkın bir süredir abonelerine hizmet veren ve ülkemizdeki GSM operatörleri içerisinde 1. Sırayı diğer operatörlere kaptırmayan Turkcell, Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri ile yine abonelerini memnun edecek. Kampanyalar ilgili detaylar yazımızda yer almakta olup, katılım sağlayarak internet sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Turkcell 3 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri olarak değerlendirebileceğiniz kampanya için Turkcell abonesi olmanız ve Turkcell’in sunduğu Paycell kart ile alışveriş yapmanız gerekmektedir. Paycell kart ile alışveriş yapmadan sadece Paycell kart sahibi olmanız durumunda bile hazır kart kullanıcısı olarak 1 GB Turkcell bedava internet kazanabilir, alışveriş yapmanız durumunda ise 3 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Genç 1 GB Bedava İnternet

26 yaş altı olan Turkcell’liler için sunulmuş olan Turkcell Genç ile Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri kazanabilir ve üstelik hazır kartınıza sadece 3 TL’lik yükleme yapmanız yeterli olmaktadır. Kampanyadan faydalanabilmek adına yapmanız gereken ilk iş BİP uygulaması üzerinde bulunan ‘’KEŞFET’’ sekmesine tıklayarak GNÇ kanalına girmek ve daha sonra ‘’GNÇ1GB’’ yazmanız olacaktır. İşlemlerin doğru sıra ile yapılması durumunda hattınıza 1 GB bedava internet yüklenilecek ve bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Paycell bedava internet kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Goller Cepte Uygulamasıyla 500 MB Bedava İnternet

Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri için telefonlarınıza Google Play Store ya da App Store üzerinden Turkcell’in uygulaması olan ‘’Goller Cepte’’ uygulamasını indirerek bedava olarak 500 MB internet kazanabilirsiniz.

 Turkcell Bip Uygulamasıyla 1 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri için hazır kart ya da faturalı hat kullanıcısı olarak BİP uygulamasını sanal mağazalar üzerinden indirmeniz durumunda aylık kullanım için 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli bilgileri doldurarak BİP kayıt işlemini tamamlamanız gerektiğini unutmayın!

Turkcell Bip Messenger ile 1 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri Turkcell aboneleri için hazırlanmış paketler olmakla birlikte, BİP Messenger uygulaması üzerinden aylık kullanım için 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle BİP Messenger uygulamasının Google Play Store ya da App Store mağazalarından indirilmesi gerekmektedir. Daha sonra arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Uygulamasıyla 1 GB Bedava İnternet

Turkcell’in ‘’Dergilik’’ uygulaması Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri kapsamında internet hediye etmektedir. ‘’Dergilik’’ uygulamasını sanal mağazalardan indirmeniz durumunda hem mutfaktan modaya kısaca yaşam ile ilgili her bilgiye ulaşırken hem de haftalık kullanmak için 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

GNÇ Turkcell Çatlat ile Bedava İnternet

Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri sadece Mart ayında değil yılın her atında kendini güncelleyerek devam ederken, Turkcell GNÇ uygulaması da yenilenerek, haftada 2 kere internet kazanmanıza yardımcı oluyor. Bunun için öncelikle Turkcell GNÇ uygulamasının sanal mağazalardan indirilmesi gerekirken, haftada 2 kere yumurta çatlatarak ücretsiz uygulama sayesinde internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Paketi ile Bedava İnternet

Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasındaki Turkcell Yaani Paketi sayesinde her ay düzenli olarak 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için ilk önce ‘’Yaani’’ uygulamasını telefonunuza indirin ve uygulamayı kullanarak internet kazanamaya devam edin. ‘’Yaani’’ arama motorunu telefonunuza kurduktan sonra internet paketiniz otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri olarak ‘’Sürpriz Nokta’’ uygulaması ile eğlenirken, internet kazanabilirsiniz. 1 GB ile 5 GB arasında internet kazandıran uygulamaya BİP üzerinde bulunan ‘’Keşfet’’ kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Turkcell Doğum Günü Hediyesi

Mart ayı içerisinde doğmuşsanız ve Turkcell Platinum müşterisi iseniz, Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri 1 GB olarak internetiniz hattınıza yüklenecektir. Günlük kullanım için sunulmakta olan 1 GB internet paketiniz de limit artışı söz konusu olursa, otomatik olarak silinecek devretme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mart 2020 Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Paycell bedava internet kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Toplantıdayım 1 GB Bedava İnternet

Daha önceden başlayan ve mart ayında da devam eden Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında olan Turkcell Toplantıdayım servisi ücretli bir servis olmakla birlikte haftalık ücreti 6 TL’dir ve uygulamayı kullanan abonelere haftalık kullanım için 1 GB internet paketi hediye edilmektedir. Abone omak için ‘’TOPLANTI’’ yazıp 2200’a SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Aynı şekilde aboneliği iptal etmek isterseniz de ‘’IPTAL TOPLANTI’’ yazarak 2222’ye SMS göndermeniz gerekecektir.

Turkcell UpCall Bedava İnternet

Daha önce herhangi bir Turkcell UpCall aboneliğiniz bulunmamakta ise, Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri içerisinde bulunan kampanyadan yararlanarak bedava internet kazanabilirsiniz. ‘’UpCall’’ servisine ilk ay abonelik ücretsiz olmakla birlikte 1 GB Turkcell bedava internet kazanmanız dışında servis sayesinde rehberinizde kayıtlı olmayan bir numaranın bile sahibinin adı ve soyadını öğrenebilirsiniz. ‘’UpCall’’ uygulamasını sanal mağazalardan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha sonra kurulumu yaptıktan sonra ‘’UPCALL’’ yazarak 2200’a SMS göndererek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Yorum Yap, Hediye İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan herkese bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim adreslerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

64 Yorum

  1. Genel itibarda gayet güzel gayet ilgililer fakat ben çok sorun yaşadım ve bunu Türkcell kalitesine yakıştıramadım onun için en yakın zamanda bırakıyorum. Teşekkürler

  2. Genel itibarda gayet güzel gayet ilgililer fakat ben çok sorun yaşadım ve bunu Türkcell kalitesine yakıştıramadım onun için en yakın zamanda bırakıyorum. Teşekkürler

  3. Güzel bir uygulama, Turkcell bedava internet konusunda gerçekten diğer hatlardan çok daha iyi. Bedava internet verdiği çok fazla uygulama var ve dediğini yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı