Vodafone Bedava İnternet 2020

Şubat 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Şubat 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Şubat 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri aboneleri tarafından büyük ilgi görürken, yıllardır Türk Telekom adıyla hizmet veren bu GSM operatörünün kampanyalarından faydalanmak açısından faturalı ya da faturasız fark etmeksizin Türk Telekom abonesi olmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet

Şubat 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında olan ve faturasız hat kullanıcısı olan Selfy aboneleri için sunulan ‘’Mor Kampanyası’’ olarak sunulan kampanyalardan herhangi birine abone olmanız durumunda bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında internet kazanmak için 30 gün içerisinde Mor paketlerden birine üye olduktan sonra 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz gerekmektedir ve yükleme öncesinde de ‘’’MOR HEDIYE’’ yazarak telefonunuzun mesaj bölümünden 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Mesaj gönderimi sonucunda kazandığınız internet paketleri hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB Bedava İnternet

Şubat 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yoğun ilgi gören kampanyalar arasında yer alan ‘’Hoş Geldin Kampanyası’’ ile Türk Telekom abonesi olmanız ya da başka operatör üzerinden numaranız taşımanız gerekmektedir. Bu durumda 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 4 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanacak olup, yeni abonelerin hatlarının açılması üzerine de 40 TL yükleme yapılacaktır. Kampanya kapsamında bedava internet kazanabilmek için ‘’BALLI 4GB’’ yazarak 2070’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet

ArayanıBil Plus Türk Telekom tarafından sunulmuş bir servis olmakla birlikte telefonunuzun kapalı ya da meşgul olması durumunda çağrıları kaçırmamanıza yardımcı olmaktadır ve Şubat 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri kapsamında servise abone olan kullanıcılarına 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Kampanyaya aylık abone olmak için ‘’PLUS’’ yazıp 7065’e SMS göndermeniz sonucunda 1 GB internet paketiniz hattınıza yüklenmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mayıs 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom’un en sevilen uygulaması olan Sil Süpür Şubat 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri dağıtmaya devam ederken, ücretsiz internet kazanmak adına ‘’Online İşlemler uygulaması aracılığıyla oyuna giriş yapmanız gerekmektedir.

Şubat 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası

Şubat 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri olarak değerlendirilebilecek bir kampanyada ‘’Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası’’ olmakla birlikte kullanmadığınız SMS’lerinizi internet paketine dönüştürebiliyorsunuz. Üstelik herhangi bir ek ücret ödemenize ihtiyaç duyulmadan 1000 SMS paketinizi 1GB internet paketine dönüştürmek adına yapmanız gereken ise, ‘’DONUSTUR’’ yazarak 5555’e SMS göndermenizdir.

Türk Telekom Tambu ile 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy aboneleri için hazırlanmış olan ve Şubat 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri olarak değerlendirilebilecek Tambu sayesinde aylık kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz ki bunun için öncelikle sanal mağazalardan ‘’Tambu’’ uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava WhatsApp Paketi

Şubat 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yerini alarak devam eden Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası kapsamında 1yıl boyunca WhatsApp’tan ücretsiz konuşabiliyorsunuz. Hem yurt içi hem de yurt dışı WhatsApp ve BİP konuşmalarınızı ücretsiz olarak yapmak istiyorsanız Sefly’li olmanız yeterli olmaktadır. Faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin kampanyaya katılım sağlamak için ‘’ANLIK MESAJLAŞMA’’ yazdıktan sonra 4545’e telefonunuzdan SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Bedava İnternet Kazan

Şubat 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri olarak yepyeni bir kampanyaya imza atarak Türk Telekom sevdiklerinize hediye internet göndermeniz durumunda size internet hediye ediyor. Hatta aylık 1 GB hediye internet paketi göndermeniz durumunda da size 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet hattınıza yüklenerek kullanmanızı sağlamayı da ihmal etmiyor.

Türk Telekom e-dergi Bedava İnternet Kampanyası

Şubat 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri kendini yenilerken yenilenen kampanyalar arasında yer alan e-dergi uygulaması da internet kazandırmaya devam ediyor. Üstelik 2020 yılı için kampanyayı ücretsiz yapmayı planlayan Türk Telekom yüzlerce yerli ve yabancı dergiye internet kotanızı kullanmadan ulaşmanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken e-dergi uygulamasını sanal mağazalar üzerinden indirmenizdir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı