Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Türk Telekom 10 Kasım 2019 Salı günü diğer yıllarda olduğu gibi Türk Telekom 10 Kasım bedava internet paketini tüm Türk Telekom abonelerine hediye etmektedir. Siz de hattınıza yüklenecek olan bedava internet paketi sayesinde paylaşımlarınızı artırarak, o güne o özel internet paketinizi gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom 10 Kasım bedava internet, Atatürk’ü Anma günü olan 10 Kasım günü abonelerine ücretsiz olarak sundukları paketlerdir. Eğer siz de bedava internet paketini kullanmak istiyorsanız, ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını telefonunuza App Store ya da Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Mobil Bedava İnternet

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Atamız’ın 81. ölüm yıldönümü anmak için Türk Telekom tarafından verilecek olan Türk Telekom 10 Kasım bedava internet paketini almak için ‘‘Türk Telekom Online İşlemler’’ üzerinden gerekli takibi alabilirsiniz. Ayrıca hattınız ile ilgili fatura ödemeden kullanım detaylarına kadar tüm işlemlerinizi ‘’Online İşlemler’’ uygulamasından takip edebilirsiniz.

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 10 Kasım bedava internet paketini almak için herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Otomatik olarak hattınıza tanımlanacak olan Türk Telekom bedava internet paketi yükleme yapıldıktan sonra size bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Ayrıca Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılarak bitleri toplayabilir ve kazandığınız puanları Türk Telekom bedava internet paketi olarak kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet Kullanım Süresi

Türk Telekom 10 Kasım bedava internet paketi, tüm Türk Telekom abonelerinin hatlarına o güne özel otomatik olarak yüklenecek olup, kullanım süresi sadece 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel olacaktır. Kalan kullanımların olması durumunda gün sonunda, Türk Telekom tarafından silinecektir.

 

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı