Bedava İnternet

Mayıs 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Mayıs 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri ile her zaman olduğu gibi son dönemlerde yaşanan virüs salgını nedeniyle evlerde kalan abonelerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Okullara devam edemeyen öğrencilerimize uzaktan eğitim sürecinde bedava internet paketleri ile destek olmaya devam Turkcell, Ramazan Ayı’nın gelmesi ile birlikte bedava internet paketi ile abonelerini memnun etmek için üst düzeyde çaba harcamaktadır. Sadece bu kampanyalarla da sınırlı kalmayan Turkcell, Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri ile abonelerinin internet sorununa da çözüm bulmaya çalışmaktadır. Mayıs ayı kampanyalarından haberdar olmak için yazımızın devamını okuyabilir ve kampanyalara katılım sağlayarak internet kullanmanın keyfine varabilirsiniz.

Mayıs 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında olan ve korona virüs salgını nedeniyle uzaktan eğitime devam eden üniversite öğrencilerine destek olmak için sunulan 6 GB bedava internet paketi ile 3 ay boyunca tarifenizden internet hakkınızı kaybetmeden eğitimlerinize devam edebilirsiniz. Üniversite öğrencileri için hazırlanan kampanyaya katılım için ‘’BİP’’ uygulaması üzerinden ‘’Evimde BİP’’ kanalına üye olmanız gerekmektedir. Böylelikle YÖK Dersleri Platformları’nda kullanma hakkına sahip olacağınız 6 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

EBA Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri kapsamında Ramazan Ayı 1 GB bedava internet kampanyasına katılabilir ve 1 ay boyunca rahatlıkla internet girebilirsiniz. Kampanyaya katılım için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasına girmeniz ve sayfada yer alan ‘’Hediyeni Aktifle’’ butonuna tıklamanız yeterli olmaktadır. Ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz kampanya sonucunda 1 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Ramazan Ayı nedeniyle hediye edilen 1 GB bedava internet paketinin son kullanma tarihi ise, 23 Mayıs 2020 tarihi olarak belirlenmiştir.

Turkcell Kart Kayıt 2 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında olan Turkcell Kart Kayıt Kampanyası ile haftalık kullanım için hazır kart kullanıcıları olarak 2 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlamak için öncelikle kredi kartınızın ya da banka kartınızın ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden kaydedilmesi gerekmektedir. Daha sonra kayıtlı kart üzerinden TL ya da paket yüklemesi yapmanız sonucunda 2 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Senyap Diye ile Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri ile artan internet kullanımınıza çözüm üretebilir ve rahatlıkla internete girebilirsiniz. Bunun için düzenlenen kampanyalardan biri de ‘’Senyap Diye İle Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası’’ sayesinde 31 Mayıs 2020 tarihine kadar BİP uygulamasını indirerek, #senyapdiye kanalını takip edip ‘’Salla Kazan GB Şansı’’ butonunu tıklamanız sonucunda 1 kereye mahsus olmak üzere Salla Kazan’da ek sallama hakkı kazanabilirsiniz. Daha sonra ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden ‘’Salla Kazan’’ butonunu tıklayarak ek sallama hakkınız ile hediyeler kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell Fizy Dinledikçe 1 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell’in sevilen uygulamaları arasında yer alan ‘’Fizy’’ uygulaması ile Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri kazanabilir ve dilediğinizce müzik dinleyebilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek olup, fizy premium üyesi olan aboneler tarafından 1 ay içinde 250 şarkı dinlemeleri sonucunda haftalık kullanım için 1 GB Turkcell bedava internet paketi hediye edilmektedir. Ayrıca aboneler dinlediklerini şarkı sayısını 500’e çıkardıkları zaman ise, haftalık kullanım için 2 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilmektedir. Premium abonesi olduğunuz sürece her ay kampanyadan 1 kez faydalanabilir ve toplamda 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Salla Kazan ile GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında en çok ilgi gören uygulama ise, ‘’Salla Kazan’’ uygulaması olmakla birlikte her hafta abonelerine farklı hediyeler hazırlamaktadır. Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na bireysel ve kurumsal müşteriler dahil tüm aboneler faydalanabilmektedir. Şuan itibarıyla 4.5G abonesi olmayan kullanıcılarda ‘’Salla Kazan’’a katıldıktan sonra hediyelerini almaları üzerine 4.5G aboneliğine kayıt edilmektedir. Her Cuma uygulama hediyeleri yenilenmekte olup, ‘’Salla Kazan’’a katılım için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının akıllı telefonlarınızda yüklü olması gerekmektedir.

Mayıs 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Mobil Ödeme 2 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri sunan kampanyalardan bir diğeri ise, Turkcell Mobil Ödeme 2 GB Bedava İnternet Kampanyası’dır. Kampanya kapsamında fizy, lifebox, TV+,  Goller cepte ya da Dergilik servisleri arasından herhangi birini ücretli olarak kullanan Turkcell abonesi, haftalık kullanım için 2 GB Turkcell bedava internet paketi kazanmaktadır.

TÖHAŞ Mobil Ödeme 2 GB Kampanyası’ndan 31 Aralık 2020 tarihine kadar Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir.

EBA Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında olan ve korona virüs salgını nedeniyle okulların tatil edilmesi üzerine öğrencilerin okul hayatından geri kalmaması nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uzaktan eğitim kararı verilmiş olup, alınan karar üzerine de Turkcell öğrencilere destek olmak açısından Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası düzenlenmiştir. Kampanya kapsamında 6 GB turkcell bedava internet paketi almak için ‘’BİP’’ uygulaması üzerinde bulunan ‘’Keşfet’’ bölümüne giriş yaparak ‘’EBA’’ kanalına girmeniz gerekmektedir. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek olup, 6 GB bedava internet paketi her ay yenilecektir.

Turkcell Dijital Yüklemelere 2 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri olarak sunulan bir kampanya ise, hazır kart kullanıcıları için düzenlenmektedir. Turkcell Dijital Yüklemelere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası’nda ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması ya da Turkcell internet sitesi üzerinden belirtilen tarifelerin kredi kartı ile yüklenmesi sonucunda hattınıza 2 GB Turkcell bedava internet paketi otomatik yüklenecektir.

Turkcell’e Gelen Yeni Müşterilere 8 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında olan ve Turkcell’e yeni gelen aboneler için düzenlenmiş kampanya ile toplamda 8 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell internet adresi üzerinden Turkcell’den yeni numara alan ya da numarasını taşıyan aboneler için düzenlenmiş bir kampanyadır ve SİM kartın adrese teslim sürecinden sonra ‘’Dijital Operetör’’ uygulaması üzerinden yapılan başvuru sonucunda 4 ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir. Kampanya için 31 Aralık 2020 son katılım tarihi olarak belirlenmiştir.

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu