Bedava İnternet

Nisan 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Nisan 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri Turkcell’lilerin kullandıkları tarifelere ek olarak verilen internet paketleridir. Turkcell uygulamalarının kullanılması sonucu Turkcell abonelerinin hatlarına yüklenmektedir.

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan kampanyalar;

 • Salla Kazan İle Bedava İnternet
 • EBA İnternet Kampanyası
 • Turkcell GNC Bol Bedava İnternet Paketleri
 • GNÇ Hoş Geldin Kampanyası
 • Turkcell Goller Cepte Hilesi İle Bedava İnternet
 • Turkcell Yükledikçe Kazan Bedava İnternet Paketleri olarak sıralanabilir.

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri kampanyaları içerisinde diğer aylarda olduğu gibi en çok tercih edilecek olan ‘’Salla Kazan Kampanyası’’ olmakla birlikte kampanyada internet dışında farklı hediyelerde verilmektedir.

Bip Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

EBA Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan ‘’Salla Kazan’’ bir Turkcell uygulaması olup, eğlenirken kazandıran bir uygulamadır. Kampanyaya katılım için il önce telefonunuzda ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Uygulamaya faturalı hat kullanıcılarının yanı sıra hazır kart kullanıcıları da katılabilmektedir. ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden ‘’Salla Kazan’’ kutucuğuna tıklanması sonucunda telefonunuzu sağa sola doğru sallamanız durumunda hediyeniz otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir.

Nisan 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

EBA Bedava İnternet Kampanyası

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri kampanyası olarak sunulan ‘’EBA Bedava İnternet Kampanyası’’ ile Korona virüs nedeniyle okulların tatil olması sonucunda uzaktan eğitim alan öğrenciler için 3 GB bedava internet hediye edilmektedir.

Turkcell GNC Bol Bedava İnternet Paketleri

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan GNÇ uygulaması 25 yaş altındaki gençler için sunulan bir uygulama olmakla birlikte bol bol internette kazandırmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet kampanyasıdır ve kampanyadan faydalanmak için hazır kartınıza 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Yükleme sonrasında 1 GB Turkcell bedava internet paketi otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Ocak 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

GNÇ Hoş Geldin Kampanyası

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri kampanyası arasında yer alan ‘’Hoş Geldin Kampanyası’’ ile 15 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. 25 yaş ve altına özel olarak hazırlanmış pakette 10 GB bedava internet istediğiniz şekilde kullanılabilinirken, 5 GB internet paketi sosyal medya mecraları olan Youtube, Facebook, Instagram ve Twitter’da geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir.

Turkcell Goller Cepte İle Bedava İnternet

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında olan ve tuttuğunuz takım sayesinde kazandıran Goller Cepte uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Dır. Böylelikle tuttuğunuz takım gol attıkça kazanırken, takımınızdaki gelişmeler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulamaları GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olmak üzere iPhone AppStore ve Google Play Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Bip Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

EBA Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell Yükledikçe Kazan Bedava İnternet

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında değerlendirebileceğimiz  ‘’Yüklediğin Kadar Kampanyası’’ ile TL yüklemeleriniz kazanca dönmektedir. Bunun için başta Turkcell resmi internet adresi olmak üzere, Dijital Operatör Uygulaması ya da Paycell uygulamasını kullanarak kredi kartınızla TL yükleyin ve yüklediğiniz kadar TL kazanın.

Üstelik bir hafta boyunca yüklediğiniz TL’ler sayesinde kazandığınız TL’leri de ses, SMS ve internet olarak kullanabilirsiniz.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

40 Yorum

 1. Ben 5,6 yıldır türkcell liyim ben hiç mahrum bırakmadı benim. 8 GB lik paketim vardı 10 gün kala bitti ancak bip olsun goller cepte olsun Türkcell in uygulamalarından kazandığım internetleri hala kullanıyorum vakit çok hızlı geçiyor Türkcell çok seviyorum.

 2. Gercekten türkcell çok memnunum 2 yıldır kulanıyorum süper kanpanyalarvar
  telefon 539 463 25 15

  1. İnternet veriyor mu arkadaşlar ben bu etikete yazsin nasılsın bu kadar ne yaşadım yaşadın mı be abi adam

 3. Turkcell Mobil i beğenerek kullanıyorum. Ancak derslerin internet ortamında yapıldığı ndan internet im yetmiyor . Ek ücretsiz internet hediye beklentisi içindeyim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu