Bedava İnternet

Ramazan İnternet Kampanyası 2022

Ramazan İnternet Kampanyası 2022

Ramazan Ayı’nın gelmesi ile birlikte operatörlerin Ramazan İnternet Kampanyası 2022 yılı içinde başladı. Ramazan Ayı boyunca kullanılacak olan Ramazan’a özel sahur paketleri hazırlanmaya başladı ve ileriki günlerde daha da netleştikçe kampanyaların güncel bilgilerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Turkcell Ramazan İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell, Ramazan İnternet Kampanyası 2022 yılı içinde başlatırken, özellikle sahur için hazırlanmış internet paketleri dikkat çekiyor. Turkcell Sahur Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için ‘’SAHUR’’ yazarak 2222’ye SMS atmanız durumunda sahur paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ramazan İnternet Kampanyası 2022

Salla Kazan İle Ramazan İnternet Kampanyası 2022

Turkcell tarafından abonelerine özel teşekkür amacıyla düzenlenen Salla Kazan uygulaması, Ramazan Ayı boyunca da kazandırmaya devam edecek. Ramazan İnternet Kampanyası 2022 yılı için telefonlarınızı sallamak yeterli olacak. Bunun için 06 Haziran 2022 tarihine kadar ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını indirerek ‘’Salla Kazan’’ bölümünü tıklayarak telefonunuzu bir kez sallayarak haftalık kullanım için sahura özel 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

‘‘Sen yap diye’’ Ramazan İnternet Kampanyası 2022

Turkcell, kullandığı teknoloji ile araştırma ve geliştirmede bir numara olan teknoloji şirketi ve en çok tercih edilen GSM operatörü olarak faaliyet gösteriyor. Bu kapsamda geliştirilen ‘’Sen de yap’’ kampanyasıyla Ramazan İnternet Kampanyası 2022 kapsamında eğlendirirken internet kazanılmasını da sağlıyor. Verilen uygulamaların verilen tarihler içerisinde kullanılması mantığıyla çalışan uygulama 25 GB’a kadar internet kazandırıyor.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  BİMcell’den Yeni Hat Kampanyası 2020

Vodafone Ramazan İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Ramazan İnternet Kampanyası 2022 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi devam ederken, bedava internet kazanmak da çok kolay! Sadece internet paketleri ile kalmayan Vodafone hediye konuşma ve SMS paketleri sayesinde de abonelerini memnun etmeye devam ediyor.

Ramazan İnternet Kampanyası 2022

Bana Ne Var Ramazan İnternet Kampanyası 2022

Sadece Vodafone aboneleri tarafından kullanılabilen ‘’Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirerek, Ramazan İnternet Kampanyası 2022 kapsamında ‘’Bana Ne Var?’’ uygulaması ile çarkı çevirmeniz sonucunda bedava internet kazanabilirsiniz. Ramazan Ayı’na özel 5 GB bedava internet kazanabileceğiniz uygulama sayesinde doyasıya internette gezinebilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Ramazan İnternet Kampanyası 2022 yılına da damga vururken, her yıl olduğu gibi bu yıl da bütün Ramazan Ayı sahur da dahil kullanıcılar internete doyacak. Özellikle sahur zamanı kullanılabilecek bedava internet kampanyasından hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları faydalanabilecek.

Türk Telekom Ramazan İnternet Kampanyası 2022 katılmak için ‘’SAHUR’’ yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Böylelikle 02:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz bedava internet sahibi olabilirsiniz.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğiz. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

5/5 - (1 vote)

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu