Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom bedava internet paketleri 2020 yılına az bir süre kala yeni fırsatlar sunmaya devam ederken yeni yıl içinde yeni kampanyalar hazırlanmaktadır. Her zaman aboneleri memnun etme prensibi ile çalışan Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için ayrı ayrı kampanyalarda hazırlayarak internet avantajları sayesinde kabarık faturalara son vermektedir. Türk Telekom bedava internet paketleri 2020 yılında da devam edecek olup, kampanyalar hakkında detaylı bilgi için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom bedava internet kampanyaları, tüm faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için düzenlenen kampanyaları kapsamakla birlikte abonelerinin internetsiz kalma sorununa çözüm olmaktadır. Ücretsiz uygulamaları ve kampanyaları sayesinde 2020 yılında da abonelerine ücretsiz internet imkanı sunacak olan Türk Telekom GSM operatörü kullanıcısı olarak siz de avantajlı paketlerden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom diğer GSM operatörlerine göre uygun fiyatlarla internet paketleri sunarken, anlaşmalar doğrultusunda belirli zamanlarda kampanyalar düzenleyerek Türk Telekom bedava internet paketleri ile de ücretsiz internet kullanımını sağlamaktadır. Türk Telekom’lu olarak bedava internet kampanyalarından haberdar olmak ve ücretsiz olarak katılım takip edebilirsiniz. Bazı kampanyalara katılım için SMS gönderilmesi gerekirken, bazı kampanyalara katılım sağlamak açısından uygulamaları kullanmak gerekmektedir.

Türk Telekom tarafından aboneleri için sunulan kampanyalarla öyle cazip fırsatlar sunulmaktadır ki 30 GB’a kadar bedava internet paketi kullanım hakkına sahip olunmaktadır. Bunun için sizlere sunduğumuz güncel kampanyalar haberdar olmak için sayfamızı takip edebilir ve internetin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Faturalı

Türk Telekom bedava internet paketleri faturalı hat kullanıcısı aboneleri için düzenlenirken, bazı kampanyalar faturasız hat kullanıcıları içinde geçerli olmaktadır. Bununla ilgili detaylar kampanya detaylarında belirtilmiş olup, yazımızda güncel kampanyalar hakkında bilgi verilecektir.

Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom abonesi olarak 25 yaş altı iseniz, Selfy’li olarak bedava internet kampanyalarına katılarak Türk Telekom bedava internet paketleri kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na katılmak için Gel Dene 1 GB, 3 GB, 5 GB, Bol ve Hızlı 3 GB, 5 GB, 7 GB, Süper 500 4 GB, Yeni Yıl 2 GB, 4 GB, 6 GB, 8 GB ve 10 GB paketlerine ya da Süper 750 2 GB paketlerine abone olmanız gerekmektedir. Ayrıca ‘’GECENET’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz durumunda her gece 00:00 ile sabah 06:00 saatleri arasında 3 GB Türk Telekom bedava internet kullanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom e-dergi Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından hazırlanan e-dergi uygulaması ile yerli ve yabancı yüzlerce dergi ya da gazeteye ulaşmanız mümkün olurken, e-dergi uygulamasını indirince Türk Telekom bedava internet paketi sahibi de olabilirsiniz. Bunun için Türk Telekom abonesi olarak App Store ya da Play Store üzerinden e-dergi uygulamasını indirmeniz yeterli olmaktadır. Üstelik e-dergi uygulaması kullanımı sırasında internet kullanımlarınızda Türk Telekom tarafından sunulmaktadır ve tarife değişiklikleri yaptığınız zamanda e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkınız kaybolmaz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Faturasız

GSM operatörü Türk Telekom bedava internet paketleri faturasız hat kullanıcılarına özel, TL yüklemeleri karşısında ya da Türk Telekom uygulamalarının kullanılması durumunda geçerli olmaktadır.

Hoş Geldin Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyaları arasında olan ‘’Hoş Geldin Kampanyası’’ ile faturasız hat kullanıcısı olarak bol bol hediye kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise, yeni bir hat satın alarak Türk Telekom’lu olmaktır. Böylelikle ilk ay size her yöne 750 dakika konuşma ve SMS paketi ile birlikte 10 GB bedava internet hediye edilmektedir. Üstüne üstlük 3 ay boyunca 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinize 5 GB Türk Telekom bedava internet hediye edilmektedir.

Kampanyadan faydalanmak için ‘’BOLBOL’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir ve kullanım hakları aylık olmak üzere hattınıza tanımlanacaktır.

4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom abonesi olarak 3G’li iseniz, 4.5g’ye geçerek daha hızlı bir şekilde internet kullanabilirken; 30 GB Türk Telekom bedava internet paketi de kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Türk Telekom bayilerinden 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz olarak almak ve hattınız açıldıktan sonra ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermektir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Sosyal medya hesaplarınızı rahatlıkla kullanmak ve internet sorunu yaşamadan video izlemek için Türk Telekom bedava internet hilesi olarak bedava internet kampanyalarını takip ederek katılım sağlayabilirsiniz. Böylelikle ücretsiz olarak internete bağlanırken, internet aşım ücreti sorunu ile karşılaşmadan internetin keyfine varabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını kullanarak, hattınızla ilgili fatura ödemeden servis ayarlarına kadar tüm işlemleri yapabilirsiniz ve Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan ‘’Sil Süpür’’ uygulamasına katılarak eğlenirken bedava internet kazanabilirsiniz. Oyun için herhangi bir kayıt işlemi gerekmemektedir, ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirerek uygulama üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap, Hediye İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan herkese bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim adreslerinizi doğru yazın.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

56 Yorum

  1. 10 saattir ders çalışıyorum. Biraz dinlenmek benim de hakkım. Ama internetim yok müzik bile dinleyemiyorum… ühühğhğ

  2. Türk telekomu çok seviyorum ama internetim yetmiyor acil baba ınternet verir misiniz bilgilendirmeleriniz çok iyi beğeniyorum en azından güvenilir bir sayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu