Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 10 Kasım Hediyesi

Türk Telekom 10 Kasım Hediyesi

Türk Telekom 10 Kasım günü her yıl olduğu gibi Türk Telekom 10 Kasım hediyesi olarak bedava internet, her yöne dakika ve SMS hediye ediyor. Siz de Türk Telekom abonesi olarak kampanyadan faydalanabilir ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel dilediğiniz gibi internet kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 Kasım Hediyesi

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Türk Telekom her özel günde olduğu gibi 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde de çeşitli hediyeler dağıtıyor. Türk Telekom öncelikle sadece 10 Kasım’da geçerli olmak üzere 1 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS hediye ediyor. Ayrıca tüm Türkiye’de yer alan yaklaşık 5 bin Türk Telekom Wi-Fi noktasından da gün boyunca internet kullanımı bedava olacak.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Türk Telekom 10 Kasım bedava internet kampanyasını kullanarak bedava internetin keyfini ekstradan çıkarmak istiyorsanız, ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulaması ile ekstradan bedava internet alabilirsiniz. Bunun için Play Store ya da App Store üzerinden ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını indirerek, giriş yapmanız yeterli olacak.

Türk Telekom 10 Kasım Hediyesi Nedir?

Türk Telekom tarafından Atamız’ın 81. ölüm yıl dönümü kapsamında verilecek Türk Telekom 10 Kasım hediyesi alabilmek için gerekli detayları yukarıda belirttik. Ayrıca hattınıza ait tüm işlemleri Türk Telekom Online İşlemler uygulaması sayesinde yapabilir ve fatura ödeme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom 10 Kasım Hediyesi

Trük Telekom 10 Kasım Hediyesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 10 Kasım hediyesi almak için özel bir katılım şartı bulunmamakla birlikte, otomatik olarak bedava internet, her yöne konuşma ve SMS hediyelerinin gönderimi sonrasında bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Sadece 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü için kullanabileceğiniz internet, konuşma ve SMS paketi kullanımları, gün sonunda sona ermektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası

Ayrıca Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulama üzerinde bulunan ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılarak da Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 Kasım Reklam Filmi

Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarak bizim bugün bu şekilde rahat ve modern bir şekilde yaşamamızı sağlayan Mustafa Kemal Atatürk’ün 81. ölüm yıl dönümü için anma programları için şimdiden hazırlıklar başlarken, Türk Telekom 10 Kasım reklam filmi de aboneleri tarafından beklentileri arasında yer almaktadır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı