Turkcell Bedava İnternet 2020

Nisan 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Nisan 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörler tarafından düzenlenecek olan Nisan 2020 bedava internet kampanyaları aboneler tarafından yoğun ilgi görecektir. Bu kampanyalara katılım çoğunlukla SMS aracılığıyla gerçekleşirken, kampanyaların verdiği bedava internet paketleri değişiklik göstermektedir.

EBA Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Nisan 2020 Bedava İnternet Paketleri

Nisan 2020 bedava internet paketleri ile ilgili detaylara ulaşabilmek için yazımızın devamını okuyabilir ve kampanyalara katılarak bedava internet sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Nisan 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Nisan 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Nisan 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları ile dikkat çekerken, faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin günlük, haftalık ve aylık internet paketleri kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, BİMcell 23 Nisan Hediyesi

Vodafone 10 GB Bedava İnternet

Nisan 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları olarak değerlendirilebilen 10 GB bedava internet paketi kullanıcılar tarafından talep edildiği için dikkate alınarak uygulamaya konulmuştur. ‘’Hoş Geldin Kampanyası’’ olarak yeni Vodafone’lular için sunulan 10 GB internet paketini kazanmak için Vodafone kullanımına başlamış olmanız gerekmektedir. Uyumlu genç ya da uyumlu tarifelere gelen abonelere aylık 10 GB internet hediye edilirken, Red ya da Redli genç tarifelerinden birisine gelenler ise, aylık 20 GB Vodafone bedava internet hakkı elde etmektedir.

Kazanılan internet hakkından faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasının telefonda yüklü olması gerekmektedir. Daha sonra uygulama üzerinden ‘’Ek Paketler’’ bölümüne giriş yapılarak, bedava internet hediye olarak alınabilir. Daha sonra onay mesajının gönderilmesi sonrası bedava internet paketi kullanımına başlanılabilmektedir.

Garanti BBVA 1 GB Bedava İnternet

Nisan 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları arasında olan ve Garanti BBVA Bankası ile işbirliği içerisinde 1 GB bedava internet kazanmak için, Garanti Mobil üzerinden para transferi, vergi ödemesi, kredi kartı borcu ödemesi, fatura ödemesi gibi işlemlerin yapılması gerekmektedir. Vodafone dışında tüm operatörler içinde geçerli olan kampanyada kazanılan internet paketinin yüklenmesi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Nisan 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Nisan 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Nisan 2020 Türk Telekom bedava internet kampanyaları uygulamalar aracılığıyla verilmektedir. Bu kampanyalar arasında en çok dikkat çeken Sil Süpür kampanyası olmakla birlikte EBA kampanyası da yoğun ilgi gören kampanyalar arasında yerini alacaktır.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Nisan 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri içerisinde olan ‘’Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası’’ yeni hat alanlara 15 GB internet hediye etmektedir. Faturasız hat kullanıcıları için düzenlenmiş bu kampanyaya katılım için, 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz yeterli olacaktır. Hediyeler bununla da sınırlı kalmamakla birlikte ilk ay için 750 SMS, 750 dakika konuşma paketi de verilecektir. Kampanyaya katılım için ‘’BOLBOL’’ yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Nisan 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Nisan 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri çeşitlilik göstermekle birlikte burada en çok ilgi göreceğini düşündüğümüz kampanyaları paylaşacağız.

Turkcell GNÇ 1 GB Bedava İnternet

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri içerisindeki Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet paketini kazanmak için hazır kartınıza 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz durumunda geçerli olmaktadır. Kullanıcıya özel bu internet paketi yükleme sonrası otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Hediyenin geçerlilik süresi 1 ay olarak belirlenmiştir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 19 Mayıs Hediyesi

Turkcell Salla Kazan Uygulaması Bedava İnternet

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri içerisinde diğer aylarda olduğu gibi bu ayda da yoğun ilgi görecek olan Turkcell Salla Kazan uygulaması günlük, haftalık ve aylık internet paketleri dışında daha birçok hediye ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Her hafta Cuma günü kullanıcıların hediye alma hakları yenilenirken, alınan hediyelerin kullanım süresi de haftalıktır.

Nisan 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Nisan 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

  • BİMcell yeni hat kampanyası,
  • 25 TL yükle 1 GB bedava internet kazan kampanyası
  • Deneme internet kampanyası olarak sıralanabilir.

25 TL ve üzeri TL yüklemesi yaptıktan sonra otuz gün içerisinde ‘’BONUS’’ yazılarak 4551’e kısa mesaj gönderilmesi unutulmamalıdır.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Bence yararlı bir site. Ben zaten öncedende bakıyordum AMA”YORUM YAP İNTERNETİ KAP”çok iyi olmuş. Böyle kampanyalar bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı