Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

Türk Telekom tarafından sunulan ücretsiz internet uygulamaları ile birlikte sunulan kampanyalar faturalı ve ön ödemeli olan faturasız hat kullanıcıları için sunulurken, Türk Telekom bedava internet paketi 2020 yılı kampanyalarında da yer almaktadır. Eğer siz de Türk Telekom bedava internet paketleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yeni yıl için düzenlenmiş kampanyalardan sitemiz sayesinde haberdar olarak, katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020 Nedir?

Türk Telekom bedava internet paketi 2020 yılına özel düzenlenmiş olan kampanyalar olmakla birlikte günlük, haftalık ya da aylık kullanım süreleri ile abonelerine sunulmaktadır. Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için düzenlenen kampanyalar sonucunda aboneler bedava internet paketleri kazanırken, kullanım süreleri bittiği zaman tarifeleri üzerinden ücretlendirme yapılmaya devam edilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020 Nasıl Yapılır?

Türk Telekom GSM operatörü olarak mevcut abone sayılarını korumaya çalışırken, abone sayısını artırmak adına da sürekli Türk Telekom bedava internet paketi 2020 kampanyaları düzenlemektedir. Ocak ayından itibaren geçerli olan kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi takip edebilir ve kampanyalar kapsamında bedava internet kazanmak için uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom bedava internet hilesi 2020 bulunmamakla birlikte uygulamalara katılarak bedava internet kazanabilirsiniz. Özellikle Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinde yer alan ‘’Sil Süpür’’ sayesinde haftalık olarak internet kazanabilir ve rahatlıkla internet kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 yılında da bedava internet hediyelerine devam ederken; kampanya katılım koşullarına uyarak siz de bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Sosyal medyada vakit geçirmeyi seven bir Türk Telekom abonesi iseniz, Selfy uygulaması sayesinde akşam 09:00 ve sabah 09:00 saatleri arasında bedava internete girebilirsiniz. Selfy uygulaması sayesinde internete girmek için ‘’GECE’’ yazdıktan sonra 4545’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Kasım Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Aynı zamanda Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ üzerinden banka kartı ya da kredi kartı kullanarak TL yüklemesi yapmanız durumunda Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Hat Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom faturalı hat bedava internet paketleri 2020 yılı için yeniden güncellenirken, 15 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

2 GB internet aylık sadece 9 TL için satışa sunulurken, 12 ay boyunca kullanabileceğiniz aylık 15 GB internet paketi aylık 19 TL’ye abonelerine sunulmaktadır. Aynı zamanda tarifelerinde bulunan internet paketi biten faturalı hat kullanıcıları için ek internet paketleri sunulmaktadır.

  • 1 GB Türk Telekom internet paketi 3 TL,
  • 2 GB Türk Telekom internet paketi 7 TL,
  • 3 GB Türk Telekom internet paketi 10 TL,
  • 5 GB Türk Telekom internet paketi 19 TL fiyatlarla faturalı hat kullanıcılarına sunulmaktadır.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2020

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları içinde özel kampanyalar hazırlayarak Türk Telekom faturasız hat bedava internet paketleri sayesinde internet hizmeti sağlanmaktadır.

750 dakika konuşma ve 1000 SMS paketine ilave olarak 4 GB internet paketini 23 TL‘ye sunarken; 750 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi ile 7 GB internet paketini 27 TL’ye ve 750 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi ile 10 GB internet paketini 32 TL’ye sunmaktadır.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Paketi 2020

Türk Telekom ücretsiz internet paketi 2020 yılı kampanyaları arasında yer alırken, en çok tutulan kampanya ‘’ 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası’’ olmakla birlikte katılımda çok kolaydır. 3G uyumlu olan SİM kartınızı 4.5G ile uyumlu hale getirerek 30 GB Türk Telekom internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için Türk Telekom Cep Şubeleri üzerinden 4.5G uyumlu SİM kartınızı ücretsiz olarak satın alabilir ve hattınız aktif olduktan sonra ‘’4.5G 30GB’’ yazdıktan sonra 5555’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı