Bedava İnternet

Mayıs 2020 Bedava İnternet Paketleri

Mayıs 2020 Bedava İnternet Paketleri

Korona virüs salgı diğer ülkeleri etkisi altına alarak, ülkemizde de etkisini göstermeye başlaması ile birlikte mücadele açısından vatandaşların mümkün olduğunda evde kalarak, sosyal hayattan kendilerini izole etmeleri gerektiği için evde kalan vatandaşlar tarafından internet kullanımı da artış göstermektedir. Bunun üzerine bir de Ramazan Ayı denk gelince gerekli tedbirleri almaya çalışan GSM operatörleri hem yeni abone kazanmak hem de mevcut abonelerini memnun etmek açısından Mayıs 2020 bedava internet paketleri kampanyaları düzenleyerek, abonelerine ekonomik açıdan gerekli desteği sunmayı amaçlamaktadır.

GSM operatörleri tarafından düzenlenen kampanya detayları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilir ve yazımızı okuyarak da Mayıs 2020 bedava internet paketleri hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Mayıs 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Mayıs 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Ülke olarak zorlu günlerden geçtiğimiz bu süreçte abonelerine maddi ve manevi açıdan destek olmaya çalışan Türk Telekom, uzaktan eğitim sürecinde olan öğrencilerimizin için Mayıs 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri ile destek olurken; Ramazan Ayı içinde tüm abonelerine 1 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Sadece bunlarla sınırlı kalmayan Türk Telekom bedava internet uygulamaları sayesinde de aboneleri internetsiz bırakmamaktadır.

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Dönüşen Tarifeye geçmek için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom bedava internet uygulaması olan ‘’Sil Süpür’’ adlı uygulama üzerinden abonelerinin hem eğlenmelerini sağlarken hem de Mayıs 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri kapsamında 30 GB’a kadar bedava internet hediye etmektedir. Her hafta hediyelerini yenileyen ‘’Sil Süpür’’ sayesinde bedava internet kazanmak için ‘’Online İşlemler’’ uygulamasının telefonunuzda oyun dışında hizmetler açısında da bulunması gerekmektedir. Uygulamayı sanal mağazalar üzerinden telefonunuza indirebilir ve ‘’Sil Süpür’’ oyunu sayesinde bedava internet paketleri dışında Muud Premium üyeliğinden sınırsız konuşmaya kadar pek çok hediye kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin 15 GB Bedava İnternet Paketi

Mevcut abone sayısını sürekli artırmaya hedefleyen Türk Telekom bu hedefine ulaşmak için Mayıs 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri olarak ‘’Hoş Geldin 15 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ düzenleyerek, yeni abonelerine 15 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Türk Telekom’a geçen yeni abonelerine 15 GB bedava internet paketi dışında 750 dk konuşma ile 750 SMS paketi de hediye Türk Telekom, özel kampanya kapsamında ilk 3 ay 30 TL ve üzeri yüklemelerine devam eden abonelerine bedava internet paketi hediye etmeye devam edecektir. Kampanyaya katılım için Türk Telekom Bayileri’ne giderek yeni hat alabilir ya da mevcut numaranızı Türk Telekom’a taşıyabilirsiniz.

Mayıs 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Mayıs 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell GSM operatörü de ülkemizin geçirdiği zorlu günler nedeniyle abonelerinin internet ihtiyacını karşılamak için hem Ramazan Ayı’na özel tüm abonelerine 1 GB bedava internet hediye ederken hem de uzaktan eğitim sürecine dahil olan öğrencilerimize diğer GSM operatörlerinin yaptığı gibi bedava internet paketleri ile destek olmaktadır. Ayrıca Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri hazırlayarak da kendisine ait uygulamalar üzerinden bedava internet paketleri hediye ederek abonelerinin memnuniyet düzeyini artırmayı hedeflerken, yeni aboneler kazanmayı da planlamaktadır.

Turkcell Senyap Diye İle Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Evde kalınan gün sayısı artıkça internet kullanımı da artarken, internet ihtiyacınızı karşılamak için Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri kapsamında artan internet ihtiyacınız için çözüm üretebilir ve fatura tutarınızı düşünmeden internete girebilirsiniz. 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olan ‘’Senyap Diye Kanalından Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası’’ kapsamında ‘’BİP’’ uygulamasına sahip değilseniz, hemen sanal mağazalardan üzerinden indirerek, #senyapdiye kanalını takip edebilirsiniz. Takip edilen kanal üzerinde yer alan ‘’Salla Kazan GB Şansı’’ butonunu tıklayarak, 1 kerelik olmak üzere ‘’Salla Kazan’’ üzerinden ek sallama hakkı kazanabilirsiniz. Kazandığınız ek sallama hakkını kullanmak içinde ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını kullanarak ‘’Salla Kazan’’ kutucuğuna tıklayıp bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Vodafone Bedava İnternet 2020

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell’den Yeni Müşterilere 8 GB Bedava İnternet Paketi

Ülkemizde abone sayısı açısından ilk sırada olan GSM operatörü Turkcell, bu özelliğini korumak adına yeni aboneler kazanmak için Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri ile ilgili kampanyalar düzenleyerek mevcut abone sayısını artırmak için Turkcell’e gelen yeni abonelerine toplamda 8 GB bedava internet paketi hediye etmektedir.

Siz de Turkcell’li olmayı planlıyorsanız, Turkcell internet sitesi üzerinden mevcut olan numaranızı Turkcell’e taşıyabilir ya da yeni bir hat almak için müracaatta bulunabilirsiniz.  Yeni hat alan abonelerin SİM kartları adreslerine teslim edildikten sonra ‘’Dijital Operatör’’ Turkcell uygulaması üzerinden başvuruda bulunarak, 4 ay boyunca devam edecek 2 GB Turkcell bedava internet paketi kampanyasına katılabilirsiniz.

Mayıs 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Mayıs 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Korona virüs salgını nedeniyle evlerinde kalma zorunluluğu nedeniyle okula devam edemeyen ve da uzaktan eğitime katılan öğrencilerimizin internet ihtiyacı için Vodafone GSM operatörü tarafından bedava internet paketleri sunulurken, Ramazan Ayı’na özel tüm abonelerine özel 1 GB bedava internet paketi de hediye edilmektedir. Bunlarla da sınırlı kalmayan Vodafone abone sayısını artırmak adına Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri hazırlayarak, Vodafone’lu olacak abonelerine bol bol internet hediye etmektedir.

Vodafone Yeni Gelenlere 60 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone’lu olmayı düşünen abonelerine hitap etmeyi başaran Vodafone Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri ile yeni aboneleri için kampanyalar hazırlayarak, Vodafone faturalı tarifelerden birine geçiş yapan yepyeni aboneleri için aylık 5 GB olmak üzere 12 ay boyunca düzenli olarak bedava internet hediye edecektir. Kampanyaya katılmak adına telefonunuza ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirdikten sonra bilgilerinizle giriş yapınız ve uygulama üzerinde bulunan ‘’Ek Paketler’’ menüsüne girerek aylık kullanım için 5 GB Vodafone bedava internet paketinizi alınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Red’e Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone GSM operatörü, Vodafone’lu olarak Vodafone tarifelerinden olan Red tarifesini seçen abonelerine Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri kapsamında 20 GB internet paketi hediye edecektir. Bunun için numaranızı Vodafone’a taşımanız ya da faturasız hat kullanımından faturalı hat kullanımına geçtikten sonra Vodafone Mağazaları aracılığıyla Red ya da Red’li Genç Tarifeleri’nden birini tercih etmeniz yeterli olmaktadır. Geçiş işlemlerinizi tamamladıktan sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden ‘’Ek Paketler’’ menüsüne giriş yaparak 20 GB bedava internet paketinizi alabilirsiniz.

BİMcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Mayıs 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Düzenlediği kampanyalarla BİMcell, abonelerini ayrıcalıklı hissettirirken, aynı zamanda uzaktan eğitim kapsamında öğrencilere destek olan GSM operatörleri arasında yerini de aldı. Tabii ki Ramazan Ayı’nı da unutmayan BİMcell, tüm abonelerine 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Ayrıca Mayıs 2020 BİMcell bedava internet paketleri hazırlayan BİMcell, düzenlediği kampanyalar sayesinde abone sayısını artırmayı da planlamaktadır.

BİMcell Yeni Müşterilerine Özel 6 GB Bedava İnternet Paketi

BİMcell’den yeni hat alan ya da numarasını BİMcell’e taşıyan yeni abonelere Mayıs 2020 BİMcell bedava internet paketleri kapsamında 6 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir. Hattını alan ya da numarasını taşıyan BİMcell abonelerine 6 GB bedava internet paketi dışında 250 dakika konuşma paketi ve 250 SMS paketi de hediye edilmektedir ve abonenin hattına otomatik olarak yüklenmektedir.

BİMcell 30 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 BİMcell bedava internet paketleri arasında yer alan bir diğer kampanya ise, BİMcell SİM kartını 4.5G uyumlu hale getiren tüm abonelere yönelik düzenlenmekte olup, 4.5G uyumlu SİM kartını BİM Mağazaları’ndan ücretsiz olarak alan abonelere 30 GB BİMcell bedava internet paketi yüklenmektedir.

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu