Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Aksama Nedeniyle 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

İstanbul’da meydana gelen deprem sonrasında hatları çalışmayan Türk Telekom, tüm abonelerine 2 ay boyunca kullanabilecekleri aylık 5 GB olmak üzere toplamda 10 GB bedava internet hediye ederek, depremde yaşanan olumsuzluk adına özür dilemeyi planlıyor.

Yaşanılan 5.8’lik İstanbul depremi sonrasında abonelerinden yoğun şikayet alan ve iletişim konusunda yetersiz kalan Türk Telekom, tüm abonelerine 2 ay boyunca kullanmaları için toplam 10 GB bedava internet hediye etmeyi planlarken, konu ile ilgili de Türk Telekom yetkililerinden açıklama yapıldı.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Şebekedeki Aksamalar Nedeniyle 10 GB Bedava internet

Türk Telekom yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre ‘’Türk Telekom Ailesi olarak güvenli ve kesintisiz iletişim nedeniyle çalışmalar yaptığımız sırada meydana gelen deprem nedeniyle, iletişim konusunda şebekemizde aksamalar söz konusu olmuştur.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Mobil abonelerimize bu süre içerisinde kısa süreliğine de olsa kesintisiz bir iletişim sağlayamadığımız için kurum olarak üzüntülüyüz. Yaşanılan ve bizden kaynaklı bu olumsuz deneyim nedeniyle tüm kullanıcılarımızdan özür diler ve gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

Yaşanan olumsuzluğu bir nebze de olsa unutturmak ve telafisini sağlamak amacıyla tüm mobil abonelerimizin kullanabilmesi için hatlarına 2 ay boyunca toplam 10 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize hizmetin en iyisi verebilmek için bugün olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz ve abonelerimizi mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız.’’ İfadeleri ile detaylar paylaşıldı.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı