Vodafone Bedava İnternet 2020

Ocak 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Ocak 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Yeni yıla hızlı bir şekilde giriş yapan Vodafone, Ocak 2020 Vodafone internet paketleri ile abonelerine yeni kampanyalar sunmaktadır. Vodafone’nun yeni kampanyası ile tek seferde 5 GB internet kazanma şansı yakalayabileceğiniz gibi toplamda 6 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım koşulları da kolay olmakla birlikte faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için geçerli kampanyalardır.

Vodafone Yanımda Hoş geldin 5 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına yönelik kampanyalarına devam ederken 2 Ocak 2020 tarihi itibarıyla ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması ile yeni bir kampanyaya başlayarak 5 GB Vodafone internet paketi hediye etmektedir. Kampanyaya katılabilmek için son 30 gün içerisinde hattınızı Vodafone’a taşımış olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda Vodafone’lu olarak faturasız tarifeden faturalı tarifeye geçiş yapmanız durumunda da kampanyadan faydalanabilir ve haftalık kullanım için 5 GB Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Bedava İnternet 2019 - 2020

Kampanya kapsamında ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirmeniz durumunda ‘’Ek Paketler’’ bölümünden hediye internet paketinizi alabilirsiniz.

Ocak 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Mobil Ödeme İle 1 GB Bedava İnternet Paketi

31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olacak kampanya sayesinde mobil ödeme kullanan Vodafone’lular Ocak 2020 Vodafone internet paketleri arasında olan 1 GB internet paketini kazanabilmektedir.

Kampanyaya katılım için App Store ya da Play Store üzerinden Vodane Mobil Ödeme kullanan Vodafonelu’lar 10 TL ve üzeri alışveriş yapmaları sonucunda 1 GB Vodafone internet paketi hattınıza yüklenmektedir. Haftalık kullanım için yüklenen 1 GB Vodane bedava internet paketi kullanımı bittikten sonra tarife üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Vodafone 4 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone hattınızı 4.5G uyumlu SİM kart ile değiştirmeniz durumunda 4 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza yüklenirken, 4.5G uyumlu kartınız sayesinde daha hızlı internet kullanma şansına da sahip olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Saçma Güzel Online ile Bedava İnternet

Kampanyaya katılım için öncelikle 4.5G uyumlu SİM kartınızı aldıktan sonra hattınız aktifleştikten sonra ‘’4.5G’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz sonucunda 4 GB Vodafone internet paketi hattınıza yüklenecektir. Aylık olarak kullanabileceğiniz4 GB internet paketiniz bittikten sonra tarifeniz üzerinden ücretlendirmeye devam edilecektir.

Diğer Vodafone bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı