Turkcell Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 8 GB Ücretsiz İnternet Hediye Ediyor!

Türk Telekom Operatörü bilindiği üzere en çok müşterisi olan operatör olma yolunda ilerliyor ve yaptığı kampanyalar ile her zaman bir adım önde duruyor. Bedava internet konusunda müşterilerini oldukça memnun eden bu operatörden yeni bedava internet kampanyası geldi…

Türk Telekom abonelerinin ek bir ücret ödemeden, internetsiz kalmasına engel olmak için birçok farklı Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları ile yüzleri güldürmeye devam ediyor. Bu yazımızda sizler için Türk Telekom bedava internet nasıl kazanılır bunları inceleyeceğiz.

İçindekiler

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Ücretsiz İnternet

Türk Telekom her yüklemeye 8 GB internet

Türk Telekom faturasız hatlar için 8 GB internet sunuyor. Bunun için hatlara belirli bir ücret yüklemek gerekir. 30 TL yükleyenler için 8 GB, 40 TL yükleyenler için 12 GB, aylık 60 TL yükleyenler için de 20 GB internet veriyor. Ücretsiz bir şekilde kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Senlik yazıp 4444’e kısa mesaj göndermeleri yeterli olacak.

Türk Telekom oyun oynayarak internet kazan

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasını telefonlarında bulunduran aboneleri için bedava internet sunuyor. Bunun için oyunlara başlamadan önce Türk Telekom çevrim içi işlemler kısmına girmek ve hazırlanan oyunu oynamak gerekiyor. Oyun ardından aboneler için gelen bilgilendirme mesajından sonra bedava internet alternatifleri verilecek.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Operatörlerden 10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom 1 GB internet kampanyası

Arayanıbul uygulamasını cihazlarında bulundurduktan sonra faturalarının ödemesini buradan gerçekleştiren aboneleri için 1 GB  internet sunuyor. Uygulama üzerinden ya da PLUS yazarak 6570’e kısa mesaj göndererek servise erişilerek 1 GB  bedava internet sahibi olunabilecek.

Türk Telekom e-faturayla bedava internet

Türk Telekom kağıt israfının önüne geçmek için e-faturaya geçen abonelerine 2 GB bedava internet sunuyor. e-faturaya geçen abonelerine ilk iki ay boyunca 2 GB internet verirken tek yapılması gereken şey de aktif e-mail adresini yazarak 8003’e göndermek olacak.

Türk Telekom 4.5 G internet kampanyası

Türk Telekom 4.5 G internet kampanyası için şubelere gelerek 4.5 G hizmetine geçmek gerekir. İşlemler ücretsiz olurken aboneler için de her ay bedava 2 GB internet hizmeti verilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2017 fizy Kampanyası Devam Ediyor

Türk Telekom internetten öde internet kazan kampanyası

Türk Telekom uygulamaları sayesinde telefon faturalarını ödeyen vatandaşlar için 2 GB’dan 6 GB’a kadar bedava internet veriyor. 50 TL ve altında fatura ödemeleri için 2 GB internet verirken 50 TL ve üzeri ödemeler için 6 GB bedava internet sunuyor.

 

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı