Bedava İnternet

Paycell Bedava İnternet

Paycell Bedava İnternet

Günümüzde gittikçe yaygınlaşan ve ihtiyaç haline dönüşen sanal kartlar sayesinde internet üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir ve bu kartlardan bir tanesi de Turkcell’in geliştirdiği Paycell Kart’tır. Üstelik Paycell Card kullanan kendi abonelerine Paycell bedava internet kampanyası kapsamında 1 GB bedava internet hediye edilmektedir.

Paycell Bedava İnternet Nedir?

Paycell bedava internet, Turkcell’in kendi aboneleri için sunduğu bedava internet kampanyası olmakla birlikte, Turkcell abonesi olan herkes Paycell Card kullanabilmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek için mutlaka bir Paycell Card sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun içinde Turkcell İletişim Merkezleri’ne giderek Paycell Card satın alabilirsiniz.

Paycell bedava internet kampanyasına katılabilmek için sanal kartı aldıktan sonra sanal mağazalar üzerinden Paycell uygulamasını indirmeniz gerekmektedir ve kartınızı indirdiğiniz uygulama üzerinden tanıtmanız gerekmektedir. Kartınızı tanımlarken telefon numaranızda istenmektedir ki, işlemler bittikten kısa bir süre sonra hattınıza Paycell bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Hemen Tıkla ve Sende Faydalan

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Yukarıda belirttiğimiz gibi Paycell bedava internet kampanyasından faydalanmak için öncelikle sanal kartın alınması gerekmektedir. Sanal kartınızı aldıktan sonra sanal mağazalardan yani App Store ya da Google Play üzerinden uygulamanın indirilmesi ve Turkcell numaranız ile birlikte kartın sisteme kayıt edilmesi gerekmektedir. Şayet sistemde yeni bir numara ve yeni bir kart tanımlı ise, numarayı önceden Paycell bedava internet kampanyası için kullanmadıysanız; yine otomatik olarak bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Kampanyadan ilk kez faydalanıyorsanız ve 24 saat içerisinde hattınıza başka bir bedava internet paketi tanımlandıysa, Turkcell Paycell bedava internet paketi kazanmak için aldığınız Paycell kartınıza minimum 75 TL yüklemeniz durumunda yine sistem tarafından Paycell bedava internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Paycell Bedava İnternet

Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell tarafından sunulan Paycell Card kullanımı sonucunda Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında internet hediye kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Ramazan İnternet Kampanyası 2022

Paycell ile İlk Fatura Ödeme 1 GB, İkinci Fatura Ödeme 2 GB Bedava İnternet

Kampanya faturalı hat ve hazır kart kullanıcıları için geçerli olmakla birlikte 1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Paycell uygulaması üzerinden ya da Turkcell mağazalarından yapacağınız ilk fatura ödemenize 1 GB, ikinci fatura ödemenize 2 GB Paycell bedava internet paketi hediye edilmektedir.

  • 2 GB internet kazanmak adına ikinci fatura ödemesi, ilk fatura ödemesinden en az 1 gün sonra yapılmak zorundadır.
  • Kampanyaya katılarak Paycell bedava internet kazanmak için fatura yatırılmadan önce ‘’PAYCELL FATURA’’ yazılarak 5955’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım mesajları ücretsizdir.
  • Kampanyaya katıldıktan sonra kazanılacak olan 1 GB ve 2 GB Paycell bedava internet paketleri kullanım süresi haftalıktır.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Hemen Tıkla ve Sende Faydalan

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Paycell Bedava İnternet Veriyor mu?

Turkcell’in oluşturduğu sistem olarak sunulan Paycell Card, sanal kart uygulaması olup; kullanan abonelere Paycell bedava internet vermektedir. Bunun için öncelikle Paycell Card sahibi olmanız ve Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Kartı da Turkcell İletişim Merkezleri’nden temin edebilirsiniz.

Paycell İnternet Nedir?

Paycell, tüm müşterileri için bir telefon numarası kullanılması sonucunda farklı ödeme yöntemleri sunan en kapsayıcı ödeme platformu olarak Turkcell tarafından sunulmuştur. Paycell kartınıza dilediğiniz bankanın kredi kartını kaydederek ya da Paycell kartı satın alarak anlaşmalı noktalarda kullanmak koşuluyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Turkcell müşterisi olmanız ise, herhangi bir kart eklemenizi gerektirmeden anlaşmalı noktalarda Turkcell faturanız ya da TL bakiyenizle ödeme yapmanız gibi bir avantaj sağlamaktadır.

Aynı zamanda Paycell ile nakitlerinizi Paycell Dijital Para’ya çevirerek, Turkcell mağazaları ya da Paycell Uygulaması üzerinden faturalarınızı yatırabilir ve böylelikle Paycell internet paketlerinden kazanabilirsiniz.

Bonus

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle olacak şekilde gönderen herkese Turkcell bedava internet taktiğini gönderiyoruz. İletişim bilgilerinizi doğru girmeyi unutmayın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu