Bedava İnternet

Mayıs 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Mayıs 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri ile kampanyalar Vodafone tarafından başlatılmış olup, korona virüs nedeniyle okula devam edemeyen öğrencilerine destek olmak açısından kampanyalar dahil olmak üzere tüm Vodafone abonelerine yönelik kampanyalar düzenlenmektedir. Vodafone tarafından mayıs ayı için sunulan kampanyaları öğrenmek için yazımızı okuyabilir ve kampanyalara katılım sağlayarak bol bol internete girebilirsiniz.

Vodafone Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet Paketi

Korona virüs nedeniyle üniversitelerinde tatil edilmesi nedeniyle dersler uzaktan eğitim ile yapılırken, Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri kapsamında üniversite öğrencilerine 6 GB bedava internet hediye edilmektedir. Yükseköğretim Kurulu bünyesindeki üniversitelere ait web sitelerinde kullanılabilecek bedava internet 3 ay boyunca yenilenecektir. Aynı zamanda faturalı ve faturasız tüm aboneler için geçerli bir kampanyadır.

Mayıs 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Kampanyası tüm Vodafone abonelerine hediye edilmekte olup, internet kullanım haklarınızı ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yaparak alabilirsiniz. Kampanya sadece Ramazan Ayı boyunca geçerlidir.

Vodafone Red’e Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri olarak sunulan Vodafone Red abonesi olan aboneler için düzenlenen kampanya kapsamında tarife seçiminde Red tarifeyi seçen abonelere hoş geldin hediyesi olarak 20 GB Vodafone bedava internet paketi hediye edilmektedir. Vodafone Mağazaları üzerinden numara taşıma ya da faturasız hattan faturalıya geçiş yapan ve Red ya da Red’li Genç Tarifeleri’nden birini tercih eden abonelere verilmektedir. Tercihinizi yaptıktan sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yaparak ‘’Ek Paketler’’ menüsünden 20 GB bedava internet paketinizi alabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Uyumlu Tarifelerine Hoşgeldin 10 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan bir kampanya da Vodafone Uyumlu Tarife aboneleri için yapılmakta olup, tarifesini Uyumlu Tarife olarak seçen yeni abonelere hoş geldin hediyesi olarak aylık kullanım için 10 GB bedava internet verilecektir. Son 30 gün içinde numarasını taşıyan, faturasız hattan faturalı hatta geçen ya da yeni hat abonelere Vodafone Uyumlu Tarife seçimi yaptıktan sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına girerek ‘’Ek Paketler’’ bölümünden 10 GB Vodafone bedava internet paketi yüklenecektir.

Vodafone Yeni Gelenlere 60 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri ile yepyeni kampanyalar hazırlayan Vodafone, faturalı tarifelerden herhangi birine geçiş yapan yeni abonelerine aylık kullanım için 5B olmak üzere toplamda 60 GB bedava internet hediye edecektir. Kampanyaya katılım sağlamak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yapınız ve ‘’Ek Paketler’’ menüsü üzerinde bulunan aylık kullanım için 5 GB Vodafone bedava internet paketinizi alabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Korona Virüs Sebebiyle EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone FreeZone’lu Olana 4 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında gençlere hitap eden kampanyalarda yer almaktadır. Bunun için Vodafone’nun gençlere özel hazırladığı FreeZone tarifelerinden herhangi birine numara taşıyarak ya da yeni hat alarak gelen tüm abonelere 4 GB bedava internet paketi verilecektir. Siz de 26 yaş altındaysanız, hattınız annenizin ya da babanızın üzerine olsa bile FreeZone’lu olabilir ve Vodafone FreeZone avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Vodafone TV Yönüne Geçerli Aylık 2 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri incelendiğinde Vodafone abonelerinin TV yönüne geçerli olacak bir taahhüt imzalamaları sonucunda her ay geçerli olmak üzere 2 GB bedava internet paketi kazanacağını belirtebiliriz. Taahhüt süreleri boyunca abonelere bedava internet paketi otomatik olarak yüklenilecek olup, Vodafone TV Eğlence ya da Red Paketi abonesi olmanız yeterli olmaktadır. 2 GB Vodafone bedava internet paketi sadece Vodafone TV kullanımı için geçerlidir.

Vodafone Supernet 4.5G Kullanana 10 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri kapsamında Supernet kullanan Vodafone aboneleri 10 GB bedava internet paketi kazanabilmektedir. 4.5G uyumlu telefonunuz ve SİM kartınız varsa, 4.5G Supernet kullanıcısı olarak anında 10 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Mayıs 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar 20 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri içerisinde olan Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatları kapsamında 20 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar içerisinde avantajlı fiyatlar, dijitale özel teklifler, cihaz kampanyaları ve sürpriz ödüllü yarışmalar yer almaktadır. Siz de fırsatları kaçırmamak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirerek hediye çarkı çevirin ve 20 GB’a kadar bedava internet paketleri ya da sürpriz hediyeler kazanın.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Mobil Ödeme Kullanana 1 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında dikkat çeken bir diğer kampanya ise mobil ödeme kullanan aboneler için düzenlenmiştir. Vodafone Mobil ödeme kullanmanız durumunda yani en az 10 TL ve üzeri işlem yapmanız sonucunda 1 GB Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kazandığınız 1 GB bedava internet paketini 1 hafta boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için 31 Mayıs 2020 tarihine kadar App Store ya da Play Store üzerinden  ‘’Vodafone Mobil Ödeme’’ uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone EBA Üzerinden 6 GB Bedava İnternet Paketi

Korona virüs salgınından kaynaklı okullara ara verilmesi üzerine Milli Eğitim Bakanlığı EBA üzerinden uzaktan eğitime başlamıştır ve Vodafone Mayıs 2020 Vodafone bedava internet paketleri olarak faturalı ve faturasız hat kullanan tüm öğrencilere destek olmak için mayıs ayı sonuna kadar 6 GB bedava internet hediye etmektedir. Üstelik EBA uygulamasını kullanan tüm öğrencilerin hatlarına 6 GB Vodafone bedava internet paketi herhangi bir işlem yapmalarına gerek kalmaksızın otomatik yüklenmektedir.

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Çok çok güzel bir uygulama çok güzel bir uygulama Teşekkürler Vodafone’dan çok güzel bir site çok beğendim

  2. Süper çok güzel bir uygulama Vodafone çok iyi bir operatör internet sitesi çok iyi bir internet sitesi sağolun

  3. vodafon çalışanlarına ve vodafona teşekürler çok memnunm 10 yı9ldan fazla vodafon kullancsyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu