Bedava İnternet

Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyaları açısından en cömert GSM operatörü olarak milli ve dini bayramları da hediyeleri ile unutmamaktadır. Bu nedenle Cumhuriyet’in kuruluşunun 96. yılına özel de Türk Telekom 29 Ekim kampanyası 2019 yılına özel aboneleri tarafından beklenmektedir. Daha önceki yıllarda bedava internet paketi hediyeye eden Türk Telekom’un bu yıl için düzenleyeceği kampanya hakkında bir gelişme olması durumunda sitemiz üzerinden paylaşılacaktır.

Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Türk Telekom 29 Ekim Bedava İnternet

Daha önceki yıllarda Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamak için abonelerine Türk Telekom 29 Ekim kampanyası düzenleyen Türk Telekom’dan bu yıla özel 1 gb bedava internet, 1000 dk konuşma paketi ve 1000 Sms hediye ediyor. Bayram günü boyunca kullanıma sunulan bedava internet, konuşma ve sms paketi, faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için sunulmaktadır.

Eğer Türk Telekom bedava internet paketi arayışı içindeyseniz, daha önceden site üzerinden yayınladığımız kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve katılım sağlayabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom Faturalı Faturasız Hatlar için Bedava İnternet

Türk Telekom 29 Ekim Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Cumhuriyet Bayramı için düzenlenen Türk Telekom 29 Ekim kampanyası için katılım sağlamak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Türk Telekom tarafından hattınıza otomatik yüklenecektir ve kullanım süresi Cumhuriyet Bayramı günü sabah başlayıp gece sona erecektir. Kullanım süresi dolduğunda kalan kullanımlarınızın olması durumunda da hattınızdan kalan kullanımlar otomatik silinecektir.

Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası Başvuru Şartları

Türk Telekom 29 Ekim kampanyası nedeniyle hediye edilmesi beklenilen bedava internet paketini almak için özel bir katılım şartı bulunmamakla birlikte yukarıda belirtildiği gibi faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin hattınıza otomatik yüklenecektir.

Yorum Yap, Hediyeni Kap

96. yılına özel Cumhuriyet Bayramı için Türk Telekom 29 Ekim kampanyası henüz açıklanmamakta olup, düzenlenen bir kampanya olması durumunda sitemiz üzerinden açıklanacaktır. Ama internet paketiniz ile ilgili sorun yaşıyorsanız ve bedava internet paketi arayışı içerisindeyseniz, aşağıdaki yorum bölümünden yazarak Türk Telekom bedava internet paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu