Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Her yıl olduğu gibi Türk Telekom, Türk Telekom bedava internet 2020 yılında da düzenlediği kampanyalar sayesinde bedava internet dağıtmaya devam etmektedir. Düzenlediği kampanyalar sayesinde her geçen gün abone sayısını artıran Türk Telekom, uygun paket fiyatları ile de abonelerinin dikkatini çekmeyi başarmaktadır.

Günümüzde internetin çok yoğun olarak kullanılması internet paketlerinin erken bitmesine neden olurken, ekonomilerini düşünen aboneler tarafından da üyelik sırasında en sık sorulan sorulardan bir tanesi Türk Telekom bedava internet kazanma yolları olmaktadır. Siz de bu arayış içerisindeyseniz sitemizi takip ederek Türk Telekom bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak adına sitemizi yakından takip edebilir ve kampanyalara dahil olarak internetsiz kalmaya son verebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Nedir?

Türk Telekom tarafından düzenlenen ve abonelerinin internet ihtiyaçlarını gidermek amacıyla düzenlenen ücretsiz kampanyalara Türk Telekom bedava internet adı verilmekle birlikte kampanyalarda 2020 yılı için yeniden düzenlenmiştir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarına katılım sağlamak için uygulamalara dahil olmak gerektiği gibi aynı zamanda bazı kampanyalara SMS katılımı gerekmektedir. Ayrıca faturasız hat kullanan Türk Telekom aboneleri de TL yüklemeleri karşısında da bedava internet paketi kazanma şansına sahip olabileceklerdir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarına bakıldığında internet kullanımı açısından problem yaşanılmayacağı görülmekle birlikte birçok kampanya düzenlenmektedir.

4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eğer hala 3G uyumlu sim kart kullanıyorsanız, Türk Telekom bayilerine giderek 4.5G uyumlu sim kartınızı alarak hem daha hızlı internete bağlanabilir hem de 30 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise, sim kartınız aktif olduktan sonra telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Yeni Yıl Demek Bol GB Demek

Yeni yıla özel olarak düzenlenmiş ‘’Yeni Yıl Demek Bol GB Demek’’ kampanyası ile aylık kullanım için 5 GB mobil internet için 35 TL ödemek yerine 15 TL ödeyebilir ve 15 GB bedava internet de hediye kazanabilirsiniz.

2 1 1

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 yılında da kendini güncellerken Türk Telekom abonelerine kazandırmaya devam etmektedir.

Sil Süpür İle Bedava İnternet

GB kazanmak gibi bir hedefiniz varsa, Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 arasında olan ve ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden ulaşılabilen ‘’Sil Süpür’’ sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını da Play Store ya da App Store üzerinden indirerek ‘’Sil Süpür’’ uygulamasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Arayanı Bil Plus ile 1GB Bedava İnternet 2020

Yeni yılla birlikte yeni fırsatlar sunan Türk Telekom, Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 arasında olan ve telefonunuzun kapalı olması durumunda detaylı bir şekilde sizi arayan kişi hakkında bilgi veren ‘’Arayanı Bil Plus’’ sayesinde servise abone olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için ister aylık olarak servise abone olabilir, isterseniz 6 aylık abone olarak servisi kullanabilirsiniz. Servise üye olmak için ‘’PLUS’’ yazıp 7066 SMS olarak göndermeniz sonucunda paket üyeliğiniz başladığı gibi 1 GB internette kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Hat Kampanyaları 2020

Türk Telekom bedava internet faturalı hat kampanyaları 2020 yılında da devam etmektedir. Kampanyalara katılım çok kolay olmakla birlikte kampanya detaylarını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom e-dergi Kampanyası

İstediğiniz yerli ve yabancı yüzden fazla dergi ve gazeteye ulaşmak için kullanabileceğiniz e-dergi uygulaması sayesinde istediğiniz gibi dergi ve gazete okuyabileceğiniz gibi, e- dergi uygulamasında kullanacağınız internette Türk Telekom tarafından size hediye edilecektir.

E-fatura Bedava 1 GB Kampanyası

Çevreyi korumak ve kağıt israfını önlemek adına başlatılan e-fatura uygulaması sayesinde 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için her abonenin bir hakkı olmakla birlikte kampanyaya katılım için 1GB yazdıktan sonra e-mail adresinizi yazarak 3008’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.

 

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız Hat Kampanyaları 2020

Türk Telekom bedava internet faturasız hat kampanyaları 2020 yılında Türk Telekom tarafından unutulmazken faturasız hat kullanıcılarına özel kampanyalarda düzenlenmektedir.

Bal Paketler’e Özel Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom tarafından faturasız hat kullanıcılarına özel hazırlanmış olan Bal Paketlere üye olarak ‘’Sil Süpür’’ uygulaması üzerinden 5 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle Bal 4, 8, 12, 16 ve 20 paketlerinden birini satın alan aboneler kampanyadan faydalanabilmektedir.

Hoş Geldin Kampanyası

Türk Telekom bedava internet faturasız hat kampanyaları 2020 saymakla bitmezken yeni Türk Telekom abonesi olan kullanıcılara da bol bol hediye verilmektedir. Bunun için Türk Telekom’dan yeni hat alan abonelere ilk ay için 750 DK konuşma ile 750 SMS paketi hediye edilirken 15 GB internet paketi de unutulmamaktadır. Ayrıca üç ay boyunca 30 TL ve üzeri TL yüklemesine devam eden abonelere de toplam 15 GB internet hediye edilecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet ayarlarını yapmak istiyorsanız, gerçekleştireceğiniz işlem çok basit olmakla birlikte herhangi bir program gerektirmemektedir.

Android telefonlar için internet ayarı yapmak adına öncelikle ‘’Ayarlar’’ menüsüne girilmek gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla ‘’Mobil Ağlar> Erişim Noktası Adları> Ekle adımları takip edildikten sonra aşağıda belirtilen bilgilerin girilmesi gerekmektedir.

  • isim=Türk telekom internet
  • mnc=03
  • apn=internet
  • mcc=286
  • type=default bilgileri girildikten sonra user, server, password ve mmsc bölümlerinin boş bırakılması gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom bedava internet hilesi konusunda arayış içerisindeyseniz, kampanyaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bedava internet kazanmak adına Türk Telekom bedava internet hilesi 2020 adı altında programlar sunulmakta olup, bilgilerinizi kopyalanabilmektedir.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları arasında Selfy’li gençler için düzenlenmiş kampanyalar yer almakta olup, ayrıca Sil Süpür kampanyasına katılarak bedava internet kazanmaları mümkündür.

Aynı zamanda Siri ile lira paylaşmanız durumunda da 500 MB internet hediye edilmektedir.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu