Bedava İnternet

Türk Telekom 100 GB İnternet Hediye

Türk Telekom 100 GB İnternet Hediye

Türk Telekom hizmetleri konusunda sınır tanımazken, ev interneti konusunda da kullanıcıları için Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyası ile sınırsız internet kullanımı için gerekli desteği sunuyor. ‘’İnternet Festivali’’ adı altında düzenliği kampanya ile internetsiz ev kalmamasını amaçlayan Türk Telekom, kampanyası bünyesinde cepten internet aşımına da son veriyor. Çünkü evde olduğunuz sürece wi-fi kullanarak cepten internet paketinizin bitmemesini de sağlamış oluyorsunuz.

Fiber bağlantı türü ile 8 Mbit bağlantı hızı ile ‘’İnternet Festivali Kampanyası’’ sayesinde Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyasından faydalanarak, hızlı internetin keyfine varabilirisiniz. 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken ise, Türk Telekom bayiliklerine giderek 24 aylık taahhüt vermektir. Herhangi bir aktivasyon ücreti içermeyen Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyası her açıdan müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmaktadır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Türk Telekom 100 GB İnternet Hediye Kampanyası Özellikleri

Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyasına yönelik detaylar, abonelik sözleşmesinde yer almakla birlikte, sözleşmede yer almayan kampanya detaylarına yönelik kampanya taahhütname hükümleri geçerli olmaktadır.

Kampanya kapsamında 8 Mbps, 16 Mbps, 24 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps hızlarda 100 GB internet paketleri kullanıcılar için sunulmakta olup, ay içindeki veri kullanımı 100 GB ulaştığında fatura aşımı gibi bir sorun yaşanmaması adına internet hizmeti hemen durdurulmaktadır.  Böylelikle aşım ücreti gibi bir sorun yaşamanız da imkansızlaşır. Tabi internet sorununuzu çözebilmek için ‘’Ek paket’’ satın alabilirsiniz.

Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyasında kullanım sırasında seçilen bağlantı hızına göre internet kullanımı sağlanacaktır. Müşteri olarak dahil olduğunuz kampanya aboneliğini iptal ettirmeniz durumunda sizin için sağlanan tüm indirimler, rayiç cihaz ya da faydalanılan tüm hizmetlerin bedeli tahsil edilmemiş kısmın toplamı olarak sizden tahsil edilecektir. Kampanyaya dahil olunduktan sonra aylık standart tarifi daha düşük olmamak üzere başka bir kampanyaya geçiş yapılabilmektedir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Türk Telekom 100 GB İnternet Hediye Kampanyası ve Fiyatı

Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyası kapsamında ödenecek aylık fatura tutarı 59.00 TL olmakla birlikte modem ve kurulum hizmeti buna dahil değildir. Kampanyadan faydalanmak için modem kurulumu ve bağlantı kontrolü gibi hizmetler için hafta içi mesai saatlerinde 90 TL, mesai saatleri dışında ve hafta sonu ise 150 TL ödenmesi ile birlikte evde kurulum hizmeti verilmektedir.

Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyası bünyesinde ses hizmeti alınamıyorsa, FİBERNET internet paketi aboneliği iptal ediliyorsa, internet kullanımı için sunulan HGW modemleri iptal başvurusu kapsamında doğru şekilde teslim edilemiyorsa; modem teslim sırasında verilen tutanak doğrultusunda bedel kullanıcıdan tahsil edilmektedir. Modem Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanya kapsamında aylık 8 TL olmak üzere 24 ay boyunca fatura yansıtılmaktadır. Eğer daha önceden Türk Telekom internet aboneliğiniz varsa ve iptal ettirmişseniz iptal tarihinden geçerli olmak üzere ilk 3 ay bu kampanyaya müracaat etmeniz mümkün olmamaktadır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Türk Telekom 100 GB İnternet Hediye Kapsamında Verilen Diğer Hizmetler

Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyası kapsamında sunulan ‘’Dijital Paket Kampanyası’’ içeriğinde sunulan

  • Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans,
  • Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce eğitim paketleri,
  • Muud Premium üyelik aylık sadece 3TL’ye sunulacaktır.

Aynı zamanda bu kampanya 24 ay boyunca sunulmakta olup, her şey dahil olarak sunulan fiyatlar taahhüt sürecince geçerlidir.  24 ay taahhüt veren aboneler, bu kampanyadan yararlanabilir.

‘’İnternet Festivali Kampanyası’’ kapsamında sunulan Türk Telekom 100 GB internet hediye 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Uygulamalar yada belli bazı yerlere üye olarak kazanılan net paketlerini tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu