Bedava İnternet

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2019

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2019

Türk Telekom özel günleri unutmayarak, abonelerinin gönlünde taht kurarken Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi ile yine dikkat çekiyor. 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü için hazırladığı kampanya ile 2016 yılında ülkemizde gerçekleşen ve 200’den fazla vatandaşımızın şehit olduğu kalkışma sonucu birlik olduğumuz günü kutlamak için abonelerine özel fırsatlar sunuyor.

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2019

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava İnternet

Türk Telekom sunduğu kampanyalarla her zaman abonelerinin kazanmasını sağlarken, Türk Telekom abonesi olmayan kullanıcılarda Türk Telekom’a numaralarını taşıyarak uygun kampanyalardan faydalanabilirler.

2017 yılında 15 Temmuz gününe özel Türk Telekom bedava dakika ve SMS kampanyası düzenlerken, 2018 yılında güne özel hem bedava dakika ve SMS paketleri hem de bedava internet paketleri sunmuştu.

Aynı şekilde 2019 yılında da bu özel günü unutmayan Türk Telekom hem bedava dakika ve SMS paketleri sunarken, bedava internet paketleri de unutulmuyor. Sadece 15 Temmuz 2019 Pazartesi kullanmak üzere tüm abonelerine Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi olarak her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB bedava internet veriyor.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2019

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi sadece bununla sınırlı kalmıyor ve ev, iş ve şehirlerarası her yer ücretsiz olarak aranabilecek. Ayrıca Türk Telekom tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel ankesörlü telefonlardan yapılacak aramaların ilk 2 dakikalık bölümü ücretsiz olarak yapılabilecektir.

Türkiye genelinde yer alan 5 binden fazla Türk Telekom Wifi noktasında ise Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi olarak internet o güne özel ücretsiz olarak aboneler tarafından kullanılacak.

Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet kazanmak adına herhangi bir işlem yapmanıza da gerek yok ve faturalı ya da faturasız tüm aboneler 15 Temmuz gününe özel bu fırsatlardan faydalanabilecek.

Türk Telekom 15 Temmuz Reklam Filmi

Aynı zamanda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel hazırlanmış olan 15 Temmuz Reklam Filmi de büyük bir beğeni ile sunulurken, insanları duygulandırmayı başarıyor. Siz de reklamı izleyerek, milli duygularla keyif alarak kısa da olsa millet olarak neleri başardığımızın gururunu yaşayabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

89 Yorum

 1. Birde verdiğiniz internet hizmeti düzgün çalışsa yada vermediginiz 🙂 tekelden kurtulmali bu ülke 40 yaşıma grldim hala kaplumbağa hızı ile teknoloji gelişiyor sağolsun tekelcilik

    1. Bizim elimizde olan bir şey değil. Biz sadece kampanyaların bilgilendirilmesini yapıyoruz. Birçok kişiye bedava internet gelmiş. Sırayla gönderiyorlar, bekleyin.

  1. Mülayim bey, kampanyayı yapan Türk Telekom ama bize hakaret ediyorsunuz. Hediyeler gün içinde hattınıza illaki yüklenecektir. Biraz daha saygı çerçevesinde yazabilirsek memnun oluruz. Biz sadece operatörlerin yaptığı kampanyaları sizlerle paylaşıyoruz.

   1. Gün dışına çıkmak üzeriyiz halen yok. Seneye yapcaklarsa şimdiden başlasınlar ancak yetişir?

  1. Gün içinde yüklenecektir Kübra hanım… Milyonlarca aboneye aynı anda işlem yapmak oldukça zor bir iştir.

 2. Türk Tlekom herkese göndermiyormu
  Bazı arkadaşlarıma gelmis ama bana da gelmedi henüz, acaba katılmak için birşeymi yapmak lazım

 3. Musteri hizmetleriyle gorustum sistem otomatik gonderiyormus herkese gelmeyecek gelene geldi zaten gecen sene de boyle yaptilar uzerime 10 hat var sadece birine geldi ona gore hesaplayiniz gelmeyenlere gecmis olsun

 4. bana günboyu sinirsiz internet geldi..tarifem taraftar firsat 8gb 29tl,idi.bir yılın sonunda 39tl oldu ama %15 indirim verdiler,34tl ye geliyo..

 5. Türk Telekom bir işi düzgün yapsa şaşardım…. Sanırım sadece akplilere gönderiyorlar 😀 Bana halen gelmedi :d?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu