Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2020

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2020

Türk Telekom tarafından hazırlanmış olan ve gençlere hitap eden gençlik dünyası Selfy’den, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında gençlere Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi olarak internet paketi sunulacaktır. 101. yılını kutladığımız bu özel güne özel milyonlarca Selfy’li genç rahat rahat internete girerken, paylaşımları eşliğinde güzel bir bayram kutlayabilecek.

Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi kapsamında sunulacak hediye detaylarını öğrenmekle birlikte nasıl katılabileceğinizi de öğrenmek istiyorsanız, yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Dünya Diyabet Günü Bedava İnternet

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2020

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

101. yılını kutlayacağımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi Selfy’den gençlere sunulacaktır. 19 Mayıs 2020 Salı günü için sunulacak 2 GB bedava internet paketini alabilmek için öncelikle Selfy dünyasına abone olmanız gerekmektedir ki daha sonra Türk Telekom’a ait olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını telefonlarınıza indirmiş olmanız gerekmektedir. Uygulamayı indirmek için App Store ya da Play Store sanal mağazalarını kullanabilir ve telefon numaranız ile giriş yaptıktan sonra ‘’Sil Süpür’’ oyununa girmeniz sonucunda 2 GB Türk Telekom bedava internet hediye paketinin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2020

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi İnternet Sorgulama

Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi olarak sunulacak olan 2 GB bedava internet paketinizin kullanım süresi ve kalan limitinize dair bilgi sahibi olmak için ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yapmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda uygulama üzerinden mevcut tarifenizdeki kalan kullanım limitlerini de öğrenebilir, hatta hattınızla ilgili diğer işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 29 Ekim Hediyesi 2019

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Dönüşen Tarifeye geçmek için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi Paket İptali

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle gençlere Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi olarak 2 GB bedava internet paketi hediye ederken, hediyenin kullanım süresi bayram boyunca geçerli olacaktır. Bu nedenle bayrama özel hediye edilecek internet paketini iptal ettirmek için bir çaba harcamanıza gerek kalmayacak olup, Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi 2 GB bedava internet paketi Türk Telekom tarafından günün sonunda otomatik olarak silinecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mart 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

72 Yorum

  1. Türk telekom dan çok memnunum. Gerçekten güzel paketleri var. Ayrıca sürekli hediye internet geliyor süper👍
    Tebrik ediyorum👏👏👏

  2. Evet kesinlikle guzel olmus guzel ama keske onlile islemler uygulamasinda bunlar gorulseydi oradan isler daha kolay oluydu bide bayram yaklasiyor kesinlikle eminim ki bayrama özel firsatlar olusur

  3. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı