Bimcell Bedava İnternet 2020

Şubat 2020 BİMCell Bedava İnternet Paketleri

Şubat 2020 BİMCell Bedava İnternet Paketleri

BİMCell, Türk Telekom alt yapısını kullanan yeni bir GSM operatörü olarak abone sayısını her geçen gün artırmak adına kampanyalar düzenlemektedir. Şubat 2020 BİMCell bedava internet paketleri sayesinde de abonelerine farklı kampanyalar düzenleyen BİMCell abonelerinin memnun etme çabasına tüm hızıyla devam etmektedir. Kampanyalarını hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için düzenleyen BİMCell kampanyalarından haberdar olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

BİMCell Yeni Hat Kampanyası

BİMCell abone sayısını artırmak adına yeni gelen abonelerine herhangi bir şart koymaksızın bedava internet paketi dışında bedava dakika ve SMS paketleri de hediye de etmektedir. Şubat 2020 BİMCell bedava internet paketleri arasında yer alan 4 GB bedava internet paketi dışında yeni hat alan ya da numarasını BİMCell’e taşıyan abonelerine her yöne 250 dakika konuşma ve 250 SMS paketi yüklemektedir. Üstelik hat fiyatlarına bakıldığında diğer GSM operatörlerine göre daha uygun olduğu görülmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Aralık 2019 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Şubat 2020 BİMCell Bedava İnternet Paketleri

BİMCell 25 TL Yükle 1 GB Bedava İnternet

Şubat 2020 BİMCell bedava internet paketleri arasında olan ve abonelerinin yüzünü güldürecek bir diğer kampanya ise faturasız hat kullanıcılarını ilgilendirmektedir. Bunun için BİMCell abonesi olarak 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız durumunda 1 GB BİMCell bedava internet paketi ile birlikte 500 SMS paketi de hediye edilmektedir. 25 TL ve üzeri TL yüklemenizi yaptıktan sonra 30 gün içerisinde ‘’BONUS’’ yazarak 4551’e SMS olarak göndermeniz durumunda kısa bir süre sonra bilgilendirme mesajı gelecek ve 1 GB BİMCell bedava internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİMCell Deneme İnternet Kampanyası

Şubat 2020 BİMCell bedava internet paketleri arasında abonelerinin internet hızı hakkında bilgi sahibi olması adına sunduğu deneme kampanyası sayesinde 500 MB internet kazanabilirsiniz. Deneme kampanyasından yararlanmak adına öncelikle telefonunuzdan ‘’DENEME’’ yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mesajınız üzerine 500 MB hattınıza yüklenecek olup, bir ay boyunca kullanabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken husus kampanya sonrasında paketinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir yoksa diğer aylarda hattınızdan tahsilat söz konusu olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMcell Bedava Dakika 2020

BİMCell 5 GB Bedava İnternet

Şubat 2020 BİMCell bedava internet paketleri arasında olan ve 31 Mart 2020 tarihine kadar devam edecek olan kampanya sayesinde 40 TL ve üzeri mobil yüklemeleriniz durumunda 5 GB bedava internet paketine ilave olarak 500 SMS paketi kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için herhangi bir SMS gönderimine ihtiyaç duyulmamaktadır. TL yüklemesi sonrasında otomatik olarak internet ve SMS paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı