Bedava İnternet

#senyapdiye ile Davet Et Bedava İnternet Kazan

#senyapdiye ile Davet Et Bedava İnternet Kazan

Turkcell’in kazandıran uygulamalarından olan ‘’#senyapdiye’’ yeni kampanyası ile bedava internet kazandırıyor. ‘’ #senyapdiye Davet Et Kazan’’ adı verilen kampanya ile başka operatörde olan arkadaşınızı Turkcell’e davet ederek, numara taşıma sonrasında hem siz hem de arkadaşınız 6 GB bedava internet kazansın.

Bedava internet kampanyası hem faturalı hat hem de hazırkart kullanıcıları için geçerli olmakla birlikte 25 Ağustos 2019 tarihinde sona ermektedir.

#senyapdiye ile Davet Et Bedava İnternet Kazan

#senyapdiye Davet Et Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

Turkcell ses hattı müşterisi olarak BİP uygulaması üzerindeki #senyapdiye kanalını takip ederek, 25 Temmuz 2019-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında #senyapdiye kanalı aracılığıyla gönderilen davet mesajlarını kendi telefonlarınız aracılığıyla diğer operatörlerdeki arkadaşlarınız ile paylaşarak Turkcell’e davet etmeniz gerekmektedir. Davet mesajını alan arkadaşınız mesaj içerisindeki linke tıkladıktan sonra açılan sayfada başvuru işlemini gerçekleştirmelidir. 31 Ağustos’a kadar başvuru işlemlerini tamamlamış olan yeni Turkcell abonesi ile birlikte siz de daveti gerçekleştiren Turkcell’li olarak 6 GB bedava internet kazanırsınız.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Turkcell Bedava İnternet Paketi Yapma

#senyapdiye ile Davet Et Bedava İnternet Kazan

#senyapdiye Davet Et Kazan Kampanyasının Avantajları

#senyapdiye Davet Et Kazan kampanyasına katılarak, bedava internet kazanarak, rahatlıkla internete girebilmenin avantajını yaşayabilirsiniz. Eğer faturalı hat kullanıcı iseniz;

  • Kullandığınız tarifeye bakılmaksızın 12 ay boyunca toplam 3 kereyi geçmemek üzere haftalık 2 GB aşım korumasından faydalanabilirsiniz. Bunun için istediğiniz tarihlerde bilgilendirme mesajları sonrasında haftalık 2GB bedava internet paketini, internet paketiniz bitmeden telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’DAVETETKAZAN’’ yazarak 2200’a göndermeniz yeterli olmaktadır.

Şayet hazırkart hat kullanıcı iseniz,

  • 3 aylık periyot halinde 34TL ve üstü paket yüklemeniz durumunda haftalık 2 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Kampanyadan sadece Turkcell ses hattı sahibi olan aboneler yararlanırken, kampanya sonucunda yüklenilen haftalık 2 GB bedava internet hakkı devredilemez ya da satılamaz. Ayrıca kampanya yurt içi kullanımlar için geçerli olmakla birlikte haftalık kullanımlar için geçerlidir.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu