Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Türk Telekom 1 Mayıs hediyesi olarak bedava internet hediye ederek özel gün kampanyalarına devam ederken, Türk Telekom bedava internet paketleri sayesinde İşçi ve Emekçi Bayramı’nda Türk Telekom aboneleri rahatlıkla internete girebilecektir.

Türk Telekom özel gün kampanyaları arasında yer alan İşçi ve Emekçi Bayramı 10 GB Türk Telekom bedava internet paketi hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 1 Mayıs hediyesi olarak verilecek olan bedava internet paketini alabilmek için telefonunuzda öncelikle ‘’Online İşlemler’’ uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Zaten telefonunuzda uygulama yüklü ise, giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020?

‘’Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol üst bölümde yer alan size özel sunulmuş olan ‘’Türk Telekom Kampanyaları’’ menüsüne giriş yaparak, Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi olarak 10 GB bedava internet paketi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom bu sene için Türk Telekom 1 Mayıs hediyesi korona virüs nedeniyle zorlu günler geçirdiğimiz şu günlerde herhangi bir işleme ihtiyaç duyulmadan tüm abonelerine o gün içinde yükleyebilir.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Dönüşen Tarifeye geçmek için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi İnternet Sorgulama

Türk Telekom 1 Mayıs hediyesi bedava internet sorgulaması yapmak için ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını kullanabilir ve uygulamaya giriş yaparak karşınıza çıkacak olan kalan kullanımlar bölümünden hediyeniz bedava internet paketinden ne kadar kaldığını görebilirsiniz. Ayrıca ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden hattınızla ilgili tüm işlemleri hızlı bir şekilde yapabilir, fatura ödemeden TL yüklemesine tarife değişikliğinden kalan kullanımları kontrol etmeye kadar birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet 2019

Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi Paket İptali

Türk Telekom 1 Mayıs hediyesi olarak sunulan 10 GB bedava internet paketi sadece o güne özel sunulduğu için gün sonunda kullanım hakkınız sona erecektir. Aynı zamanda 10 Gb bedava internet paketi, ücretsiz bir paket olduğu içinde iptal ettirme gibi bir şansınız bulunmamaktadır. Yine de konu hakkında bilgi almak istiyorsanız, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak müşteri temsilcinizle görüşerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

42 Yorum

  1. Valla virüs olaylari olmasa başka hatta taşıdım numaramı türk telekomdaki hiç bir şeyden memnun değilim telefonum huwaei p smart 2019 4.5 g uyumlu değilmiş bu yüzden hiç bir kampanyadan yararlanamiyorum

  2. Türk telekomlu olmayan hemen türk telekoma gecsin her hafta zaten bedava sil süpür var çeşitli hediyeler var üstüne bide bu kampanya daha ne istiyorsunuz:)))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı