Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

Türk Telekom aboneleri için hazırladığı uygun fiyatlara sahip olan tarifeleri ile dikkat çekerken, düzenlediği Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları ile de abonelerine destek olmaktadır. Kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilir ve bedava internet nasıl yapılır konusunda bilgi sahibi olarak internet aşım ücreti gibi olumsuzluklar yaşamaya son verebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarına katılmak için bazı kampanyalar için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmazken, bazı kampanyalara katılmak için SMS gönderimi gerekmektedir. Şimdi Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları hakkında bilgi paylaşarak, tarifelerinize ek internet yapmanıza yardımcı olacağız.

Türk Telekom Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom tarafından aboneleri için sunulan ve paketlerine ilave olarak internet kazanmalarına yardımcı olmak açısından düzenlenen kampanyalar sonucunda Türk Telekom bedava internet kazanma şansınız bulunmaktadır. Bunun için bazen bir oyun oynamanız yeterli olurken, bazen bir uygulamayı kullanmanız gerekmektedir. Sonuçta her ne şekilde olursa olsun bedava internet kazanarak, ücretsiz olarak kazandığınız internetle internetsiz kalmaya son verebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olarak Türk Telekom bedava internet 2019 kampanyalarına katılarak, bedava internet sahibi olabilirsiniz. Kampanyalara katılım için SMS gönderimi yapılması gerekse de katılım için gönderilen SMS’lerde ücretsiz olmakla birlikte bazı kampanyalarda bedava internet otomatik olarak yüklenir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyası

Türk Telekom’ un gerçek kullanıcılarına yönelik düzenlediği ‘’Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyası’’ ile kaç yıllık Türk Telekom abonesi iseniz, o kadar bedava internet hediyesi ile 3 fatura dönemi boyunca kazanmaya devam edebilirsiniz. Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyasına katılmak için Türk Telekom Online Uygulaması’nı kullanabileceğiniz gibi, ‘’YILLAR’’ yazdıktan sonra 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Her iki durumunda da başvurular ücretsiz olmakla birlikte, mesaj gönderimi sonucunda bedava internet otomatik olarak hattınıza yüklenir. Ayrıca bu kampanya hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarından 4.5G kampanyası sayesinde 16 Temmuz 2019 tarihinden önce Türk Telekom abonesi olmuş kullanıcılar faydalanarak, 30 GB bedava internet kazanabilirler. Eğer sizinde kartınız hala 3G uyumlu ise, sim kartınızı değiştirerek 4.5G’ye uyumlu hale getirerek; bedava internet hakkı kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım hakkı bir kez olmakla birlikte 4.5G 2 kat hediye internet kampanyasından yararlanan aboneler kesinlikle katılamaz. Ayrıca 30 GB bedava internet kalan kullanım hakkınızı öğrenmek için ‘’INTERNET’’ yazarak 5555’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyasını iptal ettirmek isterseniz, ‘’IPTAL 4.5G 30GB’’ yazarak ücretsiz 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Kampanyayı iptal etmeniz durumunda ise, kalan kullanım haklarınızı da süresi doluncaya kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarından olan Sil Süpür Kampanyası ile oyun oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için kayıt gerekmemekle birlikte Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girişi yapılarak, oyun oynanılması yeterli olmaktadır. Sil Süpür kampanyası her hafta perşembe günü yenilenmekte olup, faturalı ve faturasız hat kullanıcıları kampanyaya katılarak bedava internet ve farklı hediyeler kazanabilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet kampanyaları sayesinde hediye internet kazanarak, daha çok internete girebilir ve internet aşımı gibi sorunlar yaşamazsınız. Siz de sitemizden kampanyalar hakkında bilgi sahibi olarak bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom abone merkezleri üzerinden yapılacak olan TL yüklemelerine karşılık düzenlenmiş olan Türk Telekom bedava internet kampanyası ile günlük, haftalık ya da aylık kullanmak üzere bedava internet kazanabilirsiniz. TL yüklemelerinize karşılık verilen internet miktarları ise,

  • 40 TL yüklemesi halinde günlük 10 GB,
  • 50 TL yüklenmesi halinde haftalık 10 GB
  • 100 TL ve üzeri yüklenmesi halinde aylık 10 GB olarak belirlenmiştir.

Kampanyaya katılmak adına TL yüklemeleri yapıldıktan sonra ‘’SENLİK GB’’ yazılarak 5555’e SMS olarak gönderilmesi sonucu bedava internet hattınıza yüklenmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom aboneleri için sunulan ‘’Arayanı Bil Plus’’ servisi kullanımı ücretli bir hizmet olmakla birlikte servise aylık abone olan kullanıcılarına Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları kapsamında haftalık 1 GB bedava internet hediye edilirken, servise 6 aylık abone olan kullanıcılara aylık 1 GB bedava internet hediye edilmektedir.

Servise aylık abone olmak için ‘’PLUS’’ yazılıp 7065’e, servise 6 aylık abone olmak için ‘’PLUS’’ yazılıp 7066’ya SMS göndermek gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

E – Fatura 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarından olan e-fatura 1 GB bedava internet kampanyası ile faturanızın e-mail adresinize gönderimi sağlayarak, bedava internet kazanabilirsiniz. Kağıt israfını engellemeye yardımcı olurken, bedava internet kazanabileceğiniz bu kampanyaya katılabilmek için ‘’1GB’’ boşluk ‘’e-mail’’ adresinizi yazarak 3008’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Mobil ve Banka Üzerinden Yüklemelere Bedava İnternet

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları olarak mobil ya da banka üzerinden yapılacak TL yüklemeleriniz sonucunda Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyası kapsamında internet hediye edilir. 35 TL altındaki TL yüklemeleriniz için aylık 1 GB bedava internet hediye edilirken, 35 TL ve üzeri TL yüklemelerinizde 4 GB bedava internet yüklenecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Kadınlar için Şimdi Senin Zamanın Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından kadın aboneleri için hazırlanmış olan Türk Telekom bedava internet 2019 kampanyası kapsamında kayıt yaptıran kadın aboneler 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda 13:00- 14:00 saatleri arasında kullanmak üzere 2 GB bedava internet kazanabilmektedir. Siz de ‘’SOSYAL PAKET’’ yazarak 5555’e mesaj atarak 1 GB WhatsApp’ta 1 GB, Instagram ve Twitter’da kullanmak üzere toplam 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  2023 Anneler Günü için Hediye İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Yıllarca Avea adıyla hizmet verdikten sonra Türk Telekom ile birleşen şirket, Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 sayesinde hediye internet dağıtıyor.  Siz de bu uygulamaları kullanarak bedava internet sahibi olabilir ve uygulamalar sayesinde hayatınızda kolaylıklara da sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Tivibu Go 5GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet uygulamaları 2020 arasında yer alan Tivibu Go sayesinde istediğiniz yerde rahatlıkla TV izleyebilir ve TV keyfini bulunduğunuz ortamda rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Spor ve sinema kanallarını da içinde barındıran Tivibu Go satın almanız durumunda 5 GB bedava internet kullanımına sahip oluyor ve dijital hizmetin keyfini sürebiliyorsunuz. Fiyatlarına üç farklı seçenekle sunulan Tivibu Go alan aboneler en az 1 GB bedava internet sahibi olurken, dijital hizmet satın alındıktan sonra ‘’TIVIBUGO’’ yazarak 5555’e mesaj gönderilmesi aboneliğin başlaması için yeterlidir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması

Türk Telekom aboneleri tarafından kullanılabilen ve Türk Telekom bedava internet uygulamaları 2020 arasında bulunan Online İşlemler uygulaması ile Türk Telekom’a ait pek çok işlemi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online İşlemler uygulaması sayesinde Si Süpür gibi farklı kanlarla dahil olarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise, AppStore ya da Play Store üzerinden ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirmek.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Tambu Uygulaması

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar sayesinde abonelerinin kendilerini özel hissetmesini sağlarken, Tambu uygulamasını indirerek siz de bedava internet keyfini sürerek kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Tambu uygulaması ile bedava internet kampanyasına Türk Telekom’un Selfy platformuna üye olarak katılabilir ve aylık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Selfy platformuna kayıt olmak için 25 yaş altı olmanız gerektiğini de hatırlatalım.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom bedava internet kazanma yolları 2020 yılı için akla ilk gelen yöntem tabi ki Türk Telekom Online İşlemler uygulamasıdır. Türk Telekom tarafından bedava internet kampanyaları dışında bedava konuşma ve SMS paketleri sunularak abonelerin ihtiyaçları giderilmektedir. Tüm bunlardan haberdar olmak için öncelikle Online İşlemler uygulamasının telefonunuza indirilmesi gerekmektedir.

Uygulama indirildikten sonra kullanıcı adınız ve şifreniz sayesinde giriş yaptıktan sonra üst menü üzerinde en sağda bulunan ‘’Daha fazla’’ yazan bölümü tıklamanız gerekiyor. Açılan bölümde ‘’KAMPANYALAR’’ kısmına tıklayarak size özel bedava internet kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom bedava internet hilesi 2020’’ adı altında arama yapıyorsanız, hileye ihtiyacınızın olmadığınız belirtmek isteriz. Çünkü abonelerine uygun fiyatlarla eşliğinde paket sunmak dışında bedava internet kampanyaları ile de çok dikkat çeken Türk Telekom, bedava internet kampanyaları ile de abonelerine destek olmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

EBA Bedava İnternet Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan EBA eğitim sosyal platformunu ders dışında kullanan öğrenci ve öğretmenler için Türk Telekom 3 GB bedava internet hediye etmektedir. Kampanyadan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları yararlanmakta olup, kampanya katılmak için ‘’EBA’’ yazılarak 5555’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya iptali için ise ‘’IPTAL EBA’’ yazılıp yine 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Yeni Yıl Bol GB Demek Kampanyası

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları arasında olan ve 2019 yılına özel kampanya sayesinde faturalı hat kullanıcıları 15 GB bedava internet kazanmaktadır. Aylık 5 GB paketine kayıt olmak için ilk 12 ay için fatura ücreti 15 TL olmakla birlikte kayıt olunması durumunda ilk 3 ay boyunca aylık 5 GB bedava internet kazanılmaktadır. Siz de Yeni Yıl Bol GB kampanyası kapsamında ‘’Aylık 5 GB’’ paketine üye olduysanız, 5 GB bedava internetinizi kazanmak için ‘’EXTRA 5GB’’ yazarak 5555’e göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

Türk Telekom bedava internet 2020 yılında düzenlenen kampanyalar sayesinde abonelerine fırsatlar sunarken, faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmak fark etmeksizin operatör tarafından fırsatlar sunulmaktadır. Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarına dahil olmak için özel bir Türk Telekom bedava internet ayarları gerektirmeksizin SMS yoluyla ya da uygulamalar sayesinde kazanılmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Bedava İnternet VPN

Türk Telekom bedava internet VPN olarak edinmek için güvenilir bir program sayesinde ayarlamaya başlamanız gerekmektedir. Biz site olarak güvenilir bir program olması nedeniyle Shadowsocks VPN programını seçerek, uygulamalı olarak konuyu anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle Shadowsocks programını cep telefonunuza indiriyorsunuz ve cihanızına kurulum işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz. Ayarlama sırasında herhangi bir izin talebinde bulunuyorsa, size uygun ise izin vererek kurulumu tamamlayın ve programı açın. Program açılırken sizden,

  • Profile,
  • Server,
  • Remote Port,
  • Local Port,
  • Password istenecektir.

Bilgileri doldururken ‘’Profile’’ bölümüne istediğiniz ismi koyabilirsiniz.

Profile: Türk Telekom

Server: ID numarası

Local Port: 1080

Remote Port: 443

Password: vpnpool şeklinde alanlar doldurulduktan sonra başka bir ayarla oynamadan ‘’Pasif’2 olan programı ‘’Aktif’’ hale getiriyorsunuz. Bu sırada VPN programı ‘’Ağ Erişimi’’ içöin izin istediği için ‘’Uygulamaya Güveniyorum’’ bölümüne tıklayarak ‘’Devam’’ bölümünü tıklayarak cep telefonunuza ait olan ‘’VERİ’’ modunu açtıktan sonra Türk Telekom bedava internet VPN üzerinden kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız Hatlar için

Türk Telekom bedava internet faturasız hatlar için de kullanılmakta ve faturasız hatlara özel kampanyalarda hazırlanmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına özel Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları içerisinde yer alan ‘’Hoş Geldin Kampanyası’’ ile bedava internet hediye edilmektedir. Türk Telekom’dan yeni faturasız hat alan aboneler için hazırlanmış kampanya sesinde ilk ay 750 DK ile 750 SMS’ e ilave olarak 8 GB bedava internet hediye edilmektedir. Üstelik 6 ay boyunca 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda da 2 GB internet hediye edilmektedir. Kampanyaya katılmak için hattınızı aldıktan sonra 5555’e ‘’BOLBOL’’ yazıp göndermeniz yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Siri ile Lira Paylaş Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları arasında olan Siri ile lira paylaşarak 500 MB interneti hemen kazanabilirsiniz. Rehberinizden Lira göndermek istediğiniz kişinin ismini Siri’ye söyleyerek, TL gönderme emrini verdikten sonra Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girerek gönderim işlemini tamamlayın ve hemen 500 MB bedava internet kazanın. Unutmamanız gereken Siri ile ilk kez para gönderimi işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman bedava internet hattınıza yüklenmektedir.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu