Bedava İnternet

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

İlk Kez Türk Telekom tarafından kullanıcıları için sunulan Türk Telekom hediye internet gönderme servisi sayesinde sevdiklerinizin internetsiz kalmasına engel olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti dikkate alan Türk Telekom sayesinde, sevdikleriniz için internet gönderimi yaptığınızda sizin internet paketiniz ya da tarifeniz üzerinden gönderim yapılmadığı için internetinizin miktarında bir kayıp söz konusu olmamaktadır.

Türk Telekom hediye internet gönderme servisi ile gönderim yaptığınız internet limiti faturanıza yansıtılır. Üstelik bu servis sayesinde 4 adet internet paketi farklı ücretler karşılığında sizlere sunulmaktadır. İstediğiniz paketi seçerek, sadece SMS göndererek kısa süre içerisinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz ve Türk Telekom hediye internet gönderme servisi ile böylelikle istekte bulunan kullanıcıya ya da sevdiklerinize hediye olarak internet paketi ile gönderebilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır?

Operatör seçiminde bedava internet kampanyaları nasıl ki tercih açısından önemli ise, hediye internet gönderme servisi de müşterilerin operatör seçiminde olumlu bir etken olarak değerlendirilebilir ve bunu ilk olarak sunan Türk Telekom, Türk Telekom hediye internet gönderme servisi ile müşterilerine ayrıcalık sunmaktadır.

Dakikalarınız ya da TL’leriniz bittiği zaman nasıl ki SMS atarak, ‘’Beni Ara’’ mesajı göndererek sevdiklerinize ulaşabiliyorsanız, aynı şekilde SMS atarak da internetinizin bittiğine dair sevdiklerinize bilgilendirme yapabiliyorsunuz. Bilgilendirme yaptığınız kişi eğer onay verirse Türk Telekom hediye internet gönderme servisi devreye giriyor ve internet paketi hattınıza yükleniyor. Yüklemeden sonra gelen onay mesajından sonra internetinizi kullanmaya başlıyorsunuz.

Türk Telekom müşteri olmanın ayrıcalığını yaşayarak, ‘’Hediye internet’’ servisi ile sevdiklerinize internet hediye edebildiğiniz gibi, ihtiyaç olması durumunda siz de sevdiklerinizden internet talep edebiliyorsunuz ve bu talep için 1 TL SMS ücreti ödüyorsunuz.

Müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Türk Telekom hediye internet gönderme servisi aracılığıyla 100 MB, 250 MB, 1 GB ve 4 GB olmak üzere 4 adet internet paketi alternatif olarak sunulmaktadır ve seçtiğiniz internet paketini kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişiye hediye olarak, fatura tutarınıza yansıtılacak düşük ücretler karşılığında yapabiliyorsunuz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  EBA 6 GB İnternet Vodafone Nasıl Yapılır?

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom hediye internet gönderme servisi Türk Telekom müşterileri arasında yapılabilmektedir ve Türk Telekom kullanıcısı SMS olarak “ISTE” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra internet talebinde bulunacağı telefon numarasını ve yine boşluk bırakarak istediği internet miktarını yazdıktan sonra 9433’ gönderir. Örnek vermek gerekirse mesaj bölümüne ISTE 5551234567 4 GB yazılır ve 9433’e SMS olarak gönderilir.

Türk Telekom hediye internet gönderme servisi kapsamında siz de sevdiklerinize internet hediye etmek istiyorsanız, ‘’HEDIYE’’ yazıp boşluk bıraktıktan sonra talepte bulunan numarayı yazarak boşluk bırakıp, internet miktarını yazdıktan sonra 9433’e SMS gönderebilirsiniz. (Örnek; HEDIYE 5551023456 4 GB). Yükleme sonrasında talepte bulunan kişiye ya da hediye edilen kişiye onay mesajı gittikten sonra talepte bulunan ya da hediye edilen kullanıcı internetini rahatlıkla kullanabilir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom hediye internet gönderme servisinden Türk Telekom’a ait olan faturalı ya da faturasız tüm kullanıcılar faydalanabilmektedir. SMS gönderim ücretleri 1 TL olmakla birlikte talepte bulunan ve talebi onaylanan kullanıcının faturasına yansıtılıyor. Türk Telekom hediye internet gönderme servisi kapsamında;

  • 100 MB internet paketi için 5 TL,
  • 250 MB internet paketi 9 TL,
  • 1 GB internet paketi 15 TL,
  • 4 GB internet paketi 35 TL olarak talebi karşılayan ya da hediye göndermek isteyen kullanıcının onay mesajı geldikten sonra faturasına yansıtılıyor ya da TL miktarından düşürülüyor.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Ben diyelim ki benim internet paketim fazla bunu arkadaşıma gönderip göndermeyeceğimi merak etmiştim anladığım kadarıyla yapılamıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu