Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Ocak 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Ocak 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom yeni yılla birlikte kampanyalarına devam ederken, Ocak 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri ile dikkat çekmeye başladı. 10 GB’a kadar bedava internet kazanmaları için abonelerine farklı kampanyalar düzenleyen Türk Telekom, yeni Türk Telekom abonesi olacak kullanıcılarını da unutmamaktadır.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarını unutmayarak, onlara özel kampanyalar düzenleyerek Ocak 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri sayesinde bütçelerine destek oluyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 5 GB Mobilist Paketi

750 dakika konuşma ve 1000 SMS paketine ilave olarak 4 GB internet paketini 23 TL ‘ye sunarken; 750 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi ile 7 GB internet paketini 27 TL’ye ve 750 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi ile 10 GB internet paketini 32 TL’ye sunmaktadır.

Ocak 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına özel kampanyalar düzenleyerek abone sayısını artırmayı planlarken, Ocak 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir ve abonelerine 15 GB’a internet hediye etmektedir.

2 GB internet ayda sadece 9 TL’ye sunulurken, 15 GB 12 ay boyunca sadece 19 TL’ye abonelerine sunulmaktadır. Bunun dışında tarifelerindeki internet paketi biten abonelere uygun fiyatlarla internet paketleri sunulmaktadır.

  • 1 GB Türk Telekom internet paketi 3 TL,
  • 2 GB Türk Telekom internet paketi 7 TL,
  • 3 GB Türk Telekom internet paketi 10 TL,
  • 5 GB Türk Telekom internet paketi 19 TL fiyatlarla faturalı hat kullanıcılarına sunulmaktadır.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Kasım Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Ocak 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri kazanmak için Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları kullanmaya devam edebilir ve ‘’Online İşlemler’’ uygulaması içerisinde bulunan ‘’Sil Süpür’’ oyunu ile eğlenirken bedava internet paketi de kazanabilirsiniz. ‘’Sil Süpür’’ kampanyası aylık 30 GB’a kadar internet paketi hediye etmekle birlikte uygulamaya haftada bir kez katılabilirsiniz.

Aynı zamanda Türk Telekom Selfy’li olarak da aylık 15 GB’ kadar internet kazanabilir ve istediğiniz gibi internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Diğer Türk Telekom bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLA!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı