Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Düzenlediği kampanyalarla adından sık sık söz ettiren Türk Telekom, yeni kampanyası Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası ile kullanıcılarına sürprizler yapmaya devam ediyor.

Sürekli olarak kendini yenileyerek hem mevut aboneleri memnun etmeyi amaçlayan Türk Telekom hem de abone sayısını artırmayı hedefliyor. Bu nedenle sürekli yeni kampanyalar düzenleyen Türk Telekom ile bedava internet kazanmak için sitemizi takip edebilir ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

 Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasına katılmak istiyorsanız, yapmanız gereken sadece hattınıza TL yüklemektir. Yükleyeceğiniz TL miktarına bağlı olarak hattınıza bedava internet tanımlanacak ve TL miktarınız arttıkça 10 GB bedava internet kullanma süreniz haftalık ve aylık olarak uzayacaktır. Türk Telekom tarafından düzenlenen kampanya faturasız hat kullanıcıları için düzenlenmekte olup, katılım için gerekli olan TL miktarlarına yönelik bilgi aşağıda verilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 1 Mayıs Hediyesi

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

  • Günlük kullanım için 10 GB bedava internet kazanmak için hattınıza 40 TL yüklemeniz gerekmektedir.
  • Haftalık kullanım için 10 GB bedava internet kazanmak için hattınıza 50 TL yüklemeniz gerekmektedir.
  • Aylık kullanım için 10 GB bedava internet kazanmak için hattınıza 100 TL yüklemeniz gerekmektedir.

TL yüklemeniz arttıkça 10 GB bedava internet kullanım süreniz artarken, kampanyadan faydalanmak için, “SENLIK GB” yazıp 5555’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Daha sonra telefonunuza gönderilen onay mesajından sonra internetinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kullanım Detayları

Eskiden Avea olarak bilinen ve şuan Türk Telekom adıyla hizmet veren GSM operatörü ile bedava internet kampanyasından nasıl faydalanabileceğinizi açıkladık, fakat 10 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için kullanım detayları da bulunmaktadır.

  • Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasından Pocell, Bimcell, Pttcell, Esnaf Dostu, Katlayan, Faturasız Ofis ve Kontrollü Esnaf tarifeleri aboneleri faydalanamaz. Bu tarifeler dışındaki tüm Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları rahatlıkla faydalanabilir.
  • Hattınıza yükleyeceğiniz TL tutarına göre 10 GB bedava internet hakkınız 1 günlük ve 1 haftalık ya da 1 aylık olarak gönderdiğiniz mesaj sonrası hattınıza tanımlanabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan 10 GB bedava internet hakkı sadece yükleme yapan kullanıcı tarafından kullanılabilir yani başkasına devredemezsiniz.
  • Kullanım zamanında kullanılmayan haklar, sonraki bir zamana devredilemez.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı