Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

Türk Telekom 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

Türk Telekom 2020 yılbaşı hediye internet paketleri sayesinde aboneleri bedava internete doyarken, yeni yıla internetsiz girme derdine de son verebilirler. Düzenlenen kampanyalar hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için düzenlenirken, 2020 yılbaşı kampanyaları ile siz de kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Yılbaşı Bedava İnternet

Türk Telekom 2020 yılbaşı hediye internet paketlerinden Türk Telekom abonesi olarak kazanmak istiyorsanız, sanal mağazalara giriş yapıp ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını indirerek, giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra uygulama üzerinde bulunan ve internet kazanılmasını sağlayan oyunlara giriş yaparak eğlenirken bedava internet kazanabilirsiniz.  Hatta uygulamayı gecikmeden indirip, yeni yıla kadar her hafta oynayarak daha çok internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

Türk Telekom 2020 Yılbaşı Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom müşterilerine yeni yıla girmeden internet kazandırmaya devam ediyor ve bunlardan bir tanesi de e-fatura uygulamasına katılan aboneler için sunulmaktadır. Siz de e-fatura uygulamasına geçerek kağıt tasarrufuna katkıda bulunarak internet kazanabilir ve e-maliniz üzerinden fatura detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Bunun için ‘’EFATURA’’ yazılarak e-mail adresi eklendikten sonra 3008’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Ayrıca yeni yıla girmeden önce 4.5G uyumlu yeni sim kartlarınızı ücretsiz olarak Türk Telekom cep şubelerinden temin ederek Türk Telekom 2020 yılbaşı hediye internet paketiniz olan 30 GB’a kadar internet kazanarak, yeni yıla bol internetli girebilirsiniz. Yeni sim kartınızı telefonunuza taktıktan sonra ‘’4.5G SIM’’ yazarak 5555’e göndermeniz sonucunda 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 30 GB internet hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı