Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava Dakika 2020

Türk Telekom Bedava Dakika 2020

Türk Telekom tarafından düzenlenen Türk Telekom bedava dakika 2020 kampanyalarına bakıldığında çok sayıda kampanya olduğu görülmektedir. Sadece sizin bu kampanyalardan yararlanmak için bazı detayları yerine getirmeniz gerekmektedir. Türk Telekom hat kullanıcısı iseniz ve konuşmayı daha çok tercih ediyorsanız, Türk Telekom bedava dakika kampanyaları sizleri memnun edecektir.

Türk Telekom son zamanlarda çok tercih edilen bir GSM operatörü olarak karşımıza çıkarken, bunu düzenlediği çok sayıdaki Türk Telekom bedava dakika ve bedava internet kampanyalarına bağlamak da doğru bir karar olacaktır.

Siz de bedava dakika ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız vereceğimiz kampanyalara katılarak, sevdiklerinizle rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava Dakika Nedir?

Çekim gücüne yönelik çalışmalarını sürekli genişleten Türk Telekom tarafından sunulan Türk Telekom bedava dakika kampanyaları sayesinde sevdiklerinizle uzun uzun konuşabilir ve ek paketler sayesinde herhangi bir ücret ödemeye de gerek duymazsınız.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Abonelerinin iletişim ihtiyacını üst seviyede karşılayan ve bunlara ilave olarak kampanyaları ile müşteri memnuniyetini sağlayan Türk Telekom, mesajlaşmayı sevmeyen abonelerini de unutmayarak Türk Telekom bedava dakika kampanyaları düzenlemektedir. Kampanyalardan yararlanabilmenin ilk şartı ise, hattınızın Türk Telekom GSM operatörüne bağlı olmasıdır. Daha sonra en güncel olan kampanyalara SMS yoluyla katılarak, kazandığınız bedava dakikaların keyfini çıkarmak için sevdikleriniz arayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Yapma Hilesi

Türk Telekom bedava dakika yapma hilesi arayışında iseniz, böyle bir çaba harcamanıza gerek olmadığını belirtmek isteriz. Çünkü 2019 yılı Türk Telekom bedava dakika kampanyalarına baktığımızda çok sayıda kampanya olması dikkati çekmektedir. Zaten internet üzerinde de hile ilgili programlar bulsanız dahi çoğu sonuçsuz bırakmaktadır ve hatta bazıları virüslü olduğu için telefonunuz zarar görmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom Bedava Dakika 2019

Türk Telekom Bedava Dakika 2020 Faturalı

Türk Telekom bedava dakika 2020 faturalı hat kullanıcıları için kampanyalar düzenlemiş ve katılım sağlayan aboneler tarafından konuşma ile problemler ortadan kaldırılmıştır.

Türk Telekom’dan Ücretsiz 50 ve 100 Dakika

Türk Telekom “Milyon” paket kapsamında abonelere sunulmuş olan bedava 50 ve 100 dakika kampanyasından faydalanmak için  ‘’PAKET’’ yazdıktan sonra ücretsiz olarak 9090’a SMS göndermeniz gerekmektedir. 50 dakika ya da 100 dakika olması tümüyle şansınıza bağlı olmakla birlikte, kazandığınız dakikaları Türk Telekom içi kullanabilirsiniz. Mesajınızın üzerine kısa bir süre sonra size bilgilendirme mesajı gönderilecek ve mesaj içerisinde paket kullanım süreniz de bildirilecektir.

Türk Telekom’dan 2000 Dakika

Eski bir kampanya olmakla birlikte şu an için içeriğinde değişiklik yapılmıştır. 2000 dakika Türk Telekom bedava dakika kampanyasına dahil olmak için tarifenize ilave olarak 9 TL ödemeniz gerekmektedir. Bunun içinde ‘’SABIT 2000DK’’ yazarak 6368’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Avea Faturasız Hediye İnternet

Türk Telekom Bedava Dakika 2019 Faturasız

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları içinde kampanyalar düzenlemiş olup, Türk Telekom bedava dakika 2020 faturasız kampanyalarına SMS yoluyla katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika

Sizinde hattınız faturasız ise, kampanyadan faydalanarak geceleri Türk Telekom bedava dakika kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olmak için en azından hattınızda 30 TL yüklü olması gerekmektedir. Bu şartı sağlayan aboneler, ‘’GECE’’ yazarak SMS olarak 4545’e gönderirlerse, saat 21:00 – 09:00 arasında ücretsiz konuşabilmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalar ile ilgili araştırma yapıyorsanız, ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını indirerek hattınız ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirirken, kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Onun için uygulama marketlerinden ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra telefon numaranız ve şifrenizle girişi yapabilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı