Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

GSM operatörü seçiminde internet paketlerine yönelik kampanyaların bulunması ve uygun fiyatlı tarifeler çok önemli rol oynarken, Türk Telekom bedava internet kampanyaları konusunda abonelerine cömert davranmaktadır.

Günümüzde mesajlaşmanın yerini internet uygulamaları alırken, internet paketlerinin kullanım miktarının artması üzerine Türk Telekom aboneleri bedava internet arayışına girmiştir ve Türk Telekom bedava internet kampanyaları düzenleyerek abonelerinin internet ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Dönüşen Tarifeye geçmek için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

2019 yılının son günlerinde Türk Telekom bedava internet kampanyaları devam ederken, 2020 yılında geçerli olacak birçok kampanyada bulunmaktadır.

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarına katılmak için 2020 yılbaşı kampanyası olmak üzere istediğiniz kampanyaya ücretsiz olarak katılabilir ve kazandığınız kullanım haklarını günlük, haftalık ya da aylık olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom Online İşlemler üzerinden oyunlara katılabilir ve tarifenize ilave olarak bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2020 yılında devam edecek olup, kampanyalar kapsamında faturalı ve faturasız hat kullanıcıları içinde geçerli olan bedava internet paketleri sunulacaktır.

ArayanıBil Plus servisine abone olmak bedava internet paketi kazanmanızı sağlarken, telefonunuza ulaşılamadığı zaman kimlerin aradığı hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. ArayanBil Servisi ücretli bir servis olmakla birlikte üye olmak için 7065’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom tarafından faturalı hat kullanıcılarına yönelik e-fatura hizmeti sayesinde kağıt israfına katkıda bulunurken, e-posta aracılığıyla fatura detaylarınıza ulaşabilir ve üstelik 1 GB Türk Telekom bedava internet paketini kazanabilirsiniz. E-fatura üyeliğinizin başlaması için 3008’e 1 GB yazarak e-mail adresinizi yazarak göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca kampanyaya her abone yalnız bir kez katılabilmektedir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Ocak 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom tarafından sunulan bir diğer bedava internet kampanyasına katılım için 4.5G hattına sahip olmanız gerekmektedir. Türk Telekom Cep Merkezleri’nden 4.5G uyumlu SİM kartınızı ücretsiz olarak aldıktan sonra hattınız üzerinden ‘’4.5G SIM’’ yazıp 5555’e SMS olarak göndermeniz durumunda aylık kullanabileceğiniz 30 GB Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Dönüşen Tarifeye geçmek için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı-Faturasız

Türk Telekom bedava internet faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için sunulmakta olup, katılım SMS gönderimi ile sağlanmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

EBA Bedava İnternet Kampanyası

Öğrenci ve öğretmenlerin okul dışında eğitim materyallerine ulaşması için hazırlanmış olan EBA Bedava internet Kampanyası ile 3 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için ‘’EBA’’ yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olmaktadır.

Faturasız hat kullanıcıların kampanyadan yararlanabilmesi için en az 30 günde bir 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması sonucunda kampanya otomatik yenilenir ve kampanya 1 yıl boyunca faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.

Türk Telekom bedava internet faturalı ve faturasız kampanyadan kalan kullanımlarınızı öğrenmek için faturalı hat kullanıcılarının ‘’KALAN yazarak 5555’e, faturasız hat kullanıcılarının ise ‘’KALAN EBA’’ yazarak 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir.

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu