Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB Tarifesi

Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB Tarifesi

Türk Telekom tarafından sunulan ve kullanıcıların memnun olduğu Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB tarifesi en çok tercih edilen tarife arasında yer alıyor. Operatör üzerinden paket seçimi yaparken öncelikle ihtiyacınızı dikkate almanız aşım sorunu yaşamanızı engelleyecektir. Sadece bir paketin yüksek olmasına bakarak, paket seçiminde bulunmanız ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yeterli olmayacaktır. İnterneti çok fazla kullanıyorsanız, seçeceğiniz tarifede internet paketi limitinin yüksek olması ihtiyaçlarınıza cevap vereceği için sorun yaşamazsınız ve tarife seçiminde tabi ki diğer önemli hususta iletişim için ayırdığınız bütçe…

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB Tarife İçeriği Nedir?

Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB Tarifesi daha çok internet paketi ile ön plana çıkarken, 600 dakika her yöne konuşma süresi verirken, her yöne sınırsız SMS paketiyle de dikkat çekiyor. Ayrıca Türk Telekom aboneleri ile sabit hatlarla konuşma süresi de sınırsız olan tarife fiyatı taahhütlü olarak 55 TL iken, taahhüt verilmezse 65 TL olarak aboneleri için sunuluyor.

Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB Tarifesi

Bol Kepçe 6 GB Tarifesine Nasıl Geçilir?

Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB tarifesine geçmek için, 5555’e “Bol 6GB” yazarak göndermeniz ya da Türk Telekom cep merkezlerine gitmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda Türk Telekom müşteri hizmetleri ‘’500’’ ü arayarak da Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası

Herhangi bir taahhüttü olmayan müşteriler için tarife fiyatı 69,73 TL olarak güncellenecek olup; taahhüttü bulunan müşterilere yönelik herhangi bir fiyat artışı söz konusu olmayacaktır. Ama taahhüt süresi dolduktan sonra tarife ücreti güncellenecektir. Aynı zamanda Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB tarifesine ait olan müşteriler 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı hat aboneliğinden ayrılmayacaklarına dair taahhütte bulunmak zorundadır ve tarifeye geçiş yapıldıktan sonra en geç 60 gün içerisinde müşteri hizmetleri üzerinden ya da SMS yolu ile bunu bildirmelidir. SMS yolu ile bildirimde bulunacak aboneler, ‘’SOZ’’ yazarak 5555’e mesaj göndermelidir ve bu mesaj gönderimi ücretsizdir.

Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB tarifesine geçiş yapmayı planlıyorsanız çok geçmeden işlemlerinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü 2019 yılı ikinci yarısı itibarıyla fiyatlar güncellenerek, artış söz konusu olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı