Turkcell Bedava İnternet 2020

Ramazan İnternet Kampanyası 2020

Ramazan İnternet Kampanyası 2020

Ramazan Ayı’nın gelmesi ile birlikte operatörlerin Ramazan İnternet Kampanyası 2020 yılı içinde başladı. Ramazan Ayı boyunca kullanılacak olan Ramazan’a özel sahur paketleri hazırlanmaya başladı ve ilerki günlerde daha da netleştikçe kampanyaların güncel bilgilerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Turkcell Ramazan İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell, Ramazan İnternet Kampanyası 2020 yılı içinde başlatırken, özellikle sahur için hazırlanmış internet paketleri dikkat çekiyor. Turkcell Sahur Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için ‘’SAHUR’’ yazarak 2222’ye SMS atmanız durumunda sahur paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Salla Kazan İle Ramazan İnternet Kampanyası 2020

Turkcell tarafından abonelerine özel teşekkür amacıyla düzenlenen ‘’Salla Kazan’’ uygulaması, Ramazan Ayı boyunca da kazandırmaya devam edecek. Ramazan İnternet Kampanyası 2020 yılı için telefonlarınızı sallamak yeterli olacak. Bunun için 06 Haziran 2019 tarihine kadar ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını indirerek ‘’Salla Kazan’’ bölümünü tıklayarak telefonunuzu bir kez sallayarak haftalık kullanım için sahura özel 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Türk Telekom’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

‘‘Sen yap diye’’ Ramazan İnternet Kampanyası 2019

Turkcell, kullandığı teknoloji ile araştırma ve geliştirmede bir numara olan teknoloji şirketi ve en çok tercih edilen GSM operatörü olarak faaliyet gösteriyor. Bu kapsamda geliştirilen ‘’Sen de yap’’ kampanyasıyla Ramazan İnternet Kampanyası 2020 kapsamında eğlendirirken internet kazanılmasını da sağlıyor. Verilen uygulamaların verilen tarihler içerisinde kullanılması mantığıyla çalışan uygulama 25 GB’a kadar internet kazandırıyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Ramazan İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Ramazan İnternet Kampanyası 2020 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi devam ederken, bedava internet kazanmak da çok kolay! Sadece internet paketleri ile kalmayan Vodafone hediye konuşma ve SMS paketleri sayesinde de abonelerini memnun etmeye devam ediyor.

‘’Bana Ne Var’’ Ramazan İnternet Kampanyası 2020

Sadece Vodafone aboneleri tarafından kullanılabilen ‘’Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirerek, Ramazan İnternet Kampanyası 2020 kapsamında ‘’Bana Ne Var?’’ uygulaması ile çarkı çevirmeniz sonucunda bedava internet kazanabilirsiniz. Ramazan Ayı’na özel 5 GB’ a kadar internet kazanabileceğiniz uygulama sayesinde doyasıya internette gezinebilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Ramazan İnternet Kampanyası 2020 yılına da damga vururken, her yıl olduğu gibi bu yıl da bütün Ramazan Ayı sahur da dahil kullanıcılar internete doyacak. Özellikle sahur zamanı kullanılabilecek bedava internet kampanyasından hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları faydalanabilecek. Türk Telekom Ramazan İnternet Kampanyası 2020 katılmak için ‘’SAHUR’’ yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Böylelikle 02:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2017 fizy Kampanyası Devam Ediyor

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Türk Telekom’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı