Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Selfy Bedava İnternet 2020

Selfy Bedava İnternet 2020

Türk Telekom tarafından hazırlanmış olan Selfy dünyası, Selfy bedava internet 2020 kampanyaları ile faturasız ve faturalı hat kullanıcısı aboneleri memnun etmeye çalışırken; siz de Selfy’li olarak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Selfy Bedava İnternet 2019

Selfy Bedava İnternet Nedir?

Ayrıcalıklı Selfy bedava internet kampanyaları ile dikkat çeken Selfy dünyası 7-25 yaş arasındaki Türk Telekom hat kullanıcıları için hazırlanmış bir platform olmakla birlikte, eğer siz de bu platforma katılmak istiyorsanız ve yaşınız tutmuyorsa aile yakınlarınızdan herhangi bir kişinin referansı altında Selfy’li olabilirsiniz.

Faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel sunduğu Selfy bedava internet kampanyaları ile aylık kullanım için internet sorununa çözüm bulan Türk Telekom, tarifelerindeki uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Anneler Günü için Hediye İnternet

Selfy Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

‘’Selfy bedava internet nasıl yapılır?’’ sorusu en çok sorulan sorulardan bir tanesi olmakla birlikte Selfy kampanyalarına katılabilmek için kampanyaya özelliğini açıklayıcı ifadelerin kısaltmaları yazılarak 4545’e SMS olarak gönderilmektedir.

Selfy Bedava İnternet 2019

Selfy Bedava İnternet Faturalı

Selfy bedava internet faturalı hat kullanıcıları içinde düzenlenmektedir ve kısa mesaj gönderimleri sonucunda farklı limitlerde internet paketleri hatta yüklenmektedir.

Selfy’nin SoSyal Small Bedava İnternet Kampanyası

Selfy bedava internet faturalı kampanyaları arasında yer alan Selfy Sosyal Small içerisinde yer alan ‘’Gel Kazan Kampanyası’’ 2 GB ekstra internet kazanarak sosyal platformalarda daha rahat paylaşım yapabilirsiniz. YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal paltformlarda geçerli olan hediye internet paketinin kazanıldığı Selfy Ssoyal Small paketinin fiyatı ayda 29 TL olmakla birlikte Selfy bedava internet kampanyasından faydalanmak için ‘’SOSYAL SMALL’’ yazdıktan sonra TC Kimlik No yazılarak 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2019

Selfy’den Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Selfy bedava internet faturalı kampanyası olan ‘’Anlık Mesajlaşma Kampanyası’’ ile hem yurt içi hem de yurt dışında WhatsApp ile BİP’ten bedava mesajlaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak üye olabileceğiniz kampanyaya ‘’ANLIK MESAJLASMA’’ yazarak 4545’e SMS göndererek de katılabilirsiniz.

Selfy’den Bol İnternetli Geceler Bedava İnternet Kampanyası

Selfy bedava internet faturalı hat kullanıcılarına özel kampanya ile geceleri belli saatler arasında sınırsız internet kullanabilir ve istediğiniz gibi internette saatlerce takılabilirsiniz.

Her gece saat 00:00- 06:00 saatleri arasında katılabileceğiniz Selfy bedava internet kampanyasına katılım için ‘’GECENET’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Selfy Bedava İnternet 2019

Selfy Bedava İnternet Faturasız

Selfy bedava internet faturasız hat kullanıcılarını unutmayan Türk Telekom, kısa mesaj ile katılabilecekleri kampanyalar ile kullanıcılarının internet problemini çözmektedir.

Selfy’den Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Selfy bedava internet faturasız kampanyaları arasında yer alan ‘’Anlık Mesajlaşma Kampanyası’’ ile WhatsApp’tan ve BİP üzerinden hem yurt içinde hem de yurt dışında bedava yazışabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise ‘’ANLIK MESAJLASMA’’ yazarak kısa mesaj olarak 4545’e göndermektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  EBA 8 GB Bedava İnternet

Selfy’den 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Selfy bedava internet faturasız kampanyalarından olan 1 GB bedava internet kampanyası ile 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinizde bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için ‘’DOPDOLU HEDIYE’’ yazarak 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Selfy Turuncu Hediye İnternet 2020

Selfy Turuncu Hediye İnternet 2020 yılına özel paketleri ile farklı kampanyalar sunarken, biz de sizinle hediye paketler hakkında bilgi paylaşımında bulunacağız.

  • Selfy Turuncu Small 500 Paketi
  • Selfy Turuncu Small Paketi
  • Selfy Turuncu Medium Paketi olarak farklı paketler sunmakta olup, kampanyalar şuan için devam etmemektedir.

Selfy Bedava İnternet Kazanma

Selfy bedava internet kazanma işlemini gerçekleştirmek için öncelikle Türk Telekom’un Selfy tarifesine geçiş yapılması gerekmektedir. Daha sonra Selfy’den istediğiniz paketi seçerek, gerekli mesaj gönderimlerini gerçekleştirdikten sonra Selfy bedava internet paketlerini kullanabilir ve hediye internet paketlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı