Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 5 GB Mobilist Paketi

Türk Telekom 5 GB Mobilist Paketi

Faturasız hat kullanıcılarına yönelik hazırlanan Türk Telekom Mobilist, sunduğu paketler sayesinde faturasız aboneler için çıkarılmıştır. Türk Telekom Mobilist paketleri arasında olan 5 GB internet paketinden faydalanmak için ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını telefonunuza indirmeniz gereklidir.

Sadece aylık 33 TL olan Mobilist 5 GB paketine baktığımızda 5 GB internet ile beraber, her yöne 250 dakika konuşma ve her yöne 1000 SMS kullanma hakkınız olduğunu görüyoruz.

Mobilist 5 GB İnternet Paketi

Türk Telekom kampanyalarına hız kesmeden devam ederken, Türk Telekom bedava internet konusunda aboneleri memnun etmek için farklı kampanyalar sunarak elinden geleni yapıyor. Bu kampanyalar arasında yer alan Türk Telekom Mobilist 5 GB paketi de Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları tarafından yakından takip ediliyor. Eğer siz de Mobilist 5 GB paketine geçiş yaparak Türk Telekom bedava internet hakkına sahip olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yapmaktır. Üstelik bedava internetin dışında, her yöne konuşma ve SMS paketlerine sadece 33 TL gibi ücretle sahip olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet

Mobilist 5 GB İnternet Kampanyası İle İlgili Detaylar

Türk Telekom Mobilist 5 GB internet paketinden yararlanmak isteyen kullanıcılar sadece ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ mobil uygulama üzerinden işlem yapabilmektedir. Bundaki amaç ‘’Online İşlemler’’ uygulamasının kullanımını yaygınlaştırmaktır.

  • Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Mobilist paketi içeriğinde 5GB internet, her yöne 1000 SMS ve her yöne 250 dakika konuşma hakkına aylık 33TL ödenecektir.
  • Paket fiyatı 33 TL olup, bu ücrete KDV ve ÖİV dahildir ve ekstra bir masraf uygulaması söz konusu değildir.
  • Aylık 5 GB bedava internet paketi bitmesi durumunda 100 KB internet kullanımı için 2 kuruş ücretlendirme yapılmaktadır.
  • Mobilist paketi ve bu kapsamdaki haklar başka bir kişiye devredilemez.
  • Mobilist 5 GB paketi kapsamında tanımlanan kullanımlar bitmemesi durumunda bir sonraki aya devredilemez.
  • Sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olan Mobilist 5GB internet paketi yurt dışı kullanımlarda geçerli olmaz.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2019

Mobilist 5 GB Paketine Başvuru Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Faturasız hat kullanıcısı iseniz, Mobilist 5 GB internet paketi için başvuru yapabilirsiniz.  Eğer bu koşulu sağlıyorsanız ‘’Türk Telekom Online İşlemler ‘’ uygulamasını App Store ya da Play Store üzerinden telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Mobilist 5 GB internet paketine sadece ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden Türk Telekom Mobilist 5 GB internet paketine geçiş işlemleri yapılamamaktadır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı