Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet

Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet

Türk Telekom operatörünün abonesi olmak, sunduğu uygun fiyatlar nedeniyle ayrıcalıklı olmakla birlikte Türk Telekom faturalı hediye internet kampanyaları ile kullanıcılarının internet aşım sorununa çözüm sunmaktadır. Sizde faturasız hat kullanıyorsanız, faturalı hat kullanmaya geçiş yaparak sizlere özel sunulacak kampanyalardan geç kalmadan faydalanabilirsiniz.

Yeni Yıl Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Yeni yıla özel olarak hazırlanan Türk Telekom faturalı hediye internet kampanyası ile internet paketleri kazanabilirsiniz. Üstelik aylık 5 GB internet paketini 35 TL yerine 15 TL’ye satın alarak 5 GB internet paketinize ilave olarak 15 GB internet kazanabilirsiniz. Kayıt olmak için ‘’EKSTRA 5GB ‘’yazarak 5555’e mesaj olarak gönderebilirsiniz. Daha sonrasında 12 ay boyunca 35 TL olan paketi 15 TL olarak kullanabilirsiniz. Üstelik faturalandırma yapılırken, kullandığınız internet paketi limitiniz dikkat alınırken, paketi tümüyle kullanmanız durumunda faturanıza tam kullanım ücreti yansıtılmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Aksama Nedeniyle 10 GB Bedava İnternet

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Selfy Sosyal Small İle Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’nin düzenlediği ‘’Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası’’ kapsamında Türk Telekom faturalı hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 750dk konuşma, 5000 SMS ve 3 GB internet sadece 27 TL olmakla birlikte, Facebook, Twitter ve Instagram ile Youtube’da kullanılmak üzere 2 GB hediye olarak sunulmaktadır.

Selfy Sosyal Small Kampanyası’na katılmak için, mesaj bölümüne girerek ‘’SOSYAL SMALL’’ yazdıktan sonra 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak Selfy  Sosyal Small Kampanyası’na katılmak istediğinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle kapsamında Türk Telekom faturalı hediye internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Eğer 7-25 yaş arasındaysanız ve Selfy üyesi değilseniz ‘’SOSYAL SMALL TC Kimlik No ’’ yazdıktan sonra 4545’e SMS göndererek, üye olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Avea Faturasız Hediye İnternet

Selfy Sosyal Medyum İle Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Diğer bir Türk Telekom Selfy olarak düzenlenen kampanya Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası’dır. Böylelikle 750 dk konuşma, 5000 SMS ve 5 GB internet sadece aylık 32 TL olmakla birlikte Türk Telekom faturalı hediye internet 3 GB olarak hattınıza Instagram, Twitter ve Facebook ile Youtube’da kullanılmak üzere yüklenir. Kampanyaya katılmak için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’SOSYAL MEDIUM’’ yazarak 4545’e gönderiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Selfy X Large İle Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Son olarak Türk Telekom Selfy tarafından düzenlenen kampanya Selfy’nin Sosyal X Large Kampanyası’dır. Kampanya kapsamında 750 dk konuşma, 5000 SMS ve 10 GB internet aylık 45 TL’dir. Ayrıca kampanya kapsamında Instagram, Twitter ve Facebook ile Youtube’da kullanılmak üzere Türk Telekom faturalı hediye internet 5 GB limitli olarak hattınıza tanımlanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için 4545’e ‘’SOSYAL XLARGE’’ yazıp göndermeniz gerekmektedir.

‘’Sil Süpür’’ İle Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynayarak Türk Telekom faturalı hediye internet kazanabilirsiniz. Oyun bitiminde ücretsiz internet paketleri kazanabileceğiniz gibi, sınırsız konuşma ve Muud Premium üyelik ile sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz.  Herhangi bir üyelik gerekmemekle birlikte tek yapılması gereken ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yapmaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Selfy Bedava İnternet 2020

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Siri İle Lira Paylaşanlara Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Siri ile para paylaşmak artık çok kolay olmakla birlikte sizlere Türk Telekom faturalı hediye internet kampanyası kapsamında bol bol internet paketi kazandırıyor. Bunun için Siri’ye rehberinizde olan ve TL göndermek istediğiniz kişinin ismini söylemeniz yeterli oluyor. Siri’ye TL gönderme emrini verdikten sonra ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek, işleminizi tamamladıktan sonra hattınıza 500 MB internet otomatik olarak yüklenir.

 

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Türk Telekom kampanyaları diğer tarifelere göre çok daha avantajlı.. paketlerinde internet gb sine önem vermesi çok kayda değer bir güzellik doğrusu..

  2. Haftada 1 sıkıştığımızda yumurta kır / salla kazan gibi aktiviteler olsa, TurkTelekom’u biraz daha tercih edilir kılabilir aslında.
    Ufak dokunuşlar hayat kurtarabilir. Seni de yüceltebilir.
    Sen de birilerinin hayatına dokunmak istemez miydin ?
    S A Y G I LA R . . .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı