Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava dakika kampanyaları incelendiğinde çok sayıda kampanya eşliğinde abonelerine hitap ettiği görülmektedir. Sadece sizin yapmanız gereken kampanyalara katılım için bazı detayları örneğin SMS göndermek gibi yerine getirmektedir.

Siz de bedava dakika kazanmak istiyorsanız, Türk Telekom kampanyalarını takip ederek; kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Nedir?

Mesajlaşmayı sevmeyen Türk Telekom aboneleri için sunulan ücretsiz Türk Telekom bedava dakika paketleri doyasıya konuşmanızı sağlamaktadır. Sevdiklerinizle rahatlıkla konuşmanızı sağlayan bu paketlere sahip olmak için faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmemektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Avea Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Abonelerin memnuniyetini üst seviyede sağlamak için sürekli çalışmalarına ve kampanyalarına yenilerini ekleyen Türk Telekom, Türk Telekom bedava dakika kampanyaları sayesinde konuşmayı seven abonelerine hitap etmeyi tercih etmektedir.  Kampanyaya katılabilmenin ilk şartı ise, Türk Telekom’lu olmaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom bedava dakika kampanyalarına katılabilmek için Türk Telekom’lu olmak gerekmektedir ve kampanyalara SMS yoluyla katılabilmek söz konusudur. Kampanyalara katılım hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturalı

Türk Telekom bedava dakika faturalı hat kullanıcıları için farklı kampanyalar düzenleyerek yüklü fatura tutarlarından kurtulmalarını sağlamaktadır.

Türk Telekom’dan Ücretsiz 50 ve 100 Dakika

Türk Telekom tarafından Türk Telekom bedava dakika kampanyaları faturalı hat kullanıcıları için sunulmuş olup, bedava 50 ya da 100 dakika kampanyasından katılabilmek için ‘’PAKET’’ yazılarak 9090’a ücretsiz SMS göndermeniz gerekmektedir. 50 dakika ya da 100 dakika olması şansınıza bağlı olmakla birlikte kazanılan dakikalar sadece Türk Telekom’lularla kullanmak için hediye edilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Mobil İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan 2000 Dakika

2017 yılında başlayan bir kampanya olmakla birlikte yoğun istek üzerine değişiklik yapılarak kampanya güncellenmiştir. 2000 dakika Türk Telekom bedava dakika kampanyası için 9 TL ekstra bir ücret ödenmesi gerekmektedir ve bu faturanıza yansıtılacaktır. Kampanyaya dahil olmak için ‘’SABIT 2000DK’’ yazıp 6368’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturasız

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarını da unutmamış ve onlar içinde ayrıca Türk Telekom bedava dakika faturasız kampanyalarını düzenlemiştir ve katılım ücretsiz SMS gönderimi ile sağlanmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika

Sizinde faturasız hat kullanıcı iseniz, 30 TL ve üzeri TL yüklemeleriniz sonucunda Türk Telekom bedava dakika kampanyasından faydalanabilirsiniz. 30 TL ve üzeri yüklemeniz sonrasında ‘’GECE’’ yazıp 4545’e ücretsiz göndermeniz durumunda saat 21:00 – 09:00 arasında ücretsiz olarak sevdiklerinizle rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Hediye İnternet Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Yapma Hilesi

Türk Telekom tarafından sunulan Türk Telekom bedava dakika yapma hilesi bulunmamakla birlikte bu şekilde reklam yapan sitelere de inanmayınız. Zaten Türk Telekom 2019 yılında sadece bedava dakika değil, bedava internet kampanyaları ile de damga vurmaktadır.

Türk Telekom Dakika Sorgulama

Türk Telekom hattınız için Türk Telekom dakika sorgulama gerçekleştirmek için SMS yoluyla bilgi alabileceğiniz gibi aramada yapabilirsiniz.

  • Telefonunuzun mesaj bölümüne “SES” yazarak, 6000’e ya da 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Zaten her yöne dakikalarınızın %80’nin ve %100’ünü kullandığınız zamanda size sistem tarafından otomatik bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
  • Telefonunuzda 9333’ü ücretsiz arayarak da kalan kullanımlarınız hakkında sesli yanıt sistemiyle bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalar ile ilgili araştırma yapıyorsanız, ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını indiriniz. Böylece hem böylelikle hattınızla ilgili tüm işlemleri yapabilirken, hem de kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı