Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Faturalı Faturasız Hatlar için Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı Faturasız Hatlar için Bedava İnternet

En hızlı fiber altyapısı ve 4.5G teknolojisi ile internete hızlı erişimi sağlayan Türk Telekom GSM operatörü, abonelerine Türk Telekom faturalı faturasız hatlar için bedava internet avantajları sunarak buna yönelik kampanyalar düzenlerken, herhangi bir ücret ödemeden siz de kampanyalara katılarak internet sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Düzenlenen kampanyalar kapsamında bazı kampanyalara sadece yılda bir kez katılabilirken, bazı kampanyalar günlük, haftalık ya da aylık kullanımlarla tekrarlanmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız Hat Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet faturasız hat kampanyaları kapsamında ücretsiz internet kazanarak, TL’lerinizden düşmeden rahatlıkla internete girebilirsiniz.

Selfy’den 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet faturasız hat kampanyası kapsamında internet kazanabilmek için öncelikle Selfy’li olmak gerekirken, Dopdolu 1GB, 2 GB ve Dopdolu 3 GB paketlerinde aktif kullanıcı olmak gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Kat Kat Hız Kampanyası

Kampanyaya katılım için 4545’e ‘’DOPDOLU HEDIYE’’ yazarak SMS göndermek gerekmektedir ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aranılarak da kampanyaya katılabilirsiniz.  Ayrıca SMS göndermeden önce son 48 saat içerisinde 30 TL ve üzeri yüklemiş olmanız gerekmektedir ve SMS sonrasında 30 gün içerisinde yeni bir yükleme yapılarak hattın aktif olarak kullanıyor olmanız da kampanya katışım şartlarında yer almaktadır. Kampanya katılım şartlarına uyan abonelere her yükleme sonrasında 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi otomatik olarak yüklenmektedir.

Türk Telekom 2020 Yılbaşı hediye internet için tıklayın.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Telekomünikasyon sektöründeki GSM operatörleri arasında yer alan Türk Telekom, Türk Telekom bedava internet faturasız hat kampanyaları ile dikkat çekerken, bir kampanyada 4.5G teknolojisine geçen aboneleri için düzenlenmektedir. Bunun için sim kartınızı ücretsiz olarak Türk Telekom Cep Şubelerinden alarak 4.5G ile uyumlu hale getirmeniz gerekmektedir. SİM kart değişimi sırasında numaranızda bir değişiklik olmamaktadır ve hattınız aktif olduktan sonra ‘’4.5G SIM’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz durumunda aylık kullanım için 30 GB Türk Telekom bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Bal Paket Yükleyene 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Yeni Telekom bedava internet faturasız hat kampanyaları arasında yer alan ‘’Bal Paket Yükleyene 5 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ na katılabilmek için Türk Telekom bayilerinden ‘’Bal 4, 8, 12, 16 ya da Bal 20’’ paketlerinden birini almanız yeterli olmaktadır. Herhangi bir kayıt yaptırmanıza gerek kalmadan paketi aldıktan sonra ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını telefonunuza indirip giriş yaparak ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynamanız sonucunda 5 GB Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza haftalık kullanım için otomatik tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Coşturan 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Telekom bedava internet faturasız hat kampanyaları arasında yer alan ‘’Coşturan 3 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ na katılım için öncelikle yeni hat alarak ya da numara taşıma sistemiyle Türk Telekom’lu olduktan sonra

 • GSMobile Şampiyon,
 • KONYASPORCELL Şampiyon
 • Fenercell Şampiyon,
 • BURSASPORCELL Şampiyon tarifelerinden herhangi birine geçtikten sonra ‘’Coşturan 3 GB’’ paketini satın almanız gerekmektedir.

Kampanyadan 3 GB Türk Telekom bedava internet paketini sürekli kazanmak içinde her ay en az 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Faturalı Faturasız Hatlar için Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Hat Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet faturalı hat kampanyaları için katılım sağlayarak ücretsiz internet kazanabilir ve faturanıza herhangi bir ücret yansıtılmadan keyifle internete girebilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet faturalı hat kampanyaları içerinde yer alan 30 GB bedava internet kampanyasına katılmak için Türk Telekom bayilerine giderek hemen 4.5G ile uyumlu SİM kartınızı ücretsiz olarak alıp bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için 4.5G uyumlu yeni SİM kartınız kullanıma açıldıktan sonra ‘’4.5G SIM’’ yazarak 5555’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Böylelikle 30 GB Türk Telekom bedava internet paketiniz aylık kullanım için hattınıza otomatik yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet

ArayanıBil Plus Deneme Kampanyası

Türk Telekom bedava internet faturalı hat kampanyaları olarak değerlendirebileceğiniz ‘’ArayanıBil Plus’’ servisine abone olma ile bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Hem böylelikle aramaları kaçırmazsınız hem de bedava internet paketi sayesinde rahatlıkla paylaşımlar yapabilirsiniz. ‘’ArayaBil Plus’’ servisine abone olarak bedava internet kazanmak için mesaj bölümüne ‘’EVET’’ yazarak 7067’ye SMS göndermeniz sonucunda ilk ay ücretsiz olan aboneliğiniz başlarken, 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi de hattınıza yüklenmektedir. Kampanyadan sadece 1 kez faydalanmanız mümkündür ve kampanya durdurma hakkınız da saklı tutulmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet hilesi olarak yukarıda belirttiğimiz kampanyalardan herhangi birine katılarak bedava internet sahibi olurken, istediğiniz gibi paylaşım yapabilir ya da video seyredebilirsiniz.

Yorum Yap, Hediye İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan herkese bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim adreslerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

25 Yorum

 1. Çok güzel birşey . insanlar böyle kampanyalarla çok mutlu
  Oluyor.ve internete girebiliyor ve kazanabiliyorlar.o yüzden
  O yüzden çok ıyi kampanya ve fırsatlar var.cok güzel birşey
  Bu

 2. Çok yararlı bir site. Ne zaman internete ihtiyacım olsa gelir buraya bakarım. Emeklerinden ötürü adminlere teşekkür ederim.

 3. Çok yararlı bir site. Ne zaman internete ihtiyacım olsa gelir buraya bakarım. Emeklerinden ötürü adminlere teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı