Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom GSM operatörü hem mobil hem de fiber internet alt yapısı sayesinde yaygın ağı ile en fazla internet kullanıcısı olarak zirveyi korumayı devam ederken, Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 sayesinde de müşteri memnuniyetini sağlayarak üst sıralarda kalmaya başarmaktadır.

Başarılı bir müşteri sayısına ulaşan Türk Telekom, müşterilerini diğer GSM operatörlerine kaptırmamak için farklı kampanyalar ve tarifeler düzenlemeye devam etmektedir. Ama çoğu kampanyalar ya da tarifeler müşteriler tarafından bilinmediği için Türk Telekom kampanyalarına katılamamaktadır. Biz de sizi bu kampanyalardan yazımızda haberdar ederek, katılım sağlamanız açısından bilgilendirme yapacağız.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nedir?

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar, Türk Telekom GSM operatörü tarafından abonelerinin katılımı sonucunda bedava internet kazanmalarını sağlayan ücretsiz uygulamalardır. Uygulamalara belirttiğimiz gibi katılım ücretsiz olmakla birlikte belli katılma koşullarını gerçekleştirmek gerekmektedir.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar için katılım sağlamak için uygulamaların ya akıllı telefonlara indirilmesi gerekmektedir ya da SMS gönderimi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsiz olup, uygulamalar Play Store ya da App Store sanal mağazaları üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 yılının sonuna kadar geçerli olup daha sonra müşteri talebine göre uzatılma kararı da alınabilmektedir. Zaten kampanyalar hakkında değişiklik olması durumunda sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ücretli mi?

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ücretsiz olmakla birlikte belirttiğimiz gibi ya sanal mağazalar üzerinden ya da SMS gönderimi ile katılım sağlanmaktadır. Faturanıza veya yüklediğiniz TL miktarlarına herhangi bir ekstra yansıma söz konusu olmamaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

GSM operatörü Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 yılında da abonelerin memnuniyetini sağlamak ve internet sorununa çözüm üretmek açısından devam etmektedir.

Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında yerini alan ‘’Sosyal Medya Kampanyası’’ sadece kadın abonelerine yönelik bir kampanya olmakla birlikte, 2 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Birçok tarifeye dâhil olan kadın abonelerin katılabileceği kampanya faturasız hat kullanıcıları için geçerli bir kampanya olup, en az 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekmektedir.

‘’Sosyal Medya Kampanyası’’ kapsamında 2 GB Türk Telekom bedava internet kazanmak için, “ SOSYAL PAKET ” yazılarak 5555‘e mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Başvuru için gönderilen SMS ücretsizdir. Ayda 1 kez olmak üzere bu kampanyadan faturasız hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Mesaj gönderildikten sonra hattınıza yüklenmiş olan 2 GB bedava internet paketinin 1 GB’ı Whatsapp’ta kullanılabilirken, diğer 1 GB ise Facebook ve Twitter olmak üzere sosyal medya uygulamalarında kullanılabilmektedir.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında bulunan ‘’Arayanı Bil Plus’’ servisi sayesinde hem telefonunuz kapalı olduğunda arayan kişinin kim olduğunu öğrenebilir hem de aylık kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

‘’Arayanı Bil Plus’’ servisine katılım için aylık ya da 6 aylık üyeliği tercih edebilirsiniz. 1 Aylık servise abone olmak için ‘’PLUS’’ yazılarak 7065’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olurken; haftalık kullanım için 1 GB internet kazanabilirsiniz. Aylık servise üyelik ücreti ise 3,49 TL olarak belirlenmiş olup, faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları için geçerli bir kampanyadır.

6 aylık servise abone olmak için ‘’PLUS’’ yazılarak 7066’ya kısa mesaj göndermeniz yeterli olurken; aylık kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz.  6 aylık servise üyelik ücreti ise 17,49 TL olarak belirlenmiş olup, faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları için geçerli bir kampanyadır.

Kampanyalarınızı iptal ettirmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenmektedir. Kampanyanın bitiş süresine yaklaşıldığında Türk Telekom bilgilendirme mesajı göndererek gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. İptal etmek istediğiniz zaman ise, “ IPTAL ” yazılarak 7070 ‘e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

GSM operatörleri içerisinde Türk Telekom bedava internet kazanma yollarından en çok tercih edilen yöntem ise, ‘’Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası’’ olmakla birlikte aboneler tarafından çok tercih edilmektedir. Kampanyaya katılım için öncelikle ‘’Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’’nın telefonunuzda bulunması gerekmektedir. Sanal mağazalar üzerinden uygulamayı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Kampanyanın en güzel yanı ise, 10 GB’a kadar bedava internet vermesidir.

Ayrıca Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması aracılığıyla  ‘’Sil Süpür Kampanyası’’na katılarak mobil internet, konuşma paketi ve Muud Premium üyelik gibi çok farklı sürpriz hediyeler kazanma şansına da sahip olabilirsiniz. Üstelik ‘’Sil Süpür Kampanyası’’na katılım da ücretsizdir.

‘’Sil Süpür Kampanyası’’ kapsamında her çarşamba ya da cuma günü hediyeler yenilenmektedir. ‘’Sil Süpür’’ eğlenceli bir oyun olarak sunulmuş olup, ‘’Detaylar’’ kısmından hediyeler hakkında bilgi alabileceğiniz gibi kampanya hakkındaki detaylara da ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mart 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom İnternet Hediyesi Veren Uygulamalar

Türk Telekom internet hediyesi veren uygulamalar bunlarla da sınırlı kalmamakla birlikte daha birçok kampanya bulunmaktadır.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

İnternet bittiği an Türk Telekom GSM operatörü olarak sizlere sevdiklerinizle görüşmelerinizin yarım kalmaması adına hediye internet gönderme fırsatı sağlamaktadır. Ayrıca siz sevdiklerinize hediye internet gönderebildiğiniz gibi, sevdiklerinizde sizin internetiniz bittiği zaman size hediye internet gönderebilmektedir.

Türk Telekom internet hediyesi veren uygulamalar arasında olan ‘’Hediye İnternet Kampanyası’’na katılabilmek için ‘’HEDIYE’’ yazarak hediye göndereceğiniz Türk Telekom kullanıcısının telefon numarasını ve göndereceğiniz miktarı aralarında bir boşluk bırakarak yazdıktan sonra 9433’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

‘’Hediye İnternet Kampanyası’’ ücretlendirmesi ise aşağıdaki gibidir.

 • 100 MB internet 9 TL
 • 250 MB internet 12 TL
 • 1 GB internet 19 TL
 • 4 GB internet 39 TL

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Selfy Mor 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom internet hediyesi veren uygulamalar arasında yerini alan Selfy Mor Kampanyası ile faturasız hat kullanıcıları bedava internet kazanabilmektedir. Bedava internet kazanmak için “ MOR HEDIYE ” yazılarak 4545’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterli olmaktadır.

Kampanyadan her ay yararlanabilmek adına yapılması gereken ise, 30 TL ve üzeri TL yüklemesinin düzenli olarak yapılmasıdır.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom bedava internet hilesi 2020 için özel bir hile bulunmamakla birlikte dikkat edilebilecek taktikler vardır ki bunların başında ‘’Sil Süpür Kampanyası’’ gelmektedir. ‘’Sil Süpür Kampanyası’’ için katılım zamanı olarak hediyelerin değişim günleri tercih edilmeli ve sabahın ilk saatleri oyuna katılmak suretiyle dağıtılan hediye miktarının az olması nedeniyle internet olarak dönme olasılığı daha yüksek olacaktır.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

160 Yorum

 1. Türk telekomdan gerçekten çok memnunum hızı gerçekten çok güzel operatörler arasında gerçekten en iyi olan türk telekom aynı zamanda evde wifi de türk telekom kullanıyoruz memnunuz ailecek

 2. Bu zor süreçte keşke bedava internet vs yardımda bulunulsa.
  Sadece Eba da bu var.
  Ve ben Eba kullanmıyorum.

 3. Güzel güzelde şebekeler baya kötü oldu. Bu 2020 de çok kötü şeyler oldu. Şebekelerin neden böyle kötü olması hiç bilemedik gelip kontrol edecez diniliyo ama boş

  1. Türk telekomu henüz 1 senedir kullanıyorum. Ama diğer operatörlerden daha kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. Teşekkğr ederim sayfadaki bilgiler için

 4. Bu taktikler sayesinde internetim bittiği halde internet paketi satın almam gerekmedi. Devamının gelmesini dilerim. Çok mutluyum.

 5. Gerçekten çok güzel internet kampanyaları paylaşıyorsunuz. Çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde bayağı internet kazandım…

 6. Gerçekten çok güzel internet kampanyaları paylaşıyorsunuz. Çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde bayağı internet kazandım…

 7. Türk Telekomdan çok memnunum. İlgi ve alakalarına teşekkürlerimi sunuyorum. İyi çalışmalar Türk Telekom.

 8. Türk Telekom çok internet bulunan paketler olmasını istiyorum ve biraz da uygun olamasini istiyorum.online işlemden hep dk gelmemesini istiyorum

 9. Türk telekom’a geçtiğime gercekten mutluyum. Her hafta yağmasada damlayan internet ve genelde dk hediye ediyorlar.Ve gercekten güzel paketleri var.

 10. Yorum yapıyorum inş hediye falan gönderirsiniz.Sabahtan beri uğraşıyorum.Ama şunu söylemeliyim ki turk telekom harika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı