Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Uzun yıllar Avea adıyla hizmet veren daha sonra Türk Telekom çatısı altında birleşen ve Türk Telekom adıyla devam eden Avea, aboneleri söz konusu bol bol internet dağıtmaya çalışmaktadır. Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları kullanan abonelerine ayrıca bedava internet veren Türk Telekom, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Şimdi Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları inceleyerek, sizinde bu kampanyadan faydalanmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2020 Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2019

Türk Telekom bedava internet 2019 kampanyaları ile aboneleri bedava internet hediye ederken, bazı uygulamaların kullanılması da internet kazanılmasına yardımcı olmaktadır.

Türk Telekom Online İşlemler ile Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları arasında yer alan Türk Telekom online işlemler uygulaması ile fatura öğrenmeden TL yüklemesine kadar birçok işlem yapılabilmektedir. Bunun için öncelikle telefonunuza ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını App Store ya da Play Store aracılığıyla indirmeniz gerekmektedir. İndirme sonucunda 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanabileceğiniz gibi ayrıca ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinde yer alan ‘’Sil Süpür’’ sekmesine girerek de eğlenirken Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Sadece Sil Süpür etkinliğine katılabilmek için Selfy’li olmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2020

Tambu Uygulaması ile Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları sayesinde Türk Telekom aboneleri kendilerini ayrıcalıklı hissederken, bu uygulamalardan bir diğeri de ‘’Tambu’’ uygulamasıdır.  ‘’Tambu’’ uygulamasını ücretsiz olarak App Store ya da Play Store üzerinden indirebilir ve hemen 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Aylık kullanım için hediye olacak bedava internet kampanyasından faydalanmak ve ‘’Tambu’’ uygulamasını indirebilmek için Selfy’li olmanız gerektiğini unutmayınız.

25 yaş altındaki aboneler için sunulan Selfy dünyası sayesinde yıl boyunca farklı etkinlikler sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Ama ‘’Tambu’’ uygulaması sayesinde sadece bir kez internet kazanılabilmektedir. Eğer ‘’Tambu’’ uygulamasını merak ediyorsanız, akıllı klavye uygulaması olarak tanımlayabiliriz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Arayanı Bil Plus ile 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet 2019 kampanyaları arasında yer alan ‘’Arayanı Bil Plus’’ servisini kullanarak, hem telefonunuzun kapalı olduğunda kimin aradığını öğrenebilir hem de üyelik sayesinde 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Aylık üye olmanız durumunda haftalık kullanım için 1GB bedava internet kazanmak için ‘’PLUS’’ yazarak 7065’ e, 6 aylık abone olarak aylık kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanmak için ‘’PLUS’’ yazarak 7066’ya göndermeniz yeterli olmaktadır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı