Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Türk Telekom bedava internet hilesi olarak kullanıcılar arama motorlarında arama yaparak internet aşıma karşı tedbirli davranmak istese de böyle bir şeyin olmadığını belirtmek isteriz. Zaten Türk Telekom tarafından kullanıcıların internet paketlerini rahatça kullanmalarına yönelik düzenlediği bir sürü kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalardan faydalanarak internetsiz kalmaya son verebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Siz de arama motorları üzerinden Türk Telekom bedava internet hilesi 2022 gibi aramalar yapıyorsanız hemen vazgeçin. Sil Süpür kampanyasına katılarak 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanmak için faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir ve daha sonra Türk Telekom ‘’Mobil Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Bana Özel’’ bölümünde yer alan ‘’Sil Süpür’’ kampanyasına dahil olarak eğlenerek haftalık 1 GB ile 30 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Yoğun olarak internet kullanıyorsanız ve bu konuda Türk Telekom bedava internet hilesi 2022 gibi aramalarla internet sahibi olmak istiyorsanız, çabanız boşa çıkacaktır. Çünkü Türk Telekom kendi düzenlediği kampanyalarla abonelerinin memnuniyeti sağlamaktadır. Bu kampanyalardan biri olan Selfy’nin Tambu uygulaması ile 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Hediye kazanmak için ise faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin ‘’Tambu’’ uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy’den TL Yükleyene 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet hilesi 2022 adı altında kendinize bedava internet arayışı içindeyseniz, çok uzağa gitmenize gerek olmadığını belirtmek isteriz. Eğer faturasız hat kullanıcısı iseniz, Selfy’den 30 TL ve üzeri TL yüklediğiniz zaman 1 GB hediye internetiniz hattınıza yüklenir. 2020 ve 2021 yıllarındaki kampanyalarına devam eden Türk Telekom, farklı kampanyalarda düzenleyerek abonelerinin gönlünü feth ediyor.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Selfy Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom normal abonelerine sunduğu ve sizlerin deyimiyle Türk Telekom bedava internet hilesi  adı verilen bedava internet kampanyalarından bir diğeri de ‘’Selfy Sil Süpür’’ kampanyasıdır. Hem faturalı hat kullanıcılarının hem de faturasız hat kullanıcılarının katılabileceği uygulama sayesinde bedava internet paketlerini silip süpürebilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Selfy Yükleme Şenliği ile Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı iseniz, Türk Telekom bedava internet hilesi olarak arama yapmak yerine Türk Telekom mağazalarına giderek 35 TL yükleme yapmanız durumunda haftalık 2 GB, 40 TL yüklemeniz durumunda haftalık 5 GB ve 50 TL ile üzeri yüklemelerinize haftalık 10 GB internet hediye verilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Coşturan 3 GB Paketi ile 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Takımınızın taraftarı olarak Türk Telekom ailesinin bir ferdi olmak isterseniz, Türk Telekom bedava internet hilesi diye aramalara gerek duymadan numaranızı taşıyarak ya da yeni hat alarak Coşturan 3GB Paketi ile bedava internet kazanabilirsiniz. Tuttuğunuz takıma göre aşağıdaki paketlerden birine dahil olarak 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak 1 GB internet hediye kazanabilirsiniz.

 • Fenercell Şampiyon,
 • GSMobile Şampiyon,
 • BURSASPORCELL Şampiyon,
 • KONYASPORCELL Şampiyon.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Her Ay 25 TL Yükleyene 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Müşteri memnuniyetine önem veren Türk Telekom, abonelerinin Türk Telekom bedava internet hilesi gibi aramalara ihtiyaç duymaması için ‘’Hediye Sosyal Medya Kampanyası’’ kapsamında bedava internet veriyor. Siz de her ay hattınıza 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak WhatsApp ve Facebook ile Twitter’da kullanmak üzere 2 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 2 GB hediye internetinizin 1 GB limitini WhatsApp için, geriye kalan 1 GB limitinizi de Facebook ve Twitter üzerinden iletişim kurmak için kullanabilirsiniz.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

157 Yorum

 1. Faydalı bir site. Kaliteli içerik için gelinebilecek bi yer. Daha fazla kampanya bulup bizlerle paylasabilmen dileğiyle.. ??‍♂️

 2. Allah razı olsun admin senden şimdiden çöktü teşekkürlerimi ederim. İnşallah gönderirsiniz.

 3. Yaa internet yolluyacaksınızz?? Çok mutlu edersiniz beni bende ne yapabilirim sizin için bilmiyorum 🙂

 4. Selamun aleyküm ben turceelden turk telekoma geçtim avantaj şehrinde BONKOR 9gb er yine 750 dakka ve 1000 sms paketini kullanmaktayım sil süpür den bazen dakka bazen internet hediye geliyo benim işitme engelim var bana dakka lazım deyil acaba bedava internet alma yöntemini soylermisiniz rica etsem☺️

 5. Telekomun sahtekarlıklarını bilmesek ok diyecez 1 telekom malı satıp birdaha müşteriyle muhattap olmuyor kaçyılfır telekoma ulaşamıyorum.
  2 turk telekom sşlsüpğr gibi kampanyakarı bedavaya vermiyor bütün bilgilerini 3. Şahıslarla baylaşma satma yayma karşılığı onayınızla veriyor
  3 onaylamazsanız size silsüpür size kullandırtmıyor
  4 sil süpürde sizin ihtiyacınız olan dakika veya interneti asla vermiyor bakıyor buay ne kullanmadınız onu veriyor.
  Utanmadan birde çıkarıp dalga geçerek 10 mb internet veriyor terbiyesizler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu