Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Telekom işbirliği sonucu gerçekleştirilen Türk Telekom Korona Virüs EBA 3 GB bedava internet kampanyası, öğrenciler derslerinden geri kalmadan uzaktan eğitim sayesinde konularını işleyebilecekler.

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir?

Faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm aboneleri için sunmuş olduğu Türk Telekom Korona Virüs EBA 3 GB bedava internet kampanyası ile uzaktan eğitim kapsamında öğrencilerin sanal sınıf ortamlarında eğitim almaları sağlanacaktır. Dersler akademisyenler tarafından verilecek olup, öğrenciler internet olan herhangi bir ortamdan rahatlıkla sisteme dahil olabilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB Tarifesi

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Dönüşen Tarifeye geçmek için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Korona virüs salgını ile birlikte ülkemizde de birçok tedbir alınırken, öğrencilerin ve öğretmenlerin korunabilmesi açısından da okullar bir hafta eğitime arar verecek olup, daha sonra da tedbir kapsamında uzaktan eğitim ile derslere devam edilecektir. Türk Telekom Korona Virüs EBA 3 GB bedava internet kampanyası düzenlenerek öğrencilere internet desteği sunan Türk Telekom’un internet kampanyasına katılım sağlanması için Türk Telekom’lu olarak SMS göndermeniz yeterli olacaktır. SMS başvurusu için telefonunuzdan ‘’EBA’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Eba İnternet Alma

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom Korona Virüs EBA 3 GB bedava internet kampanyası, Korona virüs salgını nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı’nın aldığı tedbirler sonucunda öğrencilere hediye edilecek olup, uzaktan eğitimin bitiş tarihi hakkında net bir tarih olmaması nedeniyle internet kullanım süresi hakkında da net bilgi verilememektedir.

Yorum Yap, Hediye İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan herkese bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim adreslerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Bence gayet başarılı bir çalışma olmuş
    Bakanlığımızi tebrik ediyorum öğrenciler için hayat kurtaracaktır eminim.

  2. Bence çok iyi olmuş. Bu tarz kampanyalar sık sık yapilmali. Bi de haftalik sil süpür’de daha çok internet hediyye edilmeli bence. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı