Turkcell Bedava İnternet 2020

Operatörlerden 10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Operatörlerden 10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında her yıl yurdun dört bir tarafından törenler düzenlenirken, anlamlı olduğu kadar hüzünlü olan günde GSM operatörleri de anma törenlerine 10 Kasım hediyeleri ile katkıda bulunmaktadır.

Her sene Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel kampanyalar hazırlarken 10 Kasım günü boyunca geçerli olacak hediyeler abonelerin hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Bu sene de 10 Kasım gününe sayılı günler kala aboneler bedava internet paketi kampanyaları beklerken, GSM operatörleri tarafından verilecek olan hediyeler hakkındaki bilgiler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 10 Kasım Hediyesi

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel her yıl bedava internet kampanyası düzenleyen Turkcell, bu yıla özel Turkcell 10 Kasım hediyesi olarak her yöne 500 dakika konuşma ve SMS paketi verirken, 1 GB bedava internet paketi de hediye edecektir.

Turkcell, tüm bu hediyeleri bütün abonelerinin hatlarına otomatik olarak yükleyecek olup, kullanım süreleri sadece 10 Kasım 2019 Salı günü geçerli olacaktır.

Vodafone 10 Kasım Hediyesi

Her yıl bedava internet paketleri hediye ederek 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında hediye veren Vodafone, bu yılda Vodafone 10 Kasım bedava internet hediyesi hazırlıklarına başlamış olup, abonelerine verecektir. Hediyeler abonelerin hatlarına otomatik olarak yüklenecek olup, aboneler 10 Kasım günü boyunca bedava internet paketlerini kullanabilecektir. Vodafone 10 Kasım hediyesi kullanım süreleri dolduktan sonra kalan kullanımların söz konusu olması durumunda da otomatik Vodafone tarafından silinecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Superbox Nedir? Nasıl Alınır?

10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom 10 Kasım Hediyesi

Bu yılda diğer 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü, Türk Telekom 10 Kasım bedava internet hediyesi sunacak olan Türk Telekom abonelerinin anma törenlerine hediyeleri ile eşlik edecektir. Her yıl olduğu gibi bu yılda abonelerinin hatlarına otomatik olarak yüklenecek olan bedava internet paketine ilave olarak konuşma paketi sunacak olan Türk Telekom hediyeleri ile abonelerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Türk Telekom tarafından sunulan hediyelerin kullanım süreleri 24 saat olmakla birlikte gün bitiminde kalan kullanımlarda otomatik olarak silinecektir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı