Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

2017 yılında bir ilkle giriş yapan Türk Telekom, Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020 yılında da abonelerinin kullanımına sunulurken, ilklerin operatörü Türk Telekom SMS paketinizi GB’a dönüştürüyor.

Özellikle numaralarını Türk Telekom’a taşıyan ya da Türk Telekom’dan yeni hat alan abonelerine cazip fiyatlarla sunulan kampanya ile Türk Telekom abone sayısını artırmayı amaçlıyor.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Nedir?

Türk Telekom Dönüşen Tarife ile aboneler SMS paketlerini kullanmadığı zaman internet paketine dönüştürerek kullanım sağlamaktadır. Örneğin 1.000 SMS paketiniz var ve kullanıyorsanız Türk Telekom 5555 numaralı servise mesaj çekerek 1 GB internete dönüştürebiliyorsunuz.

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Dönüşen Tarife Nasıl Yapılır?

Kampanyalar arasında oldukça ilgi gören Türk Telekom Dönüşen Tarife ile aboneler SMS paketlerini internet paketine dönüştürebilirken, kampanya katılım koşulları da oldukça basittir ve katılım ‘’DONUSTUR SMS’’ yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz kısa mesaj sonrasında 1.000 SMS paketinizin yerine 1 GB internet paketi gönderilecektir.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Ücretli mi?

Türk Telekom Dönüşüm tarifesi için katılım ücretsiz olup, herhangi bir dönüşen tarife paketine üye olmanız yeterli olmaktadır. Dönüşüm sırasında göndereceğiniz SMS de ücretsiz olarak gönderilmekte olup, dönüşüm sonrasında bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom Dönüşüm Tarife uygulamasına 2017 yılında başlanılmış olup, 2020 yılında da aboneler tarafından gösterilen yoğun ilgi nedeniyle kampanya devam etmektedir.

Türk Telekom Dönüşen 2 GB Nedir?

Türk Telekom Dönüşen 2 GB, dönüşen tarifeleri içerisinde olup, aboneler her yöne 1000 dakika konuşma ve 1.000 SMS paketine ilave olarak 2 GB internet içermektedir. Kampanyaya katılan aboneler 1.000 SMS paketini dönüştürerek ekstra 1 GB internet kazanabilmektedir.

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Dönüşen 2 GB Tarifesi

Türk Telekom’a numarasını taşıyan ve yeni hat alan aboneleri için Türk Telekom Dönüşen 2 GB Tarife ücreti 20 TL olarak belirlenmiştir. Bu tarifeye geçmek içinde ‘’DONUSEN 2GB’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Dönüşen 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen 2 GB tarifesi içerisinde Türk Telekom Dönüşen 2 GB bedava internet paketi bulunmakta olup, istemeniz durumunda 1.000 SMS paketi internet paketine dönüştürülerek internet limiti 3 GB’a yükseltilebilir.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom Dönüşen 6 GB Nedir?

Türk Telekom Dönüşen 6 GB, dönüşen tarifeleri içerisinde olup, aboneler her yöne 1000 dakika konuşma ve 1.000 SMS paketine ilave olarak 6 GB internet içermektedir. Kampanyaya katılan aboneler 1.000 SMS paketini dönüştürerek ekstra 1 GB internet kazanabilmektedir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen 6 GB Tarifesi

Türk Telekom’a numarasını taşıyan ve yeni hat alan aboneleri için Türk Telekom Dönüşen 6 GB Tarife ücreti 30 TL olarak belirlenmiştir. Bu tarifeye geçmek içinde ‘’DONUSEN 6GB’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Dönüşen 6 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen 6 GB tarifesi içerisinde Türk Telekom Dönüşen 6 GB bedava internet paketi bulunmakta olup, istemeniz durumunda 1.000 SMS paketi internet paketine dönüştürülerek internet limiti 7 GB’a yükseltilebilir.

Türk Telekom Dönüşen 8 GB Nedir?

Türk Telekom Dönüşen 8 GB, dönüşen tarifeleri içerisinde olup, aboneler her yöne 1000 dakika konuşma ve 1.000 SMS paketine ilave olarak 8 GB internet içermektedir. Kampanyaya katılan aboneler 1.000 SMS paketini dönüştürerek ekstra 1 GB internet kazanabilmektedir.

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Dönüşen 8 GB Tarifesi

Türk Telekom’a numarasını taşıyan ve yeni hat alan aboneleri için Türk Telekom Dönüşen 8 GB Tarife ücreti 34 TL olarak belirlenmiştir. Bu tarifeye geçmek içinde ‘’DONUSEN 8GB’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Dönüşen 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen 8 GB tarifesi içerisinde Türk Telekom Dönüşen 8 GB bedava internet paketi bulunmakta olup, istemeniz durumunda 1.000 SMS paketi internet paketine dönüştürülerek internet limiti 9 GB’a yükseltilebilir.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom Dönüşen 10 GB Nedir?

Türk Telekom Dönüşen 10 GB, dönüşen tarifeleri içerisinde olup, aboneler her yöne 1000 dakika konuşma ve 1.000 SMS paketine ilave olarak 10 GB internet içermektedir. Kampanyaya katılan aboneler 1.000 SMS paketini dönüştürerek ekstra 1 GB internet kazanabilmektedir.

Türk Telekom Dönüşen 10 GB Tarifesi

Türk Telekom’a numarasını taşıyan ve yeni hat alan aboneleri için Türk Telekom Dönüşen 10 GB Tarife ücreti 34 TL olarak belirlenmiştir. Bu tarifeye geçmek içinde ‘’DONUSEN 10GB’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Dönüşen 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen 10 GB tarifesi içerisinde Türk Telekom Dönüşen 8 GB bedava internet paketi bulunmakta olup, istemeniz durumunda 1.000 SMS paketi internet paketine dönüştürülerek internet limiti 11 GB’a yükseltilebilir.

SMS İnternete Çevirme Türk Telekom

SMS internete çevirme Türk Telekom tarafından ilk kez uygulanmış bir tarife olmakla birlikte Türk Telekom Dönüşen Tarife kapsamında SMS’ler internete çevrilebilmektedir. Fatura döneminiz boyunca 1.000 SMS paketini isterseniz 1 GB internete dönüştürebilir, göndereceğiniz ilk 10 SMS’i ücretsiz ve 11. SMS’den sonraki 100 SMS’i 3 TL’ye gönderim sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Portföyü Kayıt Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Dönüşüm Festivali için kayıt yaptırmak istiyorsanız, öncelikle istediğiniz paketi seçerek SMS gönderimi ile pakete yukarıda anlattığımız şekilde abone olmanız gerekmektedir. Daha sonra SMS paketinizi internet paketine dönüştürmek için ‘’DONUSTUR SMS’’ yazarak 5555’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Dönüşen Tarife İptali

İnternet paketiniz yeterli geliyor ve tekrar SMS paketine ihtiyaç duyuyorsanız, Türk Telekom Dönüşen Tarife iptali için ‘’DONUSEN GB’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

14 Yorum

 1. Türk telekom bu aralar çok iyi olmaya başladı hem müşteri hizmetleri olsun kampanyalar olsun. Türk Telekom’a geçiş yapacam!

 2. evet cidden çok başarılı yeterince işime yaradı ama okurken vaktimi biraz aldı

 3. Çok iyi bir tarife hemde çççççççoooooooooooooooookkkk iyi bir tttttttaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiffffffffeeee değilmi arkadaşlar haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hııııı
  Aaaaaaaaaaaaaassssss

 4. Çççççççççççççççoooooooooooooooooooooookkkkkkkkkk
  Gggggggggggggüüüüüüüüüüüüüüüzzzzzzzzzzeeeeeeellllllll
  Bbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  Tttttttttttttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaarrrriiiiiiffffffffffeeeedeğilmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu