Bedava İnternet

Mart 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Mart 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri ile son hızla kampanyalarına devam ederken, kampanya detaylarını yazımızda bulabilirsiniz. Vodafone GSM operatörü sunduğu kampanyalar sayesinde bedava internet, konuşma ve SMS paketleri vererek 2. Sıradaki yerini korurken, ilk olmak amacıyla sürekli kendini yenilemeye de devam etmektedir.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda uygulaması ile Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri sunmakla sınırlı kalmazken, bedava konuşma dakikaları ve SMS paketleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam etmektedir. Bunun için tek yapılması gereken ise, hala telefonunuzda ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması yüklü değilse, Android ve İOS telefonlarınıza sanal mağazalar üzerinden indirebilirsiniz. Özellikle de ilk kez ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanıyorsanız, indirip kayıt olduktan sonra aylık kullanım için 3 GB Vodafone bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Mart 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Arkadaşını Davet Et

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri kampanyası olarak değerlendirebileceğiniz  ‘’Arkadaşını Davet Kampanyası’’ sayesinde Vodafone’lu olup da  ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanmayan aile bireylerinize ya da arkadaşlarınıza uygulamayı tavsiye ederek 8 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Burada önemli olan ise, Vodafone abonesinin son 6 ay içerisinde uygulamayı hiç kullanmamış olmasıdır.

Bana Ne Var

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan ‘’Bana Ne Var?’’ sayesinde bedava internet paketi kazanabilir hatta şansınıza göre bedava konuşma ya da SMS paketleri de kazanabilirsiniz. Bunun için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinde sağ üst köşede yer alan ‘’Menü’’ kısmından ‘’Bana Ne Var?’’ sekmesini tıklamanız durumunda hediye çarkını çevirerek her pazartesi günü yenilenen farklı hediyelerden kazanabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti

Geçtiğimiz aylarda yeniden aktif hale getirileceği açıklanan ‘’Vodafone Seviyorum İnterneti’’ Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında yerini alacak gibi görünüyor. Kullanıcılarına kampanya kapsamında 3 GB ile 1 TB arasında bedava internet sunan Vodafone sayesinde internet kişiliğiniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için size sorulacak 6 soruyu cevaplamanız ve Vodafone’lu olmanız durumunda günlük kullanım için 3 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir. Tek yapmanız gereken ise, soruları cevaplandırıp, cep telefonu numaranızı yazmaktır.

Mart 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone 4.5G ile Bedava İnternet

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında olan ve 4.5G deneyimini yaşamanızı sağlayan kampanya kapsamında 3G’den 4.5G ‘ye geçen tüm abonelerine Vodafone tarafından aylık kullanım için 2 GB bedava internet paketi sunulmaktadır. Kampanyaya katılım için ‘’4.5G’’ yazarak 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyaya tüm aboneler sadece bir kez katılabilmektedir.

E-Faturaya Geçenlere 1 GB Bedava İnternet

Çevreci olan Vodafone çevreyi korumak ve kağıt tasarrufu önlemek amacıyla Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasına aldığı e-fatura kampanyası ile 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Faturalı hat kullanıcının e-posta ya da SMS yoluyla faturalarını alma talepleri üzerine internet paketleri hatlarına yüklenecektir. Bunun için ‘’EFATURA’’ yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra e-posta adresinizi yazarak 7000’e SMS göndermeniz sonucunda 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  2022 Türk Telekom Hediye İnternet

Vodafone Bedava 8 GB İnternet

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri içerisinde olan ve Vodafone aboneleri tarafından çok da bilinmeyen Süper 2 GB kampanyası sayesinde faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız ayırt edilmeksizin aylık kullanım için 8 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’SUPER2GB’’ yazarak ıp 3636’ya SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken fatura kesim tarihinizden bir gün önce paketi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Yoksa diğer ay için TL yüklemelerinizden bakiye düşebilir ya da faturanıza 8 GB internet bedeli yansıtılabilir. Kampanyayı iptal etmek içinde ‘’SUPER2GB IPTAL’’ yazdıktan sonra 3636’ya SMS göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

FreeZone Saçma Güzel Bedava İnternet Kampanyası

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri kampanyası içerisinde olan Vodafone FreeZone Saçma Güzel Kampanyası ile bedava internet kazanabilirsiniz. Faturalı hatlar için geçerli olan kampanyaya kapsamında FreeZone Saçma Güzel paketlerinden birine abone olan kullanıcı olarak tarifenize ilave 2 GB bedava Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya 12 ay boyunca geçerlidir.

Pazartesi TL Yükleyene Bedava İnternet

Faturasız hat kullanıcılarına özel Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri kampanyası içerisinde olan fırsat sayesinde pazartesi günleri 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan aboneler FreeZone kullanıcısı olmak koşuluyla aylık kullanım için 2 GB hediye internet kazanabilmektedir.

Vodafone FreeZone Bedava 4 GB Hediye İnternet

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri kampanyası olarak 26 yaş altındaki Vodafone abonesi olarak FreeZone Kulüp ailesine katılmanız durumunda aylık kullanım için 4 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle FreeZone ailesine katılmanız gerekmektedir ki ‘’FREEZONE’’ yazarak 1525’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır, internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Mart 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone 60 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri kampanyası olarak faturasız hattınız faturalı hatta taşıyan tüm Vodafone müşterileri faturalı olduktan sonra aylık kullanım için 5 GB internet kazanmaktadır. Bunun için faturasız hattan ‘’Vodafone Uyumlu’’ ya da ‘’RED’’ tarifesine geçmeniz durumunda 12 ay boyunca tarifenize ek olarak aylık 5 GB internet toplamda 60 GB internet hattınıza yüklenmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için Vodafone Cep Şubeleri’nden ya da Vodafone müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Mobil Ödemeye 1 GB Bedava İnternet

Vodafone tarafından faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için düzenlenmiş olan Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri kampanyası arasında yerini alan mobil ödeme uygulaması ile haftalık kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.  Apple App Store ve Google Play Store ile Spotify mağazaları arasından herhangi birinden 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanız üzerine internetiniz hattınıza yüklenecektir. Kampanyaya katılım için herhangi bir limit bulunmamaktadır.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

94 Yorum

  1. Ya Vodafone süper gerçekten fazla pahalı değil her bütçeye uyuyor seni seviyorum vodafone

  2. Vodofone ailesinden oldugum için cok şanlı hissediyorum kendimi ?
    15/03/2020 seviyorum

  3. Vodafone benim ilk operatörüm ve gerçekten çok seviyorum. umarım diğerleri gibi başka operaýa geçmem gerçekten çok ama çok sevdiğim bir operatör . Herkese de tavsiye ederim.

  4. Çok güzel bir hizmet teşekkürler vodafone…Böyle hizmetlerinizin devamını bekliyoruz. En guzel yarinlar icin hep birlikte elele vodafone ile…

  5. En güzel yarinlar icin hep birlikte elele vodafone ile…Böyle hizmetlerin devamını bekliyoruz. Teşekkürler vodafone…

  6. ailecek vodefone hattı kullanıyoruz çok memnunuz çekim gücü çok iyi kampanyaları olsun hediyeleri olsun çark cevirmesi olsun her şekilde çok memnunuz yani çok iyi bı hizmetiniz var teşekkür ederiz

  7. Vodafone’de şebeke ve internet sıkıntısı yaşıyorum ne yazık ki. 4.5G kullanmama rağmen net çekmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu