Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası

Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası

Özel günleri unutmayan Türk Telekom, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası ile farklı hediyeler dağıtarak kutlamaya dahil oluyor. Üstelik kampanyaya katılmak da çok kolay ve 1919 MB bedava internet kazanılarak internete doyabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy gençler için hazırlanan Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası ile milli bayramımızı kutlarken, gençlerin gönüllerinde de özel bir yer kazanıyor. Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gerekenler hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası

Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası Katılım Koşulları

Türk Telekom 19 Mayıs kampanyası kapsamında siz de bedava internet kazanmak istiyorsanız, kampanyaya katılım koşulları da çok kolay olmakla birlikte kampanya kısa sürelidir. Kampanyaya katılabilmenin ilk şartı Selfy abonesi olmaktır. Böylelikle 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı 100.yil kutlamaları kapsamında düzenlenen kampanyaya dahil olabilir ve gençler olarak bayram süreci boyunca 1919 MB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyasına Nasıl Katılır?

Türk Telekom ‘’Online işlemler” uygulamasına giriş yaparak, 1919 MB bedava internet kazanabilirsiniz. “Online İşlemler” uygulamasına giriş yaparak, Sil Süpür kampanyasına katılmanız durumunda bedava internetiniz hattınıza yüklenecektir. Yüklenen bedava interneti 2 gün boyunca kullanarak, doya doya internet kullanabilirsiniz. Bu yıl düzenlenen kampanya önceki yıllara göre daha karlı olmakla birlikte kullanıcıları daha mutlu edecek. Kampanyaya son katılım tarihi 19 Mayıs 2019 Pazar günü olarak belirlenmiş olup, gece sona erecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

Türk Telekom bedava internet paketi 2019 kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı