Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını için eğitim alanında alınan tedbirler arasında yer alan uzaktan eğitim kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 23 Mart 2020 Pazartesi günü itibarıyla EBA ile evde uzaktan eğitim süreci başlayacaktır. Bu konuda da Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde olan Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet eğitim süreci boyunca hediye edilecektir.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet sadece uzaktan eğitim süresince geçerli olmakla birlikte kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya faturalı ve faturasız tüm hat kullanıcıları katılabilirken, kampanyaya katılım için tüm Türk Telekom’lular ‘’EBA’’ yazarak 5555’e SMS göndermek yeterli olurken, kampanyaya SMS gönderimi de ücretsizdir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom faturalı aboneler EBA yönüne kalan bedava internet paketlerini öğrenmek açısından ‘’KALAN’’ yazarak 5555’e SMS göndermesi gerekirken; Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları EBA kalan paketlerini öğrenmek için ‘’KALAN EBA’’ yazarak 5555’e SMS göndermelidir.

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet Başvurusu Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyası, korona virüs salgısı nedeniyle başlayacak olan uzaktan eğitim için düzenlenmiş bir kampanyadır. Daha öncesinde Türk Telekom tarafından EBA’da geçerli 3 GB internet kampanyası her ay yenilirken, Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet uzaktan eğitim süresince devam edecektir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  EBA 8 GB Bedava İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Türk Telekom a teşekkürler. Uzaktan eğitimde İnternet sıkıntısı çekmeyeceğiz. Ben herkesi Türk Telekom a davet ediyorum

  2. Bende yeni geçtim Türk telekoma.memnunum . Eba nin verdiği 8gb görünüyor ama normal kullanımda gitmiyor gb Eba sitesine giriş yapanlar için geçerli. Çocukları olanlar için güzel bir armağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı